❤12 Haftalık yarışma serüveni❤

dün akşam bozduğum için bugünü sıkı tuttum şu ana kadar, inşallah gece de bir şey yemeden dururum.

sabah 1.5 haşlanmış yumurta
öğle 1 kase yoğurt, 1 salatalık, 1 domates
akşam yine yoğurt yemeyi düşünüyorum, çok acıkırsam bir paket altınbaşak yerim. su 1.5 litre, 3e tamamlıcam. dün aldığım 600 gramı yarına vermiş olmam lazımmm. köpeğim veterinere bakıma gitti, eve getirdiklerinde 1 saat yürüyüşümü de yapıcam.
Çok az şey yemişsin baya siki bir gun olmuş

Bugunkü menüm
Sabah 1,5dilim t.b.ek.peynir .haşlanmiş yumurta,
Öglen yogurt çorbasi bir kase haşlanmiş lahana
Akşam bir tabak az yagli bezelye yemegi 4 kaşik bulgur pilavi bir kase yogurt bir çay bardagi ev limonatasi az şekerli
10.da elma
40 dk. yüruyuş

Günaydın
Bugün yine dersim olduğu için erkenciyim
Kahvaltı 07:30
2 yumurta,peynir,zeytin,domates,salatalık,yeşillik yedim sütlü kahvemi içtim
Korkum fazla uyuyamadığım için kilo verememek
Belkide geçen seferde ondan veremedim

Günaydın kızlar. Bende sabah kalktım yürüyüş yaptım biraz ama ilk kez yaptıgım için yoruldum acıktım. Geldim bol ekmekli sucuklu yumurta yedim:skandal:ben diyorum size yedigimi söylemeyim diye :KK35:

Merhaba:KK200:kizlar
Bende sabah 8 de 2 kayisi 2 su bardagi ilik su.malesef kabizlik sorunu basladi diyette kilo vermeme engel olmaz inş.9' da. iki yumurtali 1 caykasigi teryagla yspilmis menemen 2 catal peynir bir zeytin 2 dilim t.b.ek.
Ogle şimdi yiyorum bir tabak dun aksamki bezelye buyuk bir kase yogurt marul arad yar su bardagi limonata
Suana kadar spor yapamadim ev temizligi yaptim.akşam ustu yuruyus yapabilirim firsatim olursa inş.

günaydın kızlar. 2 haşlanmış yumurta, 2 cherry domates ve 1 bardak sütle güne başladım. şimdi şekersiz nescafe içiyorum. gün içinde bir saat yürücem. geçen gün bozarak aldığım gramları geri verdim neyse ki dün çok sıkı tutarak. motivasyonum geri geldi. tam gaz devam :))

Bugün 30 dk yürüyüşümü yaptım
akşam yemeği 16:30
Barbunya ve Kore usulü marul salatası yedim
İlerleyen vakitlerde sütlü kahve içmeyi düşünüyorum
Bu günlük bu kadar
Yarın tartı günü heyecanlıyım :KK73:
Bir haftadır tartınmadım hiç

ben bugün tartıldım önceki gün kaçamak yaptığımdan dolayı aldıklarımı geri verip vermediğimi görebilmek için :) yarın 67.9 bile olsa 67leri görmeyi umut ediyorum ve bir sonraki tartı gününde hedef 65.9. bir an önce 65 barajının altına düşmek istiyorummmm

Ögleden sonra arada bir kaç çatal tatli kacamagi şu tekirdagin peynirli tatlisi baya kalorili heralde oldu ama tesellim ara ogun meyve falan yememiştim.
Aksam.firinda tavuk patates 5 kaşik bulgur pilavi salata.
Ama spor yapamadim malesef cok canim sikildi.akşamda gidecegim yerde bir sey yememem lazim tam tarti gununden once.ya soyluycem yada çaktirmadan benim ufakliga yedircem

ben bugün tartıldım önceki gün kaçamak yaptığımdan dolayı aldıklarımı geri verip vermediğimi görebilmek için :) yarın 67.9 bile olsa 67leri görmeyi umut ediyorum ve bir sonraki tartı gününde hedef 65.9. bir an önce 65 barajının altına düşmek istiyorummmm
Ne guzel 6 li rakamlar bir zamanlar 65 olunca kiloluyum diye kafaya takardim şimdi bu 90 li kilolara nadil geldim .kendime bazen inanamiyorum

Selam kizlar 2 gundur giremedim bas agrisi boyun agrisi ölüyorum dikkatte edemedim tabi gerci yemedim fazla ama hareket sıfır bakalim yarin ne olacak sadece azaltarak neler yapmışım

selam kızlar. bugünkü menüm;

sabah 2 haşlanmış yumurta, salatalık, domates, 1 bardak süt
öğle yarım paket altınbaşak, beyaz peynir, domates
ara 1 kırmızı elma
akşam haşlanmış tavuk göğsü, domates

2 litre su. 2 şekersiz nescafe. bir saat sonra 60-65 dklık bir yürüyüş yapabilirim. hiç canım istemiyor ama bakıcam duruma göre. belki bugün dinlenme günü de yapabilirim.

pek aktif olmayınca motivasyon artmıyor maalesef :KK43: az önce 46 dk yürüyüş yaptım bir daha akşam yürümicem çünkü çok acıktırıyor, bu saatte yarım paket altınbaşak ve 1 salatalık yedim

X