Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

yok canımm ya ilaçlardan dolayı çocugun yarısına giden damarlarda tıkanma olup ölmüş bugün kürtajı var
Geçmiş olsun Burcu' cum. Annenin iyi olmasına çok sevindim. :KK16:

günaydın herkese
kızlar an itibari ile hala oldum yeğenim doğdu 11 de
ayyyy çok heyecanlıyım
Hayırlı uğurlu olsun canım. :KK16: Allah analı, babalı, sağlıklı sıhhatli büyütsün.

Şimdi ben size bir şey danışayım o zaman akşam ofisten 18.00 da çıkıyorum eve gidişim 19.30 nerdeyse 20.30 da hocayla fatburn dersimiz var ben akşam yemeği olayını nasılll yapsammmm ?:KK15::44::44:
Tatlım havalar çok erken kararıyor yani gün çok kısa sürüyor. 19:45 te yediğin yemek sana zarar verir. Bir de arkasından spora gidiyormuşsun. O hiç olmaz. Günler uzayana kadar akşam yemeğini iş yerinde ye. Yani saat 18:00 den önce. Ayrıca akşam ilerleyen saatlerde acıkırsan elma yemen olmaz. Yoğurt yemen daha uygun.

Merhaba canlar...Çok berbat haldeyim ben ya kazık yutmuş gibiyim boynum hala geçmedi tüm vucudu çevirmek çok zor oluyor acı çekiyorum.krem masaj sıcak tampon bi işe yaramadı çok ağrıyor:KK43:Ebrucum menuyu takip edemiyorum iş yerimde çok yoğun akşamda acıdan kıvranıyorum zaten.cumaya kadar fırsatım olursa tek tek bakacam hepsine.
Geçmiş olsun Funda' cım. Umarım düzelir bir an önce bütün olumsuzluklar. Ama boş vaktinde mutlaka bekliyorum menüleri.

sabah öğle birlikte 11:30 da
8de kalkmış olmama rağmen temizlik yaptım
yumurta
kk peynir
1 domates
yarım kırmızı biber
3 dilim velibak bu biraz fazla oldu:KK43:(( ( ama çok acıkmıştım)

akşam 18:00
tavuk şiş
salata yağsız tuzsuz
soda

çok suda içemedim sanırım bu gün 1.5 lt falandır ama sağlam yürüdüm
Öncelikle öğün atlaman olmamış. Mümkün olduğu kadar 3 ana öğün yapıyoruz. Velibak ne? İlk defa duyuyorum. Akşamın çok güzel olmuş. Su çok az.

kızlar herkese iyi akşamlar
eşimle burası yüzünden tartıştık
azıcık vakit bulunca kadınlar kulübüne kaçıyosun diyo benimle vakit geçirmiyosun diye kızıyo
malum 2 çocukla ev eş çok zor oluyo kızlar şu an için
izniniz olursa ben ayrılmak istiyorum
hepinize sonsuz teşekkürler
özellikle ebru ve burcu sana
hakkınızı helal edin
Yolun açık olsun canım. Eşinle aranı açmak hiç iyi olmaz zaten ama umarım kendi başına da istediğin kiloya ulaşırsın. Ama bu cuma senden mutlaka bildirim bekliyorum. Listeyi giderken kötü etkileme lütfen. Ayrıldım diye de uğramamazlık etme arada uğra takıma haber ver kendinden. :KK16:

Yok canm baska bi mont aldm du bak atiyim Eki Görüntüle 965019

Bi kac dugmesi dha fazla cnm bundan. Bu arada pantolon denedim kizlar 38 bdn oldu :KK9:
Bu renkte mi aldın montu? Güle güle giy. Hatta üzerindeyken resmini çeksen daha iyi olurdu. 38 beden pantolona da çok sevindim. :KK9:

Geçmiş olsun Burcu' cum. Annenin iyi olmasına çok sevindim. :KK16:

Hayırlı uğurlu olsun canım. :KK16: Allah analı, babalı, sağlıklı sıhhatli büyütsün.

Tatlım havalar çok erken kararıyor yani gün çok kısa sürüyor. 19:45 te yediğin yemek sana zarar verir. Bir de arkasından spora gidiyormuşsun. O hiç olmaz. Günler uzayana kadar akşam yemeğini iş yerinde ye. Yani saat 18:00 den önce. Ayrıca akşam ilerleyen saatlerde acıkırsan elma yemen olmaz. Yoğurt yemen daha uygun.

Geçmiş olsun Funda' cım. Umarım düzelir bir an önce bütün olumsuzluklar. Ama boş vaktinde mutlaka bekliyorum menüleri.

Öncelikle öğün atlaman olmamış. Mümkün olduğu kadar 3 ana öğün yapıyoruz. Velibak ne? İlk defa duyuyorum. Akşamın çok güzel olmuş. Su çok az.

