Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım sen bugün hiç bişey yememişsin nerdeyse.yoğunluktan yiyemedim diyosunda o tempoya enerjin nasıl yetti :))

Afiyet olsun cnm guzel gorunuyor.

+'dan kurtulmak icinmi boyle yoksa.
Corek,pasta,tart ustune 2 avuc fiistik 1 gun icin cok fazla kacamak olmus cnm.

bu kaçamaklarla 2 aylık kaçamak hakkımı doldurdum zaten.özlemcim nasıl yaptım bunu anlamadım.bütün iradem yok oldu gitti sanki önüme ne koysalar yiyecek durumdaydım dün (

Gecmis olsun cnm.

bu kaçamaklarla 2 aylık kaçamak hakkımı doldurdum zaten.özlemcim nasıl yaptım bunu anlamadım.bütün iradem yok oldu gitti sanki önüme ne koysalar yiyecek durumdaydım dün (

Cnm arada olur ama onemli olan devam ettirmemek.yoksa alir basini gider kacamaklar,kilolar..

slm kızlar menumu paylaşayım

sabah 9:00
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği biraz krem peynir domates az tahin pekmez ve çay

öğlen 13:30
1 yumurtadan peynirli omlet ve 1 kepçe kuskus pilavı

ara
1 sade soda
türk kahvesi

akşam 19:00
1 tabak fırında beşamel soslu brokoli
3 kaşık iç pilav ve cok az tavuk

bol su içiyorum ve bugün kahvaltıdan sonra dışarıya yürüyüşe çıktım ve 2 saate yakın yürüdüm döndüğümde epey terlemiştim kendimi çok mutlu hissettim

menümün yeni hali kızlar. sabah biber de yemiştim onu da ekledim.

Sabah (11:45)
3-5 lokma ekmek
Biraz çemen
1 siyah zeytin
1 yeşil biber

Öğle (14:30)
3 parça tavuk mangal
Közlenmiş soğan

17:30
4 tane form limonlu bisküvi

Akşam (20:15)

Yarım kaseden biraz fazla kuru fasulye
Salata
Biraz lahana turşusu
5 lokma ekmek

Kizlar biri beni durdursun

Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt
2yk asure

13
1kase asure

15
1 Yumurtali ispanak

17
Döner
Ekmegiyle birlikde

Suyum az. Spor yok ama hareketli bigündp. Eve gittigimde spir yaoarim belki.

Bende cumaya göre artidayim (((

sabah uyanınca
1 büyük bardak su ve ilaç

kahvaltı 9:30
1 dilim tam buğday
1 parça peynir
1 çeri domates
çeyrek kırmızı biber
yeşil çay
1 kuru kayısı
1 badem
2 fındık

ara
1 kayısı
1 ceviz
2 fındık

öğlen 12:30
1 kase köylü çorba
yarım porsiyon et sote (sadece etini yedim)
minik bir çatal börek (tadına baktım sadece)
ayran

ikisi bir arada

ara
1 kuru kayısı
1 badem

akşam 18:45
2 kepçe mercimek çorba
1 tavuk baget fırında 2parçada biber
2 3 kaşık yoğurt

şimdi
beyaz çay içiyorum
bir tadım kek (bir tutam = zırnık kadar = zerre kadar=azcık= aha şuncacık)

2 litreye yakın su içtim bolca yürüdüm klinikte koşturdum eve gelince bulaşık yıkadım ...

Son düzenleme:

yavrum sen ne yaptın öylecuma günkü iyi sonuçtan sonra hepimiz ipin ucunu kaçırdık acilen toparlanmamız lazım.hiç olmamışşş

güzel menü canım.ben tadına bakmaya karşı değilim.koca bir parça yemektense tadına bakıp bırakabiliyosan sorun yok bence.onu yapmazsan sonradan daha fazla yiyebiliyorsun çünkü

aşureeeeee en sevdiğimdennnn ama cıks olmamış

çok merak ediyordum turşu için kalorisi az dediler bu gün doğruu acaba sen de yazınca aklıma geldi
afiyet olsun

beşamel sos yenebilir mi? yenirse çook rahatlıcam
afiyet olsun

geçen hafta iki gün bende aynen sen gibiydim doyuyordum açtım resmen yemek sepetini açıp açıp baktım baktım kapatıp kalkıp metabolizma çayı içtim irade herşey dur diyebilirsen duruyorsun ama ipin ucu kaçınca hep gidiyor

bende okadar artıdayım sanırım.
Bugun 1,5 saat yurudum.yarım saat dans ettim.
Kafam eserse biseyler daha yaparım.

