Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Demek sen de öğretmensin cnm ne güzel 😊 ah o öğrenciler yok mu geri cevirmek de olmuyor haftasonunun üzerine kötü denk gelmiş biraz...yoğurt ya da salata yiyebilirsin bence de... Bir de spor öneririm cnm

An itibariyle 64 dk oldu koşu bandında sauna esofmanlarla yürüyorum hedef 90 dk..50 dk da pilatesim var akşamüstü onada gidicem inş.arayı kapatabilirim

Yaklaşık 1,5 saattir spor yapıyorum kızlar ve bunun sonucunda kendimi çok mutlu ve huzurlu hissediyorum 💪😃👏💃👠 3 mil yürüdüm 46 dk üstüne karın ve bacak çalıştım

Tmm cnm kilolarda boylarda birbirine yakın.
25,5 yasindayim,evliyim,1 bebisim var,onunla ilgileniyorum butun gun..
yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamamdır kızlar. Bende varım. Yarışalım. Ne katbederizki :) en fazla kilolarımız gider 😊😊

Ben bu hafta 2 kilo hedefliyorum. Hatunlar bilginize 😉😉

Haftasonu ve bugün bu kadar dagitmamış olsaydım umudum olurdu da yok maalesef artı çıkmasam bu hafta onada razıyım

Kuran kursu hocasıyım canım hafız yetiştiriyorum yaklaşık 8 yıldır :)

Şu andan itibaren kaçamaksiz devam edersen ve yediklerine de dikkat edersen artiyi, sabiti gectim eksi bile çıkarsın. Haftasonu dağıtıp hafta içi toparlayarak çok kez eksilerde çıktım. Benim geçen haftaki halim gibi bütün hafta abartırsan o zaman artı kaçınılmaz. içini rahat tut, bu işte psikoloji çok önemli.

Iyi yolculuklar ozlem'cim..

Boy 165
Hedef 55 olsa iyi olur.
Ne guzel 8 ay once 67.5 olmustum.
Ayni kilodayiz.
En iyisi seninle yarisalim cnm)

Ayy ne güzel kiloymuş ya 67,5. Ah görsek o günleri.

Ayy çok acıktım. Akşam çok kaçırmam inşallah. Bugün çok güZel idare ettim. İnşallah günü de güzel sonlandırırım.

Bende bugunden itibaren diyete girdim kizlarr. 1bucuk saate yakin yuruyus yaptim yediklerime dikkat ediyorum hadi bakalim 1ayin sonunda kac kilo vermis olucamm. Bu arada boy 1.70 kilo 63
Hedef once 57sonra 55

Tamı tamına 100 dk yürüdüm tempolu :) şimdide pilatese gidiyorum asılıcam inş bu hafta :)

Selam kizlar hala yoldayim eve varamadim daha staj cikisi seminere gittik cok aciktim simdi kavrulmamis yemis aldim onu yiyorum aksamda yogurt salata dusunuyorum bakalim optum hepinizi

menüm :S

sabah 08:00
10 tane zeytin
2 dilim peynir
1 dilim eti form kızarmış kepekli ekmek
1/2 domates

öğle 12:30
1 dilim peynir, domates, salatalık ve iki dilim kepekli ekmekle yapılmış sandviç
1 ayran
1 3 ü 1 arada kahve

ara 17:00
1 ayran

ara 18:00
1 avuç fındık
1 avuç kavrulmamış leblebi
2 tane kuru incir

akşam 19:30
1 porsiyon taze fasulye yemeği

ara 21:00
1 eti form domatesli kekikli kraker 30 gramlık ( e kaç gündür diyetteyim bu da ödülüm olsun :)
1 fincan yarım yağlı sütle yapılmış salep

2.5 lt su
2 fincan yeşil çay

Son düzenleyen: Moderatör:
Menüm

Sabah 06.45
2 yumurtalı pastırma
2 adet tb ekmeği

Öğlen 12.00
Bir kase ıspanak

Akşam 18.00
Bir kase cacık
Bir tabak salata
Off dayanamadım 2 tanede kurabiye yedim.

Yürüyüş: 60+15+45=2 saat
Su 3 litre oldu sanırım.

Ayy çok acıktım. Akşam çok kaçırmam inşallah. Bugün çok güZel idare ettim. İnşallah günü de güzel sonlandırırım.

Misafir gelecekti aksam haber geldi gelemiyeceklermis.
Pasta yapmicam yani.
Insan bazen tutamiyor kendini.
Bende bugun iyi idare ettim..)

Tamı tamına 100 dk yürüdüm tempolu :) şimdide pilatese gidiyorum asılıcam inş bu hafta :)

Supersin cnm.
Pilatesi minder uzerindemi yapiyorsun.yoksa aletli pilatesmi?
Ne zamandan beri ve haftada kac gun yapiyorsun?etkisi oldumu?
Bende ebru salli'nin dvd'lerini indirmistim.cok uzun ve sıkıcı.vır vır vır cok konusuyor.

Afiyet olsun cnm kurabiyeler disinda guzel.
Yuruyuslerde oyle.yakmissindir zaten.)

Son düzenleme:

Evet haklısın güzel çalıştırıyor ama çok konuşuyor. Konuşması bitene kadar sıkılıyorum. Gerçi çoktandır plates yapmıyorum.

afiyet olsun canım

kurabiye dısında güzel cnm afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…