Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayy ben hiç yemiyordum tuzu fazla diye ama ödem yapar gibi de geliyor bana neyse bundan sonra azcık yiyebilirim:))

akşam yemeği geç olmuş ama bu haliyle daha iyi onu yemeseydin çok azdı canım.
bu arada size bildirim geliyomu kızlar bende yok bi kaç gündür.o şekilde takip etmek daha kolay oluyodu

bildirim gelmiyor artık sanırım.

bende katılıyorum sana. eğer tadına bakmazsam ertesi gün bir sürü yiyorum.

turşu bol tuzlu bişey olduğu için fazla iyince vucuttaki su tutulmasını artırıyor diye biiyorum

evet çok mantıklı.

canım biz kiloluyken yağşar her yerde birikiyor özellikle gögüs yağ zaten

kızlar sahur yapmadım cunku yatmadan meyve yemıstık ondan

iftar: ev yapımı et doner
prinç pılavı
mercımek corbası
1 dılım ekmek

su 2 bardak
spor yok

cookk kotu bır menu

yavrum sen ne yaptın öylecuma günkü iyi sonuçtan sonra hepimiz ipin ucunu kaçırdık acilen toparlanmamız lazım.hiç olmamışşş

[

Sorma canim ya. Böyle giderse cumays berbat olcak sonuc ki bunu istemiorum kac hafzadir 65e düsüp cikiyorum artik 64e inneluyim yoksa bu diyet uzadikca uzuyor.

Selam kizlar, disardayim cok aciktim eve ugricam yine cikmam lazim. Bugün yine artida basladim ama menülerimi düzeltip eksiye düscem cumaya insallah

kızlar selam dersten geldim yemek yedim çok acıkmışımmm gözüm dönmüş ama fazla yemedim akşamda yemicem gencayın arkadaşında çigköfte partisi var

Kızlarrrrr dünn benii takann olmadıııı yaaa sizden pazartesye kadar izinnn istiyorumm 26::26: Gruptan atılmak istemiyorum her ne kadar deneme aşamasında olsakta :)

Kızlarrrrr dünn benii takann olmadıııı yaaa sizden pazartesye kadar izinnn istiyorumm 26::26: Gruptan atılmak istemiyorum her ne kadar deneme aşamasında olsakta :)

canım çok pardon ta gördümde cevap yazmayı unutmuşum yedigine içtiğine dikkat et cnm yine gel kapımız hep açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…