❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

Merhaba
Kalktigimd.2kuru kayisi ilik su
Sabah.çeyrek simit.k.k.beyaz peynir.yeşillik.şekrsiz çay.
Ögle firinda 3 adet köfte biraz patates 2 bardak ayran biraz ketçap
Aksamda annemde olucam ama ne olirsa ekmeksiz kücuk bir porsiyon yemeyi planliyorum:KK72:
Bugun yine dayanamadim tartildim biraz daha eksi gördum Allah a şükur .bu haftaki gibi gidersem aylik hedefimi tutturacam insallah:KK55:

Merhaba
Kalktigimd.2kuru kayisi ilik su
Sabah.çeyrek simit.k.k.beyaz peynir.yeşillik.şekrsiz çay.
Ögle firinda 3 adet köfte biraz patates 2 bardak ayran biraz ketçap
Aksamda annemde olucam ama ne olirsa ekmeksiz kücuk bir porsiyon yemeyi planliyorum:KK72:
Bugun yine dayanamadim tartildim biraz daha eksi gördum Allah a şükur .bu haftaki gibi gidersem aylik hedefimi tutturacam insallah:KK55:
Cnm bende anneme gidince yemeyin diye planlıyorum ama mümkün olmuyo çok abartıyorum. Şimdide ordayım ekmek pilav çok kaçırdım

Selam kizlar.
Sabah 1 yumurta, 3 kk beyaz peynir domates salatalik 1 bardak sut 1 paket altinbasak
Ogle bir kase yogurt salatalik
Ara 1 paket altinbasak 1 slaatalik
Aksam 2 tabak haslanmis yesil mercimek 2 cherry domates

2 lt su. Mercimek cok fazla yedim mideme oturdu yuruyuse cikmak istiyorum ama bir saat gecmesine ragmen hazmedemedim midem sis simdi yurusem kramp girer mideme. Bi de altinbasaklari cok abarttim iki paket yedim :KK43: yarin sirf proteine baslicam ve bir hafta oyle yapicam insallah iki tabak mercimek yuzunden arti gormem tartida yedigime pismanim :KK43:

Cnm bende anneme gidince yemeyin diye planlıyorum ama mümkün olmuyo çok abartıyorum. Şimdide ordayım ekmek pilav çok kaçırdım
Ben kendime hakim olmaya çalistim balik patates firinda salata diyet menumede uydu yani.ama spor yapamadim .şimdi herkez sutlaç yiyor bende bakiyorum sadece:cry:

Ben bozdum rejimi ilk defa bir aydir :KK43: salcali yagli firinda patatesli patlican yedim :KK43: bu hafta hic kilo veremedim bu yetmexmis gibi arti cikicam bir de :KK43: normalde
Bozmazdim ama bu hafta hep sabit kaldim diye motivasyonum dustu :KK43:

Kızlar kaç kişiyiz
Hergün ne yediğimizi yazmamız gerek miyor mu
Sadece tartı gününde ne kadar verdiğimizi mi yazıcaz

Kızlar kaç kişiyiz
Hergün ne yediğimizi yazmamız gerek miyor mu
Sadece tartı gününde ne kadar verdiğimizi mi yazıcaz[/QUO
İki gündur sakiniz tarti günu harici kural belirtilmedi galiba ama gunun özeti ,menu yada spor bildirimi duzenli bildirilebilir. Sayfaya ugrayip bozduysak onu yazsak bir selam versekte olur.
:KK5: bu diyet yolculugumuzda ümitsizlige düşup diyeten uzaklasip motivasyonumuz duşmesin naçizane fikrim:oops:

Kixllzar yatili misafiim var cok yazamadim ben pqzar gidiyor daha aktif olurum pazardan sonra siz yazin menuleri menilerimize yorum yapalim disiplin olsunki daha cok kilo gitsin :KK66:

Kixllzar yatili misafiim var cok yazamadim ben pqzar gidiyor daha aktif olurum pazardan sonra siz yazin menuleri menilerimize yorum yapalim disiplin olsunki daha cok kilo gitsin :KK66:
Cnm istersen ilk sayfada da gruptaki lerin listesi olsun. Kiloların hedeflerin olduğu . Ben liste bildiremeyecegim ama buldugumu yiyorum ve çok sık bozuyorum. Bugün yaşpasta yedim mesela cok zorladılar. İşte diyet olmuyo zaten bende yapamıyorum. İnsanlara diyettym izlenimi vermekte istemiyorum. Hergün girer yazarım ama motive oluyorum burda

Cnm istersen ilk sayfada da gruptaki lerin listesi olsun. Kiloların hedeflerin olduğu . Ben liste bildiremeyecegim ama buldugumu yiyorum ve çok sık bozuyorum. Bugün yaşpasta yedim mesela cok zorladılar. İşte diyet olmuyo zaten bende yapamıyorum. İnsanlara diyettym izlenimi vermekte istemiyorum. Hergün girer yazarım ama motive oluyorum burda
Tabi yazarim eklerim en basa guzel fikir canim haftaua pazartesiiiye kadar adepte olalim sonradan hic ciss yemeyelim kuzum yoksa gtmez bu kilolar

dün akşam bozduğum için bugünü sıkı tuttum şu ana kadar, inşallah gece de bir şey yemeden dururum.

sabah 1.5 haşlanmış yumurta
öğle 1 kase yoğurt, 1 salatalık, 1 domates
akşam yine yoğurt yemeyi düşünüyorum, çok acıkırsam bir paket altınbaşak yerim. su 1.5 litre, 3e tamamlıcam. dün aldığım 600 gramı yarına vermiş olmam lazımmm. köpeğim veterinere bakıma gitti, eve getirdiklerinde 1 saat yürüyüşümü de yapıcam.

X