Yolun açık olsun canım. Eşinle aranı açmak hiç iyi olmaz zaten ama umarım kendi başına da istediğin kiloya ulaşırsın. Ama bu cuma senden mutlaka bildirim bekliyorum. Listeyi giderken kötü etkileme lütfen. Ayrıldım diye de uğramamazlık etme arada uğra takıma haber ver kendinden. :KK16:

Bu renkte mi aldın montu? Güle güle giy. Hatta üzerindeyken resmini çeksen daha iyi olurdu. 38 beden pantolona da çok sevindim. :KK9:

sağol ebrucum. evet bu renk aldım canım üzerimde evde aynadan güzel olmuyo canım akşam anneme yada babam çektireyim atarım ama ben çok begendim 38 bedene çok şaşırdım canım ya bide dar kesim yani çok mutlu oldum :KK52:

Merhaba kizlar ben geldim tekrar kilo vermeye devam etmek istiyorum en son burdan 76 kilo ile ayrilmistim iki kiloyu tekrar aldim yani su an 78 kiloyum tekrar baslayip hedef kilom olan 60 i dusmek istiyorum tabiki sizinde desteklerinizle...ebru ve burcunun tabiki diger arkadaslarinda destegiyle 89 kilodan 76 kiloya dusmustum islerimin yogunlugundan dolayi paylasim sayim biraz azdi ama bundan sonra dikkat edip hedef kiloma dusucem beni takima tekrar alirsaniz tabi:-)
Hoşgeldin Sevgi' cim :KK16: Çok kilo almaman sevindirici ama senin için büyük bir kayıp. Eğer ayrılmasaydın şimdiye hedef kilona inmiştin. Listeye girebilmen için iyice uğraşman lazım. Öncelikle paylaşımlarını düzeltmen. menülerini de düzenli yazman gerekli. Ayrıca bu kez yarım bırakmayacağına dair sözde vermelisin. Nasıl oldu işlerinin yoğunluğu bitti mi?

sağol ebrucum. evet bu renk aldım canım üzerimde evde aynadan güzel olmuyo canım akşam anneme yada babam çektireyim atarım ama ben çok begendim 38 bedene çok şaşırdım canım ya bide dar kesim yani çok mutlu oldum :KK52:

Demek ki sıkılaşmaya başlamışsın. Çünkü ölçülerimiz seninle aşağı yukarı aynı ben uzun süredir 38 giyiyorum. :KK34: İnsan çok mutlu oluyor ama üzerine her istediği olunca. :KK16:

Ben bu hafta çok abarttım Burcu. İnşallah yarın bir şok yaşamam tartıda çünkü bir haftadır tartılmıyorum. Misafir ağırlamak iyi gelmedi bana. Burnumdan gelene kadar yedim nerdeyse
:KK30::KK52::KK53::KK53::KK36:

Demek ki sıkılaşmaya başlamışsın. Çünkü ölçülerimiz seninle aşağı yukarı aynı ben uzun süredir 38 giyiyorum. :KK34: İnsan çok mutlu oluyor ama üzerine her istediği olunca. :KK16:

Ben bu hafta çok abarttım Burcu. İnşallah yarın bir şok yaşamam tartıda çünkü bir haftadır tartılmıyorum. Misafir ağırlamak iyi gelmedi bana. Burnumdan gelene kadar yedim nerdeyse
:KK30::KK52::KK53::KK53::KK36:

inş. tartı sana süprizzz yapmazzz ebru bende korkuyorum açıkçası şişlik var bi kaç gündür bügun iyiym ama yarını heycanla bekliyourm umarım şişmem bende
:KK51:

inş. tartı sana süprizzz yapmazzz ebru bende korkuyorum açıkçası şişlik var bi kaç gündür bügun iyiym ama yarını heycanla bekliyourm umarım şişmem bende
:KK51:

+ çıkacağım kesinde umarım çok kötü bir rakam görmem :KK52: Biraz korku biraz heyecanla bekliyorum yarını. Cumarteside misafirim var. Spora da gidemeyeceğim galiba. :26:

+ çıkacağım kesinde umarım çok kötü bir rakam görmem :KK52: Biraz korku biraz heyecanla bekliyorum yarını. Cumarteside misafirim var. Spora da gidemeyeceğim galiba. :26:

o zaman dönem dönem diyete devam ebrucum. ne çok misafirin var bu ara bnmde başım çok kalabalık yafff. spor çok sıkıntı ya ben evde bile yapamıyorum :KK50::KK50:

Sabah (11:45)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
Biraz yeşil biber
1 dilim peynir
1 dilim kızarmış ekmek
1 bardak çay

15:00
5-6 yk yoğurt

17:45
Yeşilçay

Akşam (20:00)
1.5 kase bamya
1 banvit acılı kebap (40 gr.)
Az yoğurt

2 litre su

Hoşgeldin Sevgi' cim :KK16: Çok kilo almaman sevindirici ama senin için büyük bir kayıp. Eğer ayrılmasaydın şimdiye hedef kilona inmiştin. Listeye girebilmen için iyice uğraşman lazım. Öncelikle paylaşımlarını düzeltmen. menülerini de düzenli yazman gerekli. Ayrıca bu kez yarım bırakmayacağına dair sözde vermelisin. Nasıl oldu işlerinin yoğunluğu bitti mi?
Merhaba ebrucugum cok haklisin ama bende az kilo vermedim nerdeyse 15 kilo ara verdim biraz uzun surdu ama bahara fit olmak istiyorum artik sıkıldim bu sefer b8rakmiycam personeli cogalttik biraz birazda kis sezonu oldugu icin isler az yani daha rahatim...

