Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Sağol kuzu, faydalı bilgiler içinn. Ben de mekik çekmek istiyorum ama çok yorucu gibi. Kardiyo da beni en az yoran şey, ağırlık çalışmak falan hiç bana göre değil, egzersizlerde en kolay yaptığım kısım kardiyo kısmı oluyor, seviyorum da. Senin kilon oldukça iyiymiş canım. Bence ne al ne ver. Selülit için önerin var mı

bunu da denedim ama inanılmaz kokuyor içemedim en iyisi hazır gibi :)

teşekürler tatlım bencede iyi gibi ama yinede karın kaslrımı güçlendrmek için egzersiz yapıorum

Zaten hafif toplu olmalı bi bayan bencee. Yani toplu dediğim giydiği yakışacak kadar. Seninki gayet ideal bence canım. Sporunu aksatma, ben de bi 52 olsam rahatlıycammm

sana biraz balıketlilik gider aslında

O kilo verme çayıymış, zayıflama çorbasıymış, yağ yakma otuymuş, günde 15 dakikalık sihirli programmış...
Bunların yarısı safsata, diğer yarısı da bünyeye göre sonuç veren şeyler.
Kardiyo'yu düzgün ve hakkını vererek yapınca zaten %100 kilo veriyorsun(büyük kas gurubunu çalıştır, 45 dakika yap, ara verme, Kalbin sürekli %60+ atsın).
Bayan tipi diyetler ve spor programları ya yetersiz ya da "şok diyet" benzeri sağlıksız oluyor. Erkek tipi; basit, sert, biraz ağır ve aç kalmadığın mantıklı programlar bence daha iyi.

Kondisyon bisikletinde harcadığım saatlerden olacak Selülit ile hiç uğraşmadım.

Zaten hafif toplu olmalı bi bayan bencee. Yani toplu dediğim giydiği yakışacak kadar. Seninki gayet ideal bence canım. Sporunu aksatma, ben de bi 52 olsam rahatlıycammm

katılıyorum cnm sana 2 yıl önce 52 kiloydum nerdeyse kopcaktım şimdi kendimi çok mutlu hissediıyorum yüzüm kollarım bacaklrım daha bi toplu oldu ya zaten yinne kilomu göstermiyorum inanırmısın bu halıme bıle zayıf diıyolr 25 yaşındayım yüzüm minyon olunca gostrmıyorum yapımı.ama spora tabıkı dikkat etmek lazım insan yedıkce yıyı.yaz gelıyo guzelım sıcakla falan ınsanlrın iştahı kesılıyo zaten zayıflarsın ınş

benim sıkıntım metabolizmma cok yavas sanirim cunku yeme sorunum yok midem zaten buyuk degil ve istahim cok olmuyor sabahlari activia ile gune basliyorum.ogllenleri cok nadir canım bişi isterse yiyorum. aksamlari bazen yemiyorum bile. aama hala su 68 i gecemedim. eskiden cok kolay kilo verirdim belki yarimin verdigi bişi 33 yasindayim ve ilk kez bu kadar kilo vermeyorum. haraket desen bu sıralar cok hareketli degilim ama ziraat muhendisi oldugum icin genelede arazilerdeyim en fazla 3 kilo verebilyirum.vucudumda kistler var onlardan dolayimi kilo aldim yada veremiyorum bilmiyorum.doktora gitme korkum oldugu icin buyujlukleirni bilemicem.ben nasil kilo vericem.????

Zaten ben de hafif balık etli halimi gayet seksi buluyorum Ama işte hafif balık etten çıktım şu son üç kiloyla. O yüzden dur demem lazım artıkk

İşte temmuzda tatile gideceğiz arkadaşlarla, o zamana kadar vermem lazım. Çok güzel bikiniler var giymek istiyorum hepsini

Kızlar konumuz diyet listelerine taşınmış fakat listeye adını yazdıranların çoğundan ses yok:44: Arada bir bi şeyler yazın boş bırakmayııın

Evet nasıl gidiyor kizlarr:) ben tam gaz devam ediyorum. Ayrıca 30days shred a başladım:) ilk kez spor yapıyorum hayatım boyunca vallahi. İlk günüm çok zor geçti hatta tamamlayamadim. Ama bu gün 4,günüm resmen daha rahat yapıyorum tüm hareketleri ve kas ağrılarında geçti neredeyse. Cuma gününu iple geliyorum umarım bi değişme olur. Şimdiden göbekten bir rahatlık var. Gevşediği yumuşadı:)

Ben bugün sabah bi kaçamak yaptım ama onun haricinde tam gaz devam aynen! Been de 30 day shrede başladım bugün. Önceden de bi üç gün yapmıştım ama devam etmedim. Şimdi direk ilk günmüş gibi devam ediceeem

Ben sabah kahvaltısını biraz fazla kaçırdım bu sebeple öğlen sadece salata yedim:)

Ooh bravo sana da canım:) ben de tatlı isteğimi tarcinli sütle karşılayıp kös kös oturuyorum şuan :))) sabah kahvltimi geç yaptığımdan öğlene geçiş yapamadim henüz. Ama tahilli ekmeğe küçücük beyaz peynirli bi tostla yapicam öğlen yemeğimi.. Aksama da bakicigiiiiz artik:)...

Her ayricaaa selülit için sporun yaninda kahvaltıdan ve yemekten yarim saat kadar önce sirkeli ılık su tavsiyedir. Kesinlikle işe yarıyor. Ablam ve ben çok faydasını gördük... İçine birazcık bal da koyabilirsiniiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…