Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Işte bahsettiğim liste bu kızlar

Eklentiler

• $esin aybar.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 80
Işte bahsettiğim liste bu kızlar

güzel bi liste olmuş ben akşamları çok aşırı acıkıyorum bu liste tam bana göre aslında uygulanamıycak bi yanı da yok sadece yürüyüş yapamıyorum işe gidip gelirken 10 dk sürüyo yol bi o yani . Aksam 17 tane eriği zevkle yerimmm bu ne kadar kilo verdiriyomus cnm

tam anlamıyla uylayamadığım halde ben 2 haftada 2 kilo verdim canım normalde 4 falan oluyormuş

Son düzenleme:
tam anlamıyla uylayamadığım halde ben 2 haftada 2 kilo verdim canım normalde 4 falan oluyormuş

ben yürüyüş dışındaki hepsini uygulayabilirim deniyim bakalım zaten şimdide böyle bişey yapıyorum sabah kahvaltıda yağsız tuzsuz domates salatalık az peynir şekersiz çay 1 2 dilim tam buğday ekmeği bundan sonra bu listeye uyarım dhaa iyi olur genelde aksam yemeklerini fazla kaçırıyorum çünkü

çok sinir bozucu bi durum yağ şeker koymadım ağzıma yumurta et balık yoğurt süt bunları ve krep yaptım yulaf galetasından ama olmadı olmuyo akşamları yememe taktiği uyguluyorum şimdi zor oluyo ama

Nasıl yapıyorsunuz bu işi ya ben de mi katılsam acaba diyorum..

Katil tabii ki:)) birbirimizi gaza getiren getiren basaricaz. Her cuma tartilicaz hem motive oluruz. Sen de boyunu kilonu hedef kilonu koni sahibi arkadaşa bırak cuma günü seni de tarticaz bak elini cabuk tut:))

Rica ederim canııım Cuma göreceğiz bakalım rekor kimde

Kuzucum nasıl gidiyor seninki, ben bugün biraz kaçırdım gibi yine pilavı, yine daha hafif hissediyorum ama pilavı kesmem lazım, beni azarlarsanız sevinirim

Canım liste çok hoşuma gitti benim valla, ben uygulamayı planlıyorum açıkçası. Yoğurt da her konuda faydalı zaten. Ben pek yemem ama yemeye alıştırabilirim kendimi

Bi bakayım ona da koalina, denedin mi sen acaba az da olsa

Nasıl yapıyorsunuz bu işi ya ben de mi katılsam acaba diyorum..

İpek belli bi diyet listemiz yok herkes istediği şekilde yapıyor diyetini. Ve sporunu. Amaç sağlıklı bir şekilde beslenip kilolardan kurtulmak. Her cuma da bildirim yapıp kilolarımızı kıyaslayacağız. Valla ben bu grup sağolsun daha dört günden falan bir kilo verdim, arkadaşlarla gaza getiriyoruz birbirimizi:)

Bi bakayım ona da koalina, denedin mi sen acaba az da olsa

Ben 10 gün kadar denedim 2 kilo verdim. Ama düğün öncesi sürekli yemekler piknikler olunca mecburen bırakıp bırakıp geri başladım. O çalkantılı dönemde ise ne kilo aldım ne verdim. Arkadaşım yaptı bir ayda 8 kilo verdi o diyetle...
Güzel bir diyet ben severek uyguluyorum ama imkanlar el vermiyor yemeğe çağırılınca ay onu yemem bunu yemem yapamıyorsun...

İşte evet ben de dışarı çıktığım zamanlarda falan bozmak durumunda kalırım. Bir de evde ne piştiyse onu yemem gerekecek. O yüzden diyet listesindense bol yoğurtlu ve ekmeksiz geçirmeyi deneyeceğim öğünleri

Bir de öğünlerde tek çeşit yersen kısa sürede kilo vereceğini düşünüyorum...
Bizde mesela yemekler 3 çeşittir. Çorba, ana yemek ve yanında pilav. Ben bu menüden sadece 2 kepçe çorbayı yiyorum hemen büyük bir tabak tuzsuz salata yapıyorum, bir bardak da ayran ile çok rahat doyuyorum. Ya da sadece ana yemeği alıyorum... pilava, mkarnaya, ekmeğe hiç bulaşmıyorum. Tatlı zaten pek sevmem... tuzu da aramam...haftada bir de kaçamak yapıyorum pizza oluyor genelde:))
Zaten köfte, tavuk, biftek yenebiliyor. Yemeğe çıkarsak ekmeksi olarak bunları yiyorum ama ev davetleri sıkıntı
Aslında benim de 3 kilo vermem lazım ben de yazılayım bari...

Son düzenleme:

Merhaba bende listeye katilabilirmiyim amacsiz kilo vermek zor oluyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gel koalina sen de katıl bizeee 3 Kilo iyiymiş ben 8 kilo vermeliyimmm

Merhaba bende listeye katilabilirmiyim amacsiz kilo vermek zor oluyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabii ki katılabilirsin, boyunu kilonu ve hedef kilonu yazarsan seni de ekleyeyim ilk mesajdaki gruba:) Cumaları tartılacağız, o yüzden cuma günü kilo bildirimi yapmak zorunlu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…