Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Tabii ki katılabilirsin, boyunu kilonu ve hedef kilonu yazarsan seni de ekleyeyim ilk mesajdaki gruba:) Cumaları tartılacağız, o yüzden cuma günü kilo bildirimi yapmak zorunlu:)

Kilom 68.7 hedef 52 boy 1.52 :rolleyes: bunlari toparlayinca yuvarlak birsey cikiyor ortaya:KK70:
Cuma gunu hesaplasma gunu bence tam disiplin olur cok guzel bir fikir:)
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kilom 68.7 hedef 52 boy 1.52 :rolleyes: bunlari toparlayinca yuvarlak birsey cikiyor ortaya:KK70:
Cuma gunu hesaplasma gunu bence tam disiplin olur cok guzel bir fikir:)

Ekledim seni de canım. Ayrıca ilk sayfadaki listeye bakarsan zaten çoğumuz toparlağız, rahat ol:KK1: İnca arkadaşlar da yok değil ama olsun. Günde en az yarın saat egzersiz yap, yürüyüş de olabilir yani. Bir de ekmeği kesiyoruz. Sabak iki dilim tam buğday yenebilir ama. Öğlen de yiyebilirsin ama akşam yeme ekmek. Ben bir de sabahları limonlu su içiyorum ılık, onu da gruptan bi arkadaş tavsiye etti. Cidden göbeği indiriyor gibi geldi bana

Ekledim seni de canım. Ayrıca ilk sayfadaki listeye bakarsan zaten çoğumuz toparlağız, rahat ol:KK1: İnca arkadaşlar da yok değil ama olsun. Günde en az yarın saat egzersiz yap, yürüyüş de olabilir yani. Bir de ekmeği kesiyoruz. Sabak iki dilim tam buğday yenebilir ama. Öğlen de yiyebilirsin ama akşam yeme ekmek. Ben bir de sabahları limonlu su içiyorum ılık, onu da gruptan bi arkadaş tavsiye etti. Cidden göbeği indiriyor gibi geldi bana

Bende yesilcay ve diyetle 20 kilo vermistim hey gidi gunler :) yurumem lazim evet cok hareketsizim :KK43:

Ben bir ara jillianla spor yapıyordum inanılmaz etkili... yarım saat ama o kadar çok terletiyor ki her gün yapamıyorsun... spor ihtiyacı olanlar onun videosunu kullanabilir ben yapmaya başladıktan 2 hafta sonra herkes inceldin sen ne yaptın demeye başlamıştı...

Ben bir ara jillianla spor yapıyordum inanılmaz etkili... yarım saat ama o kadar çok terletiyor ki her gün yapamıyorsun... spor ihtiyacı olanlar onun videosunu kullanabilir ben yapmaya başladıktan 2 hafta sonra herkes inceldin sen ne yaptın demeye başlamıştı...

Ben de başlıyorum ona yarın canım. 30 day shred yapıcam çok duydum çok etkili diyorlar, sen bitirebildin mi?

Ben de başlıyorum ona yarın canım. 30 day shred yapıcam çok duydum çok etkili diyorlar, sen bitirebildin mi?

Yok ben bitiremedim aslında benim problemim göbek ve basen olduğu için onlara yöneldim... özellikte killer buns and tights çok etkili...6 weeks 6 pack de güzel ama o derece kısa sürede sonucu farkedemiosun...

Son düzenleme:
kızlar benide alın aranıza zayıflamam lazım 2 ay sonra nişanım var ve ben 75 kiloyum çok üzülüyorum :KK14:

Sen de geel iki ay uzun zaman:KK1: Cumaları kilonu yazacaksın, şimdi deboy kilo ve hedef kilonu gönderirsen eklerim hemen
tamam canım boyum: 1.76 kilom :75 hedefim:65 :) yıllardır hevesleniyorum ama olmuyor umarım bu sefer olur :)

inşallah başaracağız canım :) bir arkdaşım sarımsak çayı ile bir ayda 7 kilo verdi yarın hemen gidip alıcam bende herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama denemekte fayda var :)

Aaaa nerde satılıyormuş ki o? Ben de alayımm
bende daha önce internetten aldım kullanamadım sahteydi çünkü bunu doğal yaşam ürünleri zaten yerler oluyor ya ne deniyor bilmiyorum tam olarak aktar değil :) ordan alıcam canım nerden alırsan al faturası olması lazım ve sağlık bakanlığı onayı

bende daha önce internetten aldım kullanamadım sahteydi çünkü bunu doğal yaşam ürünleri zaten yerler oluyor ya ne deniyor bilmiyorum tam olarak aktar değil :) ordan alıcam canım nerden alırsan al faturası olması lazım ve sağlık bakanlığı onayı

Bilemedim canım aktar da değilmiş bulamam sanırımmm

Doktor Ender Saraç Zayıflamaya yardımcı Sarımsak çayının tarifini verdi. Ender Saraç zayıflama sırları hakkında soru cevaplar, Angelina Jolie'nin bu çay ile 11 kilo verdiği söyleniyor. Ender Saraç diyet yapacaklar için zayıflama konusunda yanlış bilinenleri cevaplıyor.

