Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Harikasın bebeim
Yağ oranın kaç şu an

Harikasın bebeim
Yağ oranın kaç şu an
ayy teşekkür ederim %25.5 civarı. bende çoğumuzun belası bölgesel yağlanma var basenler sağolsun iç yağlanmaya göre bunu kessinllikle tercih ederim tabi. Şu anda düşük karbonhidratlı aralıklı oruca uymaya çalışıyorum. bütün başlığı okuyamadım. Sizin şu anda hedeflerinz ne? neler yapıyorsunuz??

Vücudun yağları kullanması için yeterli vitamin, mineral de gerekiyor canım.Kullandığın multivitamin var mı?
Faydalı yağ da tüketmen lazım

Canım herkes kendi düzenini uyguluyor ortak bişey yapmadık

dil altı b12 takviyesi+ çörek otu yağı kapsülü alıyorum alerji hastası olduğum için bunlar her daim benimleler. öğünlerimi de çeşitli tutmaya çalışıyorum açıkçası tek tip beslenmiyorum mümkün oldukça. Bu süreçte hayatımdan beyaz un ve şeker %70-80 çıktı. çiğ kuruyemiş kontrollü olarak tüketiyorum. bir dönem ketojenik uyguladım ketojenik yaparken de hindistancevizi yağıyla kahve (bullefproof coffee içiyordum) ama ketojenik sonrası onu içmeyi bıraktım fazla yağ alıyormuşum gibi geldi

Canım çoklu al bence içindeki maddelere alerjin yoksa çünkü karbonhidrat azalınca tam tahıl meyve baklagil vs de azaldığı için eksiklik oluşabiliyor

Merhaba hosgeldiniz iki ayda nasil düştunuz bende evlilik sonrasi 4 kilo aldim sayilir
Fakat bir türlü veremiyorum
Siz masallah çok hizli vermişsiniz

29 haziran
9.00 da kalkis
12.00 Yulaf lapasi
14.30 gibi erik ve kiraz
Bugün dışardaydim esimin is çıkışina gittim sagolsun beni yemegi getirdi
21.00 ancak gidebildik yemege
İzgara kofte yedim 4 tane salata
1.5 litre su ancak ictim
17 bin adim

Merhaba hosgeldiniz iki ayda nasil düştunuz bende evlilik sonrasi 4 kilo aldim sayilir
Fakat bir türlü veremiyorum
Siz masallah çok hizli vermişsiniz
hoşbuldum :) :) 9 kiloyu 2 ayda vermedim aslında ilk 4 kilosu 3-4 ay falan sürdü al-ver şeklinde baktım olmuyor, vücudum alışık değil, belimde bacaklarımda sıkıntılar olmaya başladı, o noktada diyetisyene koştum. diyetisyene giderken de kzım leucothea madem para veriyorsun madem kafana koydun uyacaksın o listelere kaçışın yok diye bi iç hesaplaşma yaptımm. yani aslında 2 ayda 5 kilo verdim diyebiliriz ki bu da yavaş bile sayılır.

dünki yediklerime geçeyim (bu ara kilo verme hızım epppey yavaşladı o yüzden biraz sert bi liste)
öğlen 13.00
1 haşlanmış yumurta
1 büyük dilim süzme peynir
6 yeşil zeytin
4 cherry domates
1 küçük salatalık
bol roka ve dereotlu karışık yeşillik
1 wasa

Ara öğün
1 dilim ananas
1 bardak kiraz sapı çayı

akşam 8 gibi
10-12 yemek kaşığı kadar zeytinyağlı taze fasulye
4 YK yoğurtla yapılmış cacık

(normalde akşam da salata yemeliydim ama çok yorgundum üşendim )

Dün spor yapacak vaktim kalmadı ama günü 15 bin adımla kapattım zaten

Canım çoklu al bence içindeki maddelere alerjin yoksa çünkü karbonhidrat azalınca tam tahıl meyve baklagil vs de azaldığı için eksiklik oluşabiliyor
haklısın aslında da durduk yere iştah açar çoklu olanlar diye korkuyorum. çünkü normalde pek iradeli bi insan değilimdir şu düzene geçip alışabilmek, her canım istediğinde cipse çikolataya vs gömülmemek baya zorladı beni, şimdi iştahım açılır da kendimi tutamazsam korkum var. iştah sıkıntısı oluşturmayan bir takviye varsa önerilere açığım :)

29 haziran çarşamba menü
09.30
2 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
13.00
1 kase barbunya salatası
1 dilim ekmek
15.30
1 elma
18.00
3 tavuk incik fırın
Salata
1 dilim ekmek

2.5 litre su
46 dk kondisyon bisiklet

Bu kadar az yemeğe çok iyi adım canım
Afiyetler olsun halsizlik oluyor mu?

O zaman ara öğünde meyve yanında kabak çekirdeği olabilir kuzum 1 avuç, çayı da karışık demleyebilirsin kabuk tarçın taze zencefil hibiskus kiraz sapı
Tarçın ve zencefilden de mineral gelir

30 haziran perşembe menü
09.00
2 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
13.00
4 kaşık taze fasulye
2 kaşık yoğurt
17.30
1 lahmacun
Salata
1 bardak ayran
2.5 litre su
Spor off günüm

1 Temmuz cuma menü
09.00
3 kaşık menemen
2 dilim ekmek
3 zeytin
13.00
1 kaşık menemen
2 çatal turşu kavurma
2 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı reçel
18.00
1 kase cacık
6 kaşık taze börülce
3 kaşık pilav
21.00
1 küçük dilim üzüm tarhanası
3 litre su
Spor regl ilk günüm yapmaya halim yoktu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…