Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

sabah11:30
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
1 dilm kizarmis tam bugday
Yesillik

Ogle15:30
2 kepce yayla corba
Salata

Aksam18:15
5 yk pirasa
Salata
Yarim pogaca kucuk ama

2.5 litre su
Sabahtan beri ayaktayim canlar​
Senin menünde güzel cnm.afiyet olsun.)

Bugünkü menüm
08:00
1 kuru incir

Sabah 10:30
1 kase nesfit+süt

Ara 12:00 Sade kahve
Ara 13:30 1 galeta+çay

Akşam 16:00
Yarım porsiyon iskender
Salata
Azcık kola:-/

2L su

Birazdan sade kahve içecem

Spor
Ögleden sonra 45dk dısarıda yürüyüş
19:00
30dk kosu bandında yürüyüş+koşu 200cal
15dk k.bisikleti 85cal

iskendere bayılırım ama yemememiz gerekiyor canım.iskender cola cısss

uyanınca
1 kupa sirkeli su

kahvaltı 9:30 da
1 tane uno premium çok tahıllı (sandevic ekmegi)
kk peynir
1 yaprak marul
çay (şekersiz)

öğlen 12:15de
1 kase arapaşı çorbası
3 tane izmir köfte (sadece köftesini yedim)
4 çatal makarna (peynirli)
1 tatlı kaşığı sup

17:00de
3 adet uno grissuno

akşam 19:30da
1 kase tarhana çorba
1 porsiyon karnabahar yemeği
brokoli salatası

2 lt ye yakın su içtim bolca merdiven kullandım bu gün birde klinikte işim erken bitince 1.5-2 saat yürüdüm (tempolu)

2 gündür çoook yoruluyorum pestilimi çıkarıyorum resmen normalde yardım edenler oluyor sırf diyetteyim diye sürekli tüm işlerimi kendim kalkıp alıyorum her zerrem ağrıyor resmen
bu gün beyaz çay aldım bakalım birazda onu içeyim nasıl olcak
yazılanaları hep okudum da yazamadım iki gündür herkesin menüsü çok iyiydi

Ozlem inanmiyorum 16 kilo alirken hicmi uzulmedin emeklerine ya ne yaptin sen oyle

75le baslamıstım takima.67,5 kiloydum ayrıldıgımda.şimdi çizelge görüyorsundur.
Üzüldüm tabiki üzüldükce,biri birsey diyince daha cok yedim yedim..spor yapmadım. Yediklerimi bir görsen..
Hatta bir ara evde pizza yaptım.geceleri uyanirdim 1-2 saatte.her uyanmaya 1-2 dilim yerdim.1 tepsi yemisimdir o gün.( ama elimde olmadan.yerken sen napiyorsun diyorum kendi kendime sinirleniyordum daha cok yiyordum.

ayyy geçen sene bende öyleydim canım sıkılınca yemek yapıp yerdim deli gibi yemek yiyordum kızartmalar hamburgerler pizzalar kebaplar yedim yedim bu hale geldim şimdide vericem diye debelenip duruyorumm

ayyy geçen sene bende öyleydim canım sıkılınca yemek yapıp yerdim deli gibi yemek yiyordum kızartmalar hamburgerler pizzalar kebaplar yedim yedim bu hale geldim şimdide vericem diye debelenip duruyorumm

insallah cnm vericez.inanırmısın ac oldugumu hissettigim 1 saat bile yoktu.
simdi bu yediklerim ozaman yediklerimin ceyregi bile degildir.

insallah cnm vericez.inanırmısın ac oldugumu hissettigim 1 saat bile yoktu.
simdi bu yediklerim ozaman yediklerimin ceyregi bile degildir.
inşallahhh canımmm
aynen ya bende hiç aç kalmıyorum param da cebimde kalıyor eskiden tüm param yemeğe gidiyordu
birde sağıklı besleniyorum artık

Sabah (11:40)
Sahanda yumurta
3 siyah zeytin
1 dilim kızarmış ekmek
1 dilim peynir
Biraz yeşil biber

15:50
4 yk. yoğurt

17:10
Yeşilçay

Akşam (19:30)
Yumurtalı ıspanak kavurma
Birazcık patates yemeği
Az yoğurt
1 dilim ekmek
1 bardak çay

2 litre civarı su

Son düzenleme:
Sabah 9.00
2 dilim kemekli ekmek
1 dilim peynir
2 zeytin
1 kuru incir

Öğlen 13.00
Izgara tavuklu salata
2 çatal tiramisu (Tutamadım kendimi tatlı krizleri bilirsiniz )

Akşam 19.30
Mercimek çorbası
yoğurt
1 dilim tussuz tam tahıllı ekmek
1 saattee sporum var :)

2 litreye yakın su içtimm fakat hastalık dönemim yaklaştığı için şişkinlik söz konusuu

Son düzenleme:

menün güzel makarna var ama az yemişsin ekmekte yememişsin öğlen dengellenmiş diye düşünüyorum.çok iyi gidiyorsun.beyaz çayı deneyince yorumunu yazda ,merak ediyorum benimki çok kötüydü acaba benim çaydamı sorun var bilemedim.

aslında saçıma bakım yapmak için bişiler alıcaktım tam kasanın karşısında beyaz çay vardı sordum ordaki bayana oda sallama poşet önerdi içinde beyaz çay tarçın mate limon kabuğu bergamut karanfil var tadı güzeldi sevdim ben bakalım işe yarar mı? zeytin iberiyeyede ara verdim 10 günü doldu onun da

selam kizlarr mersine geldim ben burda kuzenlerim halam neler yediriyolar bi bilseniz :'(

beynim yemee durr napiyosun kizim sre delirdin mi diyo ama ellerim ve agzim beynime hic itaat etmiyo acilen donmem lazim evime

canım öğle yemeğini atlamışsın 4 kaşık yoğurt yeterli değil bence

karışıksa tadı güzeldir canım ben sadece beyaz çay aldım çok kötü hiç elim gitmiyo ona içine bişeyler karıştırcam canım onu bile istemiyor :))

Son düzenleme:
selam kizlarr mersine geldim ben burda kuzenlerim halam neler yediriyolar bi bilseniz :'(

beynim yemee durr napiyosun kizim sre delirdin mi diyo ama ellerim ve agzim beynime hic itaat etmiyo acilen donmem lazim evime

kendine hakim olmalısın canım eve dönüp aldığın kiloları görünce çok üzüleceksin.sadece tatlarına bak abartma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…