Sarımsak çayı tarifi:
Malzemeler:
3 parça taze zencefil
3-4 diş sarımsak
Limon suyu

Sarımsak Çayı Hazırlanışı:
3 iri parça taze zencefili ince ince doğrayıp ya da rendeleyip 1 litre suda hafifçe kaynatın. İyice kaynamaya başlayınca 3-4 diş sarımsağı ezerek içine ilave edin. 5-6 dakika demlendirin.
Uygulama: Sabah ve öğlen birer büyük fincan için.dilerseniz akşam da içebilirsiniz.İçmeden önce içine yarım tatlı kaşığı limon suyu koyun. Kesinlikle şeker katmayın.
İstediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar içmeye devam edin.
Bu çay sindirime, fazla Şmi sökmeye ve biraz da yağların erimesine yardımcı oluyor.

Kızlar kafayı yemek üzereyim. Toplamda 3 kilo aldım bir ayda ve iyice balık etli bi şey olup çıktım, göbeğim popom kocaman:KK5: Bir ay içinde ciddi kilo verip sıkılaşmam lazım ne önerirsiniz bana? 30 day shrede başlayayım diyorum yarın öbür gün. İşe yarar mı bilmiyorum bi denedim ona da devam edemedim. Bu halde tatilde ne giyeceğim ne yapacağım hiç bilmiyorum. Deneyimlerini paylaşabilecek veya öneride bulunabilecek birileri var mı kızlar şu sıralar çok fena canımı sıkıyor koca göbeğim ve popom çok mutsuzum:KK43:

Son Durum: Sonuç olarak burada benzer dertlerden muzdarip bayanlar bir diyet grubu kurmaya karar verdik, listemiz aşağıdaki gibidir, her cuma tartılacağız, bakalım haftaya cuma kim birinci gelecek:) Bu arada cumaları düzenli kilo bildirimi yapmanız gerekmektedir arkadaşlar. Öbür türlü grubun düzeni bozulacağından gruba yazmayacak olanlar adını sildirebilir, öpüyorum:)

1) cowgirll
Boy: 1.61
Kilo: 60
Hedef kilo: 52
2) extravolume
Boy:1.60
Kilo:55.5
Hedef Kilo : 51
3) qzdee_
Boy: 1.60
Kilo: 60
Hedef kilo: 51-52
4) rescn
Boy: 1.63
Kilo: 58
Hedef Kilo: 54
5) Gizemsss
Boy: 1.62
Kilo: 77
Hedef Kilo:
6) elenaaa
Boy: 173
Kilo: 69
Hedef kilo: 64
7) sera81
Boy:
Kilo:73.6
Hedef kilo: 65
8) ADDD83
Boy: 1.65
Kilo: 68
Hedef Kilo: 55
9)sonesinti
Boy: 1.54
Kilo:67
Hedef Kilo: 55
10) Koalina
Boy: 1.53
Kilo: 46
Hedef Kilo: 43
11) onlyou
Boy: 1.52
Kilo: 68.7
Hedef Kilo: 52
12) setenay143
Boy: 1.76
Kilo: 75
Hedef Kilo: 65

Selam Canım:KK3::KK3::KK3:
Son bi kaç yıllık tecrübelerimi yazayım;
Bi ara zayıflıktan kemiklerin sayılıyordu, boyum 171 kilom o aralar 50-51 felandı. Ev halkının ve Eşimin(o zamanlar sevgilimdi) Yoğun ısrarları sonucu Bi 5 kilo alayım diye her gece yatmadan kuru pasta, kola, soslu makarna, tatlı... gibi ıvır zıvıra yumulunca 6 aya 60'ı geçtim(denge kaçtığı için, ıvır zıvırı bıraktığım halde kilom o ivmeyle daha da artıyordu). Tabi panikle kilo verme çabalarına girdim. Programım şuydu;

- öncelikle her gün(olmadı haftanın 5 günü) 45-50 dk molasız, kalbinin normal atım değerinden %60-70 fazlasına sabitleyerek(normalde dakikada yetmiş atıyorsa 120 felan işte). ve sabit zorlukta kardiyo yaptım. Kardiyonun 15. dakikası civarında yağ yakmaya başlanır. 50 dakikadan fazlası zarar ama. Kondisyon bisikletiyle yaptın çünkü büyük kas çok yakıt(kalori) harcar ve en büyük kas gurubu kalça/bacaklarda.

- günde 20'şerli setler halinde 100 mekik çektim. Bu sayede bel kasları biraz sıkılaşıp geriliyor ve inceliyor. Daha ilk haftadan bir iki kilo verirsin(ama yağ değil, vücut kendini topladığı için su vermiş olursun; yoksa ufacık karın kaslarının, yakacağı yağı hesap etmeye bile değmez)

- klasik karbonhidrat, yağ, şeker diyeti. Ama spor yaptığın için öyle çok aç kalmaya gerek yok(yoksa vücudun ilk fırsatta verdiğini geri toplar). Tavuk, yağsız hayvan ürünleri(yoğurt peynir), meyve/sebze(terle kaybettiğin potasyumu sana vereceği için muz iyidir).

Farkedeceğin gibi bu erkek tipi bi program(zaten eşim verdi) ama işe yaradı. Hatta biraz kaslandım sanırım(bacaklarım ve karnım).
Sonuç; 57-58'im. Eşime kalsa bi kaç kilo daha alsam süper olacak ama çok bekler:KK37:
Hem kondisyonum çok feci arttı; Gecen birlikte koşmaya gittik; tam üç kilometre koşabildim. Lisedeyken beden dersinde, sahanın etrafında iki turu zor atardım.
Yağ yakmanın ve göbek inceltmenin yolu bellidir; kardiyo. Amerikayı yeniden keşfetmenin manası yok.

X