Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım menün çok iyi tiramisuda nazarlık olsun :))

karışıksa tadı güzeldir canım ben sadece beyaz çay aldım çok kötü hiç elim gitmiyo ona içine bişeyler karıştırcam canım onu bile istemiyor :))
tarçın falan at güzel olur bakalım ben bgn içtim bi tane aslında onu yemekten 30 dk önce içmek gerekiyormuş ben merak ettim içtim hemen

selam kizlarr mersine geldim ben burda kuzenlerim halam neler yediriyolar bi bilseniz :'(

beynim yemee durr napiyosun kizim sre delirdin mi diyo ama ellerim ve agzim beynime hic itaat etmiyo acilen donmem lazim evime
ayy cnm yaa yeme o kadar fazla dikkat et biraz sonra vercem diye daha çook uğraşcannn:18::18::18::18::18:

Kizlar yedim yedim baya yedim teyzem cok guzel baklava yapar kendi almis gelmis bni sever diye yedim valla 4 tane filan az da patates piyazi yedim

Merhaba kizlarr ise gidemeyecek kadar kotu durumdayim doktora gittim igne vurdu krem aldim su torbasi vs hala kazik gibiyim 2 saat oldu igneyi yiyeli ama banamisin demiyor iki tane daha vurulacam yarin ise gitmicem umarim toparlarim.
Umarım biran önce düzelirsin Funda :26:

Menün bal ve bitter haricinde gayet güzel. Su ve sporda öyle. Afiyet olsun.

sabah11:30
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
1 dilm kizarmis tam bugday
Yesillik

Ogle15:30
2 kepce yayla corba
Salata

Aksam18:15
5 yk pirasa
Salata
Yarim pogaca kucuk ama

2.5 litre su
Sabahtan beri ayaktayim canlar​
Menün poğaça haricinde süper olmuş Burcu. Tebrik ederim. Bakalım yarın kaç göreceksin tartıda.

Özlem bu nasıl bir menü allah aşkına Hem iskender hem kola. Hem de perşembe günü. Zayıflamak istiyorsan lütfen artık menülerini düzelt. Çok kızdım bugün sana. Kendini düşünmüyorsan takımı düşün. Listedesin çünkü. Hem geriye dönüp pişman oluyorsun hem de kaçamaklara yok demiyorsun. Peki nasıl kilo vereceksin bu şekilde? Hadi verdin diyelim diyeti bıraktığın zaman verdiğin bütün kiloları yeniden alacaksın bu gidişle.

Tatlım öncelikle o sabah ki içtiğin sirkeli suyu hemen bırak ve bir daha içme. Mideni delmeyi mi düşünüyorsun. Onun yerine oda sıcaklığında ılık su iç yeterli. Ayrıca kilona göre yediklerin çok az. Menün makarna dışında güzel ama daha doyurucu protein ağırlıklı beslen ki sağlıklı bir şekilde kilo ver. Ayrıca en az 2,5 litre su içmeye çalış. Yürüyüşün çok güzel olmuş.

Özlem' cim öğün atlamışsın. O hiç olmamış. Hiç bir öğünü geçiştirme lütfen. Patates ve öğün atlaman dışında menün gayet güzel. Afiyet olsun.

Tiramusu olmamış. Tutamadım kendimi bilirsiniz tatlı krizlerini hiç olmamış. Çünkü artık kendini tutmayı öğrenmen lazım. Bugün tiramisu yarın başka bişey. Onun haricinde menün gayet güzel. Sporunda öyle. Ama kendini tutmayıp böyle azar azar kaçamak yaparsan kilo vermek yerine yerinde sayarsın.

selam kizlarr mersine geldim ben burda kuzenlerim halam neler yediriyolar bi bilseniz :'(

beynim yemee durr napiyosun kizim sre delirdin mi diyo ama ellerim ve agzim beynime hic itaat etmiyo acilen donmem lazim evime
Başak listede değil misin sen? Nasıl olur da kendini bırak takımı düşünmezsin. Yarın kilo bildirimi var. Ne yapmayı düşünüyorsun? Şimdi sana da çok kızdım. Ayrıca sonradan pişman olacağın şeyler yapma. Diyetine dikkat et.

