Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın arkadaşlar..azimli hırslı motivasyonu yüksek bi hafta diliyorum hepimize :)

Teşekkürler böyle çok istiyorumki şu kilolardan kurtulmayı. Aslında önceden verebileceğime pek inanmıyordum. 20 kilo nasıl vereceğim diyordum. Ama bu takımla verenleri görünce ben de motive oluyorum.

Teşekkürler böyle çok istiyorumki şu kilolardan kurtulmayı. Aslında önceden verebileceğime pek inanmıyordum. 20 kilo nasıl vereceğim diyordum. Ama bu takımla verenleri görünce ben de motive oluyorum.

Insallah cnm..83 kilo olmustum.2 yil once once 5 kilo verdim.gecen yil bu aylarda 11 kilo verdim. 11 kilonun 7.5 kilosunu takimla birlikte verdim.
Sonra 4 ayda geri aldim hepsini.:KK43:
Insallah bu sefer tamamen kurtulmak istiyorum.
Bir zamanlar 50 kilo bile degildim.alisamadim bu halimede ama kendi hatam hep.basla birak.kilo al ver al ver.
Simdi gitmiyorlar 3 aydan beri ugrasiyorum.okadar spor diyet.2 kilo falan gitti sadece.81 kiloyum simdi.
Insallah kurtuluruz cnm.hepbirlikte.:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Insallah cnm..83 kilo olmustum.2 yil once once 5 kilo verdim.gecen yil bu aylarda 11 kilo verdim. 11 kilonun 7.5 kilosunu takimla birlikte verdim.
Sonra 4 ayda geri aldim hepsini.:KK43:
Insallah bu sefer tamamen kurtulmak istiyorum.
Bir zamanlar 50 kilo bile degildim.alisamadim bu halimede ama kendi hatam hep.basla birak.kilo al ver al ver.
Simdi gitmiyorlar 3 aydan beri ugrasiyorum.okadar spor diyet.2 kilo falan gitti sadece.81 kiloyum simdi.
Insallah kurtuluruz cnm.hepbirlikte.:KK66:

Bende 81'im şimdi. Hedefimde 63. Verelim bir daha da almayalım bu kiloları. Ağustosta iki arkadaşımın düğünü var. 5 ayda 18 kiloyu vermek istiyorum. İnşallahh.

günaydın kızlarr :KK9:

evet gercekten de ideal kilomuza bir gün daha yaklaşma şansı var elimizde bugünü ve diğer tüm günleri de iyi kullanalım havalar ısınıyor yaza taş olalım taş :KK9::KK9::KK9:

Günaydın kızlar. :) Ben sabah 10.30 da yola çıktım şu anda yoldayim. Sabah kahvaltimi otogarda yaptim. Akşamı da molalarda falan en iyi şekilde halletmeye calisicam. Yalnız öğleyi atlayabilirim bugün bir paket diyet biskuviyle falan haberiniz olsun. Bir de çok fazla su icemem malum. Belki yurda gidince suyumu telafi ederim ama. Neyse hepinize bol sağlıklı ve kacamaksiz bir gün diliyorum. :)

Bende 81'im şimdi. Hedefimde 63. Verelim bir daha da almayalım bu kiloları. Ağustosta iki arkadaşımın düğünü var. 5 ayda 18 kiloyu vermek istiyorum. İnşallahh.

Bizimde mayisinda basinda ve agustosun sonunda dugunumuz var.
Insallah cnm hic ara vermeden devam etmemiz lazim.
Boyun kac?

Günaydın kızlar. :) Ben sabah 10.30 da yola çıktım şu anda yoldayim. Sabah kahvaltimi otogarda yaptim. Akşamı da molalarda falan en iyi şekilde halletmeye calisicam. Yalnız öğleyi atlayabilirim bugün bir paket diyet biskuviyle falan haberiniz olsun. Bir de çok fazla su icemem malum. Belki yurda gidince suyumu telafi ederim ama. Neyse hepinize bol sağlıklı ve kacamaksiz bir gün diliyorum. :)

iyi yolculuklar canım yolda yemek düzeni bozuluyor malesef.yolunde baya uzun sanırım .hangi ünide okuyodun ?(daha önce yazdıysan hatırlayamadım )

Bizimde mayisinda basinda ve agustosun sonunda dugunumuz var.
Insallah cnm hic ara vermeden devam etmemiz lazim.
Boyun kac?