afiyetler olsun bebek kaç yaşında diyesim geldi:))

ıspanak canım çekiyor kaç gündür herkesin menusunde var
afiyet olsun

kikikiki benimde hafta sonu menum buna benzer bişeydi ama yememek lazımdı tabiki

benimde küçldü hissediyorum sevmiyorum küçülsün de
teşekkür ederim

iyi gunler kızlar.. bugun orucluyum borclarımı tamamlamak istiyoru guler uzayınca zor oluyor hem dıyet acısından ıyı olur

masallah cok ıyı vermıssın cokkk tebrık ederım cnm

teşekkürler canım:))

ayyy nasıl mutlu ettin beni bilemezsin küçülsün küçülsün büyük sevmek ayrı dev anası gibi olması ayrı bi olay
teşekkür ederim canım

Allah eksik etmesin canım o gülümsemeyi daim olur inşşşallahhh

amin canım cümlemizin

3 haftada 10 kilomu? Tebrikler cnm.

evet 3. haftam bitti bugün ama azaldı artık eskisi gibi veremiyorum
teşekkürler:))

Cok tebrik ederim cAnimm vayyy be 3haftada :) kac kiloydun 3hafta önce cnm

teşekkürlerrrr:))) 117.7 ile başladım 107.7ym şimdi:))

Ölculerini almismiydin cnm sen?
Kıyafetlerinden belli oluyormu?

ölçü almadım canım ama hissediyorum üzerime oturanlar artık oturmuyor normal olablar bol oluyor zaten arkadaşlarımda sen küçüldünnnnn diyoo hep

akşam yemeği geç olmuş ama bu haliyle daha iyi onu yemeseydin çok azdı canım.
bu arada size bildirim geliyomu kızlar bende yok bi kaç gündür.o şekilde takip etmek daha kolay oluyodu

Son düzenleme:
güzel menü canım.ben tadına bakmaya karşı değilim.koca bir parça yemektense tadına bakıp bırakabiliyosan sorun yok bence.onu yapmazsan sonradan daha fazla yiyebiliyorsun çünkü

ya ben hayır diyebiliyorum yanımda yediler koktu desem ayıp mı olur ki sadce nefis köreltecek kadar aklımda kalmasın istiyorum çünkü ben 1 -2 ay yapmıcam hesaplarıma göre 9 ay falan sürecek kilo vermem bir yerde kopmaması için bir lokma alıyorum ağzıma pişman mıyım asla:)))

canım o yemek sepetinden uzak dur :)) kiloları almamda katkısı büyüktür :))

bence doğrusunu yapıyosun.dediğin gibi nefsini köreltecek kadar yemezsen sonradan daha fazla canın ister benim haftasonu yaptığım gibi herşeye saldırırsın :)).1 çatal 1 lokma tadına bakıp kararında bırakmak en doğrusu bence.

havvacım evet, turşunun kalorisi çok çok az. 100 gr. karışık turşu 9 kalori olarak görünüyor. ama ebru, cumaya yakın turşu, bulgur yeme demişti bi ara bana. bulgur şişkinlik yapıyor da turşuyu neden demişti bilmiyorum. belki turşu da şişkinlik, gaz falan yapıyordur.

aynen ya gece 12 1 de yedikleirm hep şuan beni yoranlar
onada hayır diyorum artık açıp bakıp bakıp kalkıp ya su içiyorum ya bi metabolizma çayı ya bi yeşil çay içiyorum gülüp geçiyorum

hiç bakma bile canım orda herşeye ulaşmak çok kolay olduğu için bi anlık kararla sipariş verip sonra çok pişman olabilirsin.üyeliğini bile sil bence.

turşu bol tuzlu bişey olduğu için fazla iyince vucuttaki su tutulmasını artırıyor diye biiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…