Kizlar yedim yedim baya yedim teyzem cok guzel baklava yapar kendi almis gelmis bni sever diye yedim valla 4 tane filan az da patates piyazi yedim
Oooo Burcu bir sen kalmıştın kaçamak yapmayan. Sende uçmuşsun. Hem de geç vakit yedin anlaşılan. Umarım yarın kötü bir sonuç almazsın tartıda.

Kızlar bugünden itibaren mümkün olduğunca bütün menüleri yorumlayacağım ve kimsenin menüsünde kaçamak istemiyorum. Bizim burada ki amacımız sağlıklı beslenmeyi öğrenip kilo verebilmek. Tamam zayıflarken çok katı olmamamız gerekiyor ama bu süreci ne kadar uzatırsak o kadar bizim zararımıza. Çünkü bir süre sonra insan sıkılıyor. Sıkıldığı zaman motivasyon kayboluyor. Ve verdiklerimizi de yeniden almaya başlıyoruz. Dediğim gibi hiç kimsede kaçamak görmek istemiyorum. Lütfen herkes menülerine dikkat etsin ve karşısına çıkan kaçamakları beni düşünerek reddetsin Çünkü artık her kaçamağa ceza gelecek haberiniz olsun.

Burcu' cum yarın çok yakın bir arkadaşım doğum yapıyor. Onu ziyarete gitmem lazım. Sabah listeyle ilgilenemem. Ancak öğleden sonra bakabilirim diye düşünüyorum. Sen buralarda mısın? Eğer gelemezsem merak etmeyin mutlaka öğleden sonra gelirim. Sen hazırlayabilirsen eğer listeyi hazırla. Ama ben gelmeden paylaşma. Sorun olursa mesajlaşırız cepten. Şimdilik kaçıyorum. İnşallah yarın herkes tartıda istediği sonucu görür. Bu arada yeni gelen arkadaşlarda lütfen yarın en geç saat 11:30 a kadar bildirimlerinizi yapın.

Özlem' cim öğün atlamışsın. O hiç olmamış. Hiç bir öğünü geçiştirme lütfen. Patates ve öğün atlaman dışında menün gayet güzel. Afiyet olsun.

canım öğle yemeğini atlamışsın 4 kaşık yoğurt yeterli değil bence

evet yanlış öğün atlamam biliyorum. birkaç gündür öğlen bir şey yemek istemedi canım. yarından itibaren öğün atlamamaya dikkat edicem.

kızlar nasılsınız? dün sabah hedef kiloma 100 gramcık kalmıştı ama regl oldum. yarın sabahı merakla bekliyorum.

Ebrucum ben bildirim yapanlarla listeyi hazirlarim ufak bi isim var ogleden sonra ama liste hazir olir

Kizlar gecnise göz attim cabucak.
Kacanaga ceza karari gzl ebrucum.
Ben halen cok sisim glzle görülür derecede, midende bulaniyor tipik regl öbcesi sendromu. Yarin tartilmak istemiyorum cünkü artidayim umarim yarin bende sok gecirmem cünkü bugün asiei sisip patlayacak gibi. Hatta patlak verdim göz kapagin bile sismisti sabah cok fena icinde sanki su vardi yavas yavas indi. Belkide alerji oldum. Ben alerji olunca böyle kabaran fatma oluyorum. Neyse kizlar isteksik bir cuma tartilmasi olacak kisacasi hayirli geceler

Iyi geceler kizlar ben bildirimimi simdiden yapayim kas gevsetici mayistirdi iice beni gec uyanabilirim riske atmayayim.bu hafta regl olmama ragmen sonuc fena degil bi anda 95 gormustum cunku.
Gecen hafta 92.9
Bu hafta 92.4
Fark 500g

Günaydın kızlar..birazdan kendime cavdar ekmegi almaya gidecem.mezurada bakicam. hem sabah yürüyüsü yapmıs olurum.geldikten sonra bildirim yaparım.
Umarım herkes istedigi sonuca ulaşır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…