Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar nasılsınız? :KK3: dün sabah hedef kiloma 100 gramcık kalmıştı ama regl oldum. :KK47: yarın sabahı merakla bekliyorum. :KK52:
Hadi bakalım inşallah güzel bir sonuç görürsün tartıda. :KK16:Sabırsızlıkla bekliyorum bildirimini :KK34:

o ziyaretçiler niye arttı cidden birden bire? anlam veremedim, biri anlatsın. :KK52:
Ben böyleyim işte Özlem. Ne zaman gelsem takım ziyaretçi akımına uğrar :KK60::KK60:

Ebrucum ben bildirim yapanlarla listeyi hazirlarim ufak bi isim var ogleden sonra ama liste hazir olir
Tamam canım. Hallederiz bir şekilde. :KK34:

Kizlar gecnise göz attim cabucak.
Kacanaga ceza karari gzl ebrucum.
Ben halen cok sisim glzle görülür derecede, midende bulaniyor tipik regl öbcesi sendromu. Yarin tartilmak istemiyorum cünkü artidayim umarim yarin bende sok gecirmem cünkü bugün asiei sisip patlayacak gibi. Hatta patlak verdim göz kapagin bile sismisti sabah cok fena icinde sanki su vardi yavas yavas indi. Belkide alerji oldum. Ben alerji olunca böyle kabaran fatma oluyorum. Neyse kizlar isteksik bir cuma tartilmasi olacak kisacasi :KK43: hayirli geceler
Böyle düşünürsen tartıda da kötü sonuç alırsın zaten. Umarım yarın - çıkarsın yoksa kötü olacak. :KK50:

Iyi geceler kizlar ben bildirimimi simdiden yapayim kas gevsetici mayistirdi iice beni gec uyanabilirim riske atmayayim.bu hafta regl olmama ragmen sonuc fena degil bi anda 95 gormustum cunku.
Gecen hafta 92.9
Bu hafta 92.4
Fark 500g
Azda olsa gitmiş. Tebrik ederim. Bu arada ben seni artık 90 lı kilolarda görmek istemiyorum Funda. Biran önce 80 li rakamları gör lütfen.

Günaydın kızlar..birazdan kendime cavdar ekmegi almaya gidecem.mezurada bakicam.:KK66: hem sabah yürüyüsü yapmıs olurum.geldikten sonra bildirim yaparım.
Umarım herkes istedigi sonuca ulaşır.:KK16:
Günaydın canım. :KK16:

Evden çıkmadan bildirimimi yapayım. Ben çok kötü sonuçlar bekliyordum ama Allaha şükür tartıdaki rakam beni sevindirdi. Bildiğiniz öküz gibi yememe rağmen çok az almışım. Onu da bu hafta halledeceğim inşallah.

Geçen hafta :62.2

Bu hafta : 62.6

Fark : + 0.4

Ne olursa olsun + kiloyu savunmak hoş olmaz ama yediğim şeyleri görseniz naptın sen dersiniz. :KK52:

Hadi bakalım inşallah güzel bir sonuç görürsün tartıda. :KK16:Sabırsızlıkla bekliyorum bildirimini :KK34:

Ben böyleyim işte Özlem. Ne zaman gelsem takım ziyaretçi akımına uğrar :KK60::KK60:

Tamam canım. Hallederiz bir şekilde. :KK34:

Böyle düşünürsen tartıda da kötü sonuç alırsın zaten. Umarım yarın - çıkarsın yoksa kötü olacak. :KK50:

Azda olsa gitmiş. Tebrik ederim. Bu arada ben seni artık 90 lı kilolarda görmek istemiyorum Funda. Biran önce 80 li rakamları gör lütfen.

Günaydın canım. :KK16:

Ebrucum ben dübde tartildigim icin artida oldugumu biliyordum ama bugün arti ikiye katlandi gercekten sok halindeyim. Özellikle
Karnim görülür drecede sisti. Suan wc problemimde yok. Bildirimi yapinca herkeste sok gecirecek :KK43:(

Kilo bildirimi

Gecen hafta 65.6kg
Bugün 67.5kg
Fark 1.9kg arti

Yanlis yazmadim, defakarcada tartildim, bu derece Arti cikacak biseyde yemedim.
Reglde 1kg siserdim simdi 1.9kg nasil olur anlamiyorum *agla* *agla*

Son düzenleme:
Evden çıkmadan bildirimimi yapayım. Ben çok kötü sonuçlar bekliyordum ama Allaha şükür tartıdaki rakam beni sevindirdi. Bildiğiniz öküz gibi yememe rağmen çok az almışım. Onu da bu hafta halledeceğim inşallah.

Ne olursa olsun + kiloyu savunmak hoş olmaz ama yediğim şeyleri görseniz naptın sen dersiniz. :KK52:

Ebrucun dün defigun gibi gözünden gelene kadar yemene ragmen 400gr artida oldugun icin tebrik ederim. Yemeyip kilo alan bana bak :KK43:((

75le baslamıstım takima.67,5 kiloydum ayrıldıgımda.şimdi çizelge görüyorsundur.:KK43:
Üzüldüm tabiki üzüldükce,biri birsey diyince daha cok yedim yedim..spor yapmadım. Yediklerimi bir görsen..
Hatta bir ara evde pizza yaptım.geceleri uyanirdim 1-2 saatte.her uyanmaya 1-2 dilim yerdim.1 tepsi yemisimdir o gün.:KK43:( ama elimde olmadan.yerken sen napiyorsun diyorum kendi kendime sinirleniyordum daha cok yiyordum.:KK50:

aynı beni anlatmışsın...neyse geçmişi boşverip önune bakmalısın ben daha kötüydüm 60 kilodan 105 kiloya çıktım 1 yılda inşallah şu kalan 15 kiloyuda üc ayda vermeyi düsünüyorum ....

