Eşimin ailesine bir türlü ısınamadım, alışamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet bana gelen çeyreği bozdurup mevlüt okutup kendi evine alışveriş yapmış altında değilim zaten düğün istemedik çünkü eşimin babası düğün parasını verecekti bizde belki üzerine altınlatımızdan ekleyip geleceğimiz için ev veya arsa alacaktık İstanbul'da kirada oturuyoruz ve düğün parası bizim için çok önemliydi
Mobilyayı da biz ödüyoruz demeyin😱

70 bin zaten borclar için verilmis. su an bir düğün zaten ne kadar tutuyor ki? bilmediğim için soruyorum 🙄 ay kız taktığın seylere bak gözünü seveyim. benim kayınpeder düğün masraflarını takılarımın içinden aldı bana sormadan 😂😂 boşver. 5 kuruş paraları size gecmesin emin ol cok daha huzurlu oluyorsun.
Bir düğün tahmini ortalama 500 bin falan sadece düğün salonu Bursa için söylüyorum 80 bin ve 100 bin arası

Kınayı salonda yapmayan sizin aileniz, kiz tarafı yapar ya onu. Yoksa sizde farklı mı?
Kendi aileniz de para harcamak istememiş sizin icin, onlara karşı da soğudunuz mu?
Elinize gelmeyen paraya güvenip masraf yapılmaz ayrica. Hayır her seyi verseler de yine yaranamaz erkek ailesi, o yüzden böyle kötü olmuşlar.

Kınayı salonda yapmayan sizin aileniz, kiz tarafı yapar ya onu. Yoksa sizde farklı mı?
Kendi aileniz de para harcamak istememiş sizin icin, onlara karşı da soğudunuz mu?
Elinize gelmeyen paraya güvenip masraf yapılmaz ayrica. Hayır her seyi verseler de yine yaranamaz erkek ailesi, o yüzden böyle kötü olmuşlar.
Damat soğusun bence kızın ailesinden. Bir kına yapamamışlar salonda 😂

Elinize gelmeyen paraya güvenip masraf yapılmaz ayrica. Hayır her seyi verseler de yine yaranamaz erkek ailesi, o kk

Merhaba arkadaşlar . Buraya yeni katıldım . Ben 1 bucuk yillik evliyim kocamla normal bi sex hayatımız vardı yaklaşık 1 yıla kadar ama daha sonra kocam bana sex olarak değişmeye başladı 2 günde bir ilişkiye girmemize rağmen senden etkilenemiyorum demeye başladı bunu diyip 2 günde bir ilişkiye giriyordu benimle . Ben normalde kapalı bi bayanım eşim geleceği zaman her gün olmasada hazırlanıp süslenip onu beklerim haftada bir en azından bunu yaparım. Ama eşim sürekli neden şu saç modelini yapiyorsun bunu yap diyor bende yapıyorum ama neden senin ki böyle durmuyor neden yapamıyorsun. Neden eyleynir düzgün çekmiyorsun makyaj yapmama rağmen makyajimi beğenmiyor . Benim beğendim parfüme tarzın bumu yani gibi şeyler diyor evet fikrini bana söylüyor hoşuma gidiyor ama sanki bu aralar sürekli bahane arıyor gibi zaten sex hayatimizdada bana onu çok etkilemediğimi soyledi ben buna rağmen evliyiz diye sorunu çözmeye çalıştım ama sizce öyle bişey diyen adamın 2 günde bir sex yapması normal mi .. Dün gecede sarhoştu bana yetmiyorsun sex te dedi ve ilişkiye girerken iç çamaşırı giyen kadınların videosunu açtı bi yandan benle ilişkiye girdi bi yandan boşaldı ama ben çok kötü hissettim kendimi . Artık bi kadın olarak cok ağrıma gidiyor fizik olarak kötü degilim sadece bi tık göğüslerim küçük ve çok hafif göbeğim var 160 boyum ve 51 kılıyım eşimin böyle şeyler demesi normal mi ne yapmam gerek hiç bilmiyorum çekip gidesim var ama ayrılmamız doğru mu olur ailem nasıl karşılar bilemiyorum bir erkeğin etkilemiyorsun beni diyip bunları yapması normal mi sizce sizden bu konuda fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim yorumlariniz için..

Bir önceki konusu… kekleniyoruz arkaaşlar.

