Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Hemen bildiriyorum;

Boy : 1.60
Kilo : 55,5
Hedef Kilo: 51

Ölçüler desen almış gitmiş :))) Amaaan, çabucak gitsin şu fazla kilolaaar..

Kizlar beni de listeye ekleyin

Boy:1.65
Kilo : 68
Hedef : 55 kilo

Pzrtesinden bu yana diyetteyim iyi gidiyi msllh aksamlar sadece havuç salatalik yoğurt karisimi bi salata yiyorum azda çorba iciyorum öğlenv ve sbh az az yiyorum hic ekmek yemiyorum cay ve kahveylede aram pek yoktur zaten bakalim ne olacak burada her sbh ise yürüyorum ortalama 45 dk suruyo inş kilo verebiliriz:18:

ya bu kaçıncı dukanı deneyişim 1 hafta moralim bozulmasın diye tartılmadım ve dukan yaptım herkes atakta tıkır tıkır kilo verildiğinden bahsederken ve verirken hiç mi verilmez anlamadım çok üzgünüm bir türlü başarılı olamıyorum nedir acaba yanlışım?

bende muzdariplerden biriyim diyetisyene gittim 3 kilo verdim ama bundan sonra kendim çabalamak istiyorum nede olsa liste elimde hatta sizlerlede paylaşayım yarın çok faydalı hiç aç kalmadan gidecek kilolar tabi ben tam uygulayabilirsem.

yaaa benimde 10 kilo vermem lazım ama emziriyorum...
6 kilo verdim rejimle sütüm kesilince bırakmak zorunda kaldım....
bebeğim daha 4 aylık ve sadece anne sütüyle besleniyo...

Bende 83 kiloydum suan 64 kiloyum ve 3 ayda verdim su özelikle limonlu su spor ve ebru sanlinin yesilik icecegi sayesinde verdim ac kalinca sütlü kahve icip keserdim göbek icin limon su ve mekik cok iyi

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hemen bildiriyorum;

Boy : 1.60
Kilo : 55,5
Hedef Kilo: 51

Ölçüler desen almış gitmiş :))) Amaaan, çabucak gitsin şu fazla kilolaaar..

Ekledim canım ilk sayfaya. Öbür mesajlarımı düzenleyemiyodum da ilk sayfada gözüküyor hepimizin bilgileriş. Gidecek ben inanıyorum, şimdiden göbeğim indi bilee

Ekledim canım seni de, ben de akşamları artık o tarz bi şeyler yiyeceğim sadece. Akşam pilav yedim bugün yine, buna rağmen kilo veriyorum şimdiden:) Veririz yani inan bence

Limonlu suya ben de başladım, sanki şimdiden hafif indirmiş gibi geliyor göbeğimi, belki de psikolojik bilmiyorum ama...

Listeyi paylaşırsan çok sevinirim canım birebir uyamasam bile aklımda bir fikir olur:)

canim bende defalarca yaptim dukani cok yorumlarda okudum daha cok beyaz et tuketenler atak doneminde daha cok vermisler diye bende atakda tavuk gogsu tukettim cogunlukla hic tartilmadim 6 gun kilo verdigimi degil aldigimi gordum dr gittim dr tavugun artik dogal degil hormonlu oldugunu soyledi ayni sekilde kirmizi etinde benimde geriye tek bir secenek kalmisdi balik balik yurtdisinda acayip pahali ve ben hayattta hergun yiyemem kusmakdan kilo veririm diye benim icin kapandi dukan ustelik kitabini bile zar zor temin etmisdimcowgirl liste harika olmus eline koluna saglik canim kizlar her hafta bildirim yapip kim cok vermisse ne yedi ne icti bizimle paylasir bizde yararlaniriz super olur bizim icinde

Arkadaslar yaza kadar 9kilo vermem lazim amaITIRAF EDIYORUM acliktan su saate kadar uyuyamadigim Icin yarim ekmek goturdum.verebilirmiyim acep ?

Arkadaslar yaza kadar 9kilo vermem lazim amaITIRAF EDIYORUM acliktan su saate kadar uyuyamadigim Icin yarim ekmek goturdum.verebilirmiyim acep ?

hahahha canım sende benim gibisin heralde gündüz sorun yok bende güzel güzel idare ediyorum dayanıyorum bi şekilde ama saat 11 den sonra içimdeki fil meydana çıkıyo açlıktan deliriyorum resmen illa gidip bişeyler yemem lazııımm bende bunu azaltmaya calısıyorum bu ara fındık ceviz kuru kayısı falan alıcam çok acıkınca onlardan 1 2 tane yerim tokluk hissi verir diye düşünüyorum bi süre böyle idare edicem benimde 9 kilo vermem lazım

Listeyi paylaşırsan çok sevinirim canım birebir uyamasam bile aklımda bir fikir olur:)

canım ilk başta yağlar için yapmamız gerekn her öğünde yoğurt yada ayran tüketmemizmiş birde her öğünden önce 2 bardak su ben verdiğim kiloları hep yağdan,göbek ve karın kısmından verdim. belimde 8 platin var ameliyat olalı daha 1 yıl olmadığı için harekette yapamıyorum ben 1 buçuk yaşında bir oğlum var onun peşinde yaptığım şeyler hareket sayılırsa hareketim o kadar oda akşamdan akşama malum çalışıyorum
1 saat yürüsen yeterde artar dedi dr bana havalar yağmurlu olunca yapamadım ama bundan sonra inş.yapacağım az sonra ekleyim listemi

Son düzenleme:

Bende bi türlü göbek bölgemden veremiyorum
Yoğurt ve ayran yağ mı yakıyomuş hiç bilmiyordum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar kolay gelsin elimde güzel bir diyet var biraz yağsız tuzsuz takılacaksınız ama sağlıklı kilo vermeyi sağlıyor... spor günlüğüm diye bir hevesle açıp yazmadığım konumda var...
İlk hafta zorlanabilirsiniz ama sonraki haftalarda insanın canı ekmek falan istemiyor gerçekten:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…