ebru ne olmuş sana sen artı görecekmiydin..sanırım hedef kilona çok az kalmanın verdiği bir rahatlık mı:KK1:

gunaydın kızlar umarım herkes bugun tartıda guzel sonuçlar alır...ben 78 olduğumu söylemiştim ya bugun sabah tartıldım 79.4 gösterdi yani ayrıldığımdan beri 3 kilo 400 gram almış bulunmaktayım bugun itibariylede başladım tekrar bakalım haftaya cumaya kadar kaç kilo verebilicem...

Günaydınn kızlarrrr şuan şirkette olduğum için sizee 11.30 gibi saatte bilgi vermmem oldukça zor sabah tartıldım 57.9 :/ pek fark yok evett sanırım 3 gündür kabızlık sorunu çekmemlede alakası var ayrıca adet dönemimin yaklaşmasıyla :KK50: Yanii umarm öyledir :) Herkes iyi sonuçlar alsın inşallah:KK16:

Günaydınn kızlarrrr şuan şirkette olduğum için sizee 11.30 gibi saatte bilgi vermmem oldukça zor sabah tartıldım 57.9 :/ pek fark yok evett sanırım 3 gündür kabızlık sorunu çekmemlede alakası var ayrıca adet dönemimin yaklaşmasıyla :KK50: Yanii umarm öyledir :) Herkes iyi sonuçlar alsın inşallah:KK16:

Cnm bildirim tam 11:30da yapilmak zorunda dgl. Bildirimler sabahtan en gec 11:30a kadar yspmamsiz gerekiyor :)

Gunaydın hanımlarr, listeye girmeme az kaldı:) kilo bildirimimi yapayım

İzne ayrılırken 64,2 (!)
Gecen hafta 66.2
Hedef kilo 65.5
Bu hafta 65
Fark 1,2
:)) bugun yarın regl olucam insallah boZulmaz bu tempo

İzne ayrılırken 64,2 (!)
Gecen hafta 66.2
Hedef kilo 65.5
Bu hafta 65
Fark 1,2

Valla ne güzel hedefin bile fazlasını vermişssinn:KK9:

Kilo bildirimi

Gecen hafta 65.6kg
Bugün 67.5kg
Fark 1.9kg arti

Yanlis yazmadim, defakarcada tartildim, bu derece Arti cikacak biseyde yemedim.
Reglde 1kg siserdim simdi 1.9kg nasil olur anlamiyorum *agla* *agla*
Nur çok ama çok kötü bir bildirim oldu bu. Bundan sonra artık en ufak bir kaçamak bile yok sana. :KK47: Haftaya senden çok iyi bir sonuç bekliyorum. :KK20:

ebru ne olmuş sana sen artı görecekmiydin..sanırım hedef kilona çok az kalmanın verdiği bir rahatlık mı:KK1:
Tatlım sen yokken ben ikinci kez mezun oldum. Şuan kilomu korumaya çalışıyorum. Kendi halimde alıp veriyorum. Listede değilim yani :KK34:

gunaydın kızlar umarım herkes bugun tartıda guzel sonuçlar alır...ben 78 olduğumu söylemiştim ya bugun sabah tartıldım 79.4 gösterdi yani ayrıldığımdan beri 3 kilo 400 gram almış bulunmaktayım bugun itibariylede başladım tekrar bakalım haftaya cumaya kadar kaç kilo verebilicem...
O zaman başlangıç kilon olarak bunu baz al. Haftaya bildirim yaparken geçen hafta diye bunu da yazarsın. :KK34: Bu arada tam zamanında gelmiş oldun çünkü 80 lere yeniden yaklaşmışsın.

Günaydın canım :KK16: Bildirimini geçen hafta bu hafta diye yaparsan daha iyi olur. :KK34:

İzne ayrılırken 64,2 (!)
Gecen hafta 66.2
Hedef kilo 65.5
Bu hafta 65
Fark 1,2
Tebrik ederim seni. Liste deyken de böyle güzel kilolar verebilsen süper olacak ama sen bir ileri bir geri yapıyorsun. İzne ayrılış kilona az kalmış. Ha gayret.

Ebrucum ve burcucum

Midem cok fena biraz rahatladi

Simdi 67.0kg ciktin
Gecen hafta 65.6
Fark 1.4kg arti

***13. TAKIM 347. ETAP ***

Alsimi (77.2///%)

cerenberen16 (87///%)
Kendi isteğiyle ayrıldı
file76 (80.5/
//%)​
gubsej (92.9///%)
medusa411 (69.9///%)
Ozlem (80.7///%)
ozzlleemm (69.2///%)
ssercecik ( 65.4///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.83

Takımın yüz karası olarak bildirimimi yapayım
Geçen hafta 62.4
Bu hafta 64
+1.6
Biri beni durdursuuuun

Son düzenleme:
günaydın kızlar

geçen hafta:69.2 kg
bugün:68.1 kg
fark:1.1 kg

haftasonu kaçamaklarım olmasına rağmen bu kadar kilo vermeme şaşırdım daha az bekliyodum bi kaç kere tartıldım sabah:))sanırım geçen cumartesi relg olmamında etkisi var geçen hafta birazda ödem vardı herhalde o da gitti

X