Yanlışınız var benim ailem ev için de koltuk takımı yemek masası yatak odasında ki dolap ve makyaj masası ve tüm ıvır zıvır çeyiz eşyalarını ayriyetten bana 3 bilezik kolye taktı. Bizde kınayı erkek tarafı yapar ve onlar bunu kabul etmişti zaten.
Ha birde perde ve halıyı da ailem üstlendi

Isteme günü bizde kahve yerine çay servis edilir der gibi haa söylemeyi unuttuk ama erkek tarafı ev alır bizde derseniz böyle insanlara kal gelir.
İnsanları enayi yerine koymaktan vazgeçin, işinize gelince bizde adet işinize gelmeyince aman canım öyle adetmi kaldı
Evde kuranlı kına ne mesela?
Eş ailesinden soğumayı biliyorsunuzda orda çıkıp ay baba ne münsaebet ben bildiğin salonda kına istiyorum demeyimi bilemedinizmi? Kına sözün ertesi günü olmadığına göre bunun üzerine konuşup ben kınamı evde kuranlı yapmicam niye demediniz. Yada dediniz dinleyen olmadı dimi? Niye çünkü kınayı kız tarafı öder. Aileniz ödemek istemedi, evde uyduruk bir kına yapıp geçtiler size. Erkek tarafını soyup soğana çevirmek çok mantıklı ama kız tarafı asla bişey yapmasın. Ha evlenmeden önce burda konu açıp kp düğün yapmıyalım onun yerine parayı size vereyim diye teklif etti deseydiniz, 100 kadından en az 90u inanma, yada parayı niye nikah günü veriyor, çıkarıp şimdi versin derdi. Aileniz bunu nasıl kabul etti bu oyuna geldi anlamadım. Takıya gelince, bizde takı önemlidir. İşte ne takarsan kendine takarsın demez kimse. Şukadar gramda denmez. Tam trabzon hasır seti ve en az 10 adana burma takılır herkese, onunda dışında daha çok takanda var tabiki. Gelen takılarda gelin ve damatta kalır, bunların tartışması bile olmaz. Herkes elinden geldiğini yapar, aman ben masraf yapmim ama karşı tarafa geçirim demesse sorun olmuyor aslında.

Merhaba arkadaşlar . Buraya yeni katıldım . Ben 1 bucuk yillik evliyim kocamla normal bi sex hayatımız vardı yaklaşık 1 yıla kadar ama daha sonra kocam bana sex olarak değişmeye başladı 2 günde bir ilişkiye girmemize rağmen senden etkilenemiyorum demeye başladı bunu diyip 2 günde bir ilişkiye giriyordu benimle . Ben normalde kapalı bi bayanım eşim geleceği zaman her gün olmasada hazırlanıp süslenip onu beklerim haftada bir en azından bunu yaparım. Ama eşim sürekli neden şu saç modelini yapiyorsun bunu yap diyor bende yapıyorum ama neden senin ki böyle durmuyor neden yapamıyorsun. Neden eyleynir düzgün çekmiyorsun makyaj yapmama rağmen makyajimi beğenmiyor . Benim beğendim parfüme tarzın bumu yani gibi şeyler diyor evet fikrini bana söylüyor hoşuma gidiyor ama sanki bu aralar sürekli bahane arıyor gibi zaten sex hayatimizdada bana onu çok etkilemediğimi soyledi ben buna rağmen evliyiz diye sorunu çözmeye çalıştım ama sizce öyle bişey diyen adamın 2 günde bir sex yapması normal mi .. Dün gecede sarhoştu bana yetmiyorsun sex te dedi ve ilişkiye girerken iç çamaşırı giyen kadınların videosunu açtı bi yandan benle ilişkiye girdi bi yandan boşaldı ama ben çok kötü hissettim kendimi . Artık bi kadın olarak cok ağrıma gidiyor fizik olarak kötü degilim sadece bi tık göğüslerim küçük ve çok hafif göbeğim var 160 boyum ve 51 kılıyım eşimin böyle şeyler demesi normal mi ne yapmam gerek hiç bilmiyorum çekip gidesim var ama ayrılmamız doğru mu olur ailem nasıl karşılar bilemiyorum bir erkeğin etkilemiyorsun beni diyip bunları yapması normal mi sizce sizden bu konuda fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim yorumlariniz için..

Mal mısın sen ya bilip bilmeden konuşma nerden girdim bu sayfay

Arkadaşı için açmıştır kesin

Bir düğün tahmini ortalama 500 bin falan sadece düğün salonu Bursa için söylüyorum 80 bin ve 100 bin arası
o zaman düğün yapmayarak güzel bir parayı ödemekten kurtulmuşlar bence 😂😂 benim düğünümü, düğün mekanını falan hep arkadaslarla ayarladık valla hiç bu kadar bir masraf çıkmadı. gecen yıl evlendim ben de yani o kadar zaman da gecmedi. 500 bin lira bir geceye vermek akıl işi değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X