Boyumda 1.63. Boyumla kilom aynı olsun dedim 😊😊😊 63 olayımda inşallahhhh, belki hedefimi de güncellerim.

Seninkiler neydi canım. Boy, kilo, hedef??

Iyi yolculuklar ozlem'cim..
Boyumda 1.63. Boyumla kilom aynı olsun dedim 😊😊😊 63 olayımda inşallahhhh, belki hedefimi de güncellerim.

Seninkiler neydi canım. Boy, kilo, hedef??

Boy 165
Hedef 55 olsa iyi olur.:KK66:
Ne guzel 8 ay once 67.5 olmustum.:KK43:
Ayni kilodayiz.
En iyisi seninle yarisalim cnm:KK66:)

Selam kızlar :KK3: Haftasonu kaçamağından sonra bugün tekrar diyete ve spora geri döndüm :) İnşallah haftasonu fazla kilo almamışımdır :/

Bende bende :) benide alın durumumuz aynı :) boy 164
Kilo 81 bucuk :KK43:(

Tmm cnm kilolarda boylarda birbirine yakın.
25,5 yasindayim,evliyim,1 bebisim var,onunla ilgileniyorum butun gun..
yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum.:KK66:

Tmm cnm kilolarda boylarda birbirine yakın.
25,5 yasindayim,evliyim,1 bebisim var,onunla ilgileniyorum butun gun..
yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum.:KK66:

28 e temmuzda giricem ama 28 diyorum düz hesap :) nişanlıyım haziranda düğün var.. Bebiş için çok bekleyemicegim için biran önce vermem lazım fazlalıkları:)
Bende başarılar diliyorum:) bakalım bir ay sonra kaç olucaZ..

Bugünden itibaren haftasonunun rehavetini atmam lazımdı ama Ögrencilerim süpriz yapıp bir sürü şey hazırlamışlar geri çeviremedim..akşam bişey yemeyip telafi etsem olur mu :KK43:

28 e temmuzda giricem ama 28 diyorum düz hesap :) nişanlıyım haziranda düğün var.. Bebiş için çok bekleyemicegim için biran önce vermem lazım fazlalıkları:)
Bende başarılar diliyorum:) bakalım bir ay sonra kaç olucaZ..
Haftalik yapalim en iyisi bakalim her cuma kim ne kadar verecek.:KK66:
Ne olur bu hafta -2 kilo olsa:KK66:)
Bugünden itibaren haftasonunun rehavetini atmam lazımdı ama Ögrencilerim süpriz yapıp bir sürü şey hazırlamışlar geri çeviremedim..akşam bişey yemeyip telafi etsem olur mu :KK43:
yogurt,salata yiyebilirsin aslinda.

Ne ogretmenisin cnm?

Son düzenleme:
Haftalik yapalim en iyisi bakalim her cuma kim ne kadar verecek.:KK66:
Ne olur bu hafta -2 kilo olsa:KK66:)
yogurt,salata yiyebilirsin aslinda.

Ne ogretmenisin cnm?

Haftasonu ve bugün bu kadar dagitmamış olsaydım umudum olurdu da yok maalesef artı çıkmasam bu hafta onada razıyım :KK43:

Kuran kursu hocasıyım canım hafız yetiştiriyorum yaklaşık 8 yıldır :)

Sizlere bu mesajı 50 dk dır yürüdüğüm koşu bandından yazıyorum :) Allah bize gercekten akıl fikir versin canımız çıkıyo 100 gr. Yakıcaz diye ama gözümüz dönüyo be sonunu düşünmeden yiyoruz..yani bende öyle oldu bu zamana kadar..

Haftasonu ve bugün bu kadar dagitmamış olsaydım umudum olurdu da yok maalesef artı çıkmasam bu hafta onada razıyım :KK43:

Kuran kursu hocasıyım canım hafız yetiştiriyorum yaklaşık 8 yıldır :)
Belki bende aksam biraz dagitabilirim azcık..:-/:thumbdown:

Demek sen de öğretmensin cnm ne güzel 😊 ah o öğrenciler yok mu geri cevirmek de olmuyor haftasonunun üzerine kötü denk gelmiş biraz...yoğurt ya da salata yiyebilirsin bence de... Bir de spor öneririm cnm

X