o zaman dönem dönem diyete devam ebrucum. ne çok misafirin var bu ara bnmde başım çok kalabalık yafff. spor çok sıkıntı ya ben evde bile yapamıyorum :KK50::KK50:
Aynen canım bu ara misafirim çoğaldı. Cumartesi hem annem geliyor hem de başka bir misafir. Annem yabancı değilde diğerine hazırlık yapmak lazım. Hele geçen akşam ki misafirler çok kalabalıktı. Öldüm resmen. Allahtan kardeşim yardım etti yoksa durumum biraz vahimdi. Evde spor yapmak zor. Ben bir başlasam iyi olacakta sanırım dediğim gibi bu hafta başlayamayacağım.

Merhaba ebrucugum cok haklisin ama bende az kilo vermedim nerdeyse 15 kilo ara verdim biraz uzun surdu ama bahara fit olmak istiyorum artik sıkıldim bu sefer b8rakmiycam personeli cogalttik biraz birazda kis sezonu oldugu icin isler az yani daha rahatim...
O zaman bol bol paylaşım bekliyorum senden. :KK34:

Aynen canım bu ara misafirim çoğaldı. Cumartesi hem annem geliyor hem de başka bir misafir. Annem yabancı değilde diğerine hazırlık yapmak lazım. Hele geçen akşam ki misafirler çok kalabalıktı. Öldüm resmen. Allahtan kardeşim yardım etti yoksa durumum biraz vahimdi. Evde spor yapmak zor. Ben bir başlasam iyi olacakta sanırım dediğim gibi bu hafta başlayamayacağım.

Tamam canim yarindan itibaren menulerimide paylasicam

ayyy ebru akşam bizede geliyo şimdi bide en ağır top en büyük teyzem geliyo bende şimdi yemek yiyorum sonrasında yine pasta börek çörek ama söz yemicem sadece az bişi patates salatası yicem :KK50:

Merhaba kizlarr ise gidemeyecek kadar kotu durumdayim doktora gittim igne vurdu krem aldim su torbasi vs hala kazik gibiyim 2 saat oldu igneyi yiyeli ama banamisin demiyor iki tane daha vurulacam yarin ise gitmicem umarim toparlarim.

Merhaba kizlarr ise gidemeyecek kadar kotu durumdayim doktora gittim igne vurdu krem aldim su torbasi vs hala kazik gibiyim 2 saat oldu igneyi yiyeli ama banamisin demiyor iki tane daha vurulacam yarin ise gitmicem umarim toparlarim.
Gecmis olsun cnm insallah en kisa zamanda iyilesirsin..

canım çok geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşirsin

bugünün ilk menüsünü ben paylaşayım

sabah(10.00)

4 yk menemen
çok az çeçil peyniri
1.5 dilim kepekli ekmek
1 çay kaşığı bal
yeşil çay

ara(12.00)

sade türk kahvesi
küçük bir parça bitter çikolata

öğle(15.00)

1 bardak süt
4 yk yulaf
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
10 çiğ badem

akşam(18.30)

1 porsiyon domates soslu tavuk sote
1 kase brokoli(2 yk yoğurt,yarım tatlı kaşığı hardal ve limonla sos)

2 litreden biraz fazla su içtim
1 saat fitness

Son düzenleme:
ayyy ebru akşam bizede geliyo şimdi bide en ağır top en büyük teyzem geliyo bende şimdi yemek yiyorum sonrasında yine pasta börek çörek ama söz yemicem sadece az bişi patates salatası yicem :50
Burcu sen mezun oldunmu canim

Oldum canim 59 la 3 kilo geri aldim 4 ay icinde daha dogrusu aldim verdim diyelim simdi tekrar basladim diyete bakalim.

bugünün ilk menüsünü ben paylaşayım

sabah(10.00)

4 yk menemen
çok az çeçil peyniri
1.5 dilim kepekli ekmek
1 çay kaşığı bal
yeşil çay

ara(12.00)

sade türk kahvesi
küçük bir parça bitter çikolata

öğle(15.00)

1 bardak süt
4 yk yulaf
biraz kuru elma
biraz kuru üzüm
10 çiğ badem

akşam(18.30)

1 porsiyon domates soslu tavuk sote
1 kase brokoli(2 yk yoğurt,yarım tatlı kaşığı hardal ve limonla sos)

2 litreden biraz fazla su içtim
1 saat fitness

Guzel menu cnm :KK9:

sabah11:30
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
1 dilm kizarmis tam bugday
Yesillik

Ogle15:30
2 kepce yayla corba
Salata