Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Işte bahsettiğim liste bu kızlar

Eklentiler

• $esin aybar.jpg
    $esin aybar.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 80
Işte bahsettiğim liste bu kızlar

güzel bi liste olmuş ben akşamları çok aşırı acıkıyorum bu liste tam bana göre aslında uygulanamıycak bi yanı da yok sadece yürüyüş yapamıyorum işe gidip gelirken 10 dk sürüyo yol bi o yani . Aksam 17 tane eriği zevkle yerimmm :KK70: bu ne kadar kilo verdiriyomus cnm

güzel bi liste olmuş ben akşamları çok aşırı acıkıyorum bu liste tam bana göre aslında uygulanamıycak bi yanı da yok sadece yürüyüş yapamıyorum işe gidip gelirken 10 dk sürüyo yol bi o yani . Aksam 17 tane eriği zevkle yerimmm :KK70: bu ne kadar kilo verdiriyomus cnm

tam anlamıyla uylayamadığım halde ben 2 haftada 2 kilo verdim canım normalde 4 falan oluyormuş

Son düzenleme:
tam anlamıyla uylayamadığım halde ben 2 haftada 2 kilo verdim canım normalde 4 falan oluyormuş

ben yürüyüş dışındaki hepsini uygulayabilirim deniyim bakalım zaten şimdide böyle bişey yapıyorum sabah kahvaltıda yağsız tuzsuz domates salatalık az peynir şekersiz çay 1 2 dilim tam buğday ekmeği bundan sonra bu listeye uyarım dhaa iyi olur genelde aksam yemeklerini fazla kaçırıyorum çünkü

canim bende defalarca yaptim dukani cok yorumlarda okudum daha cok beyaz et tuketenler atak doneminde daha cok vermisler diye bende atakda tavuk gogsu tukettim cogunlukla hic tartilmadim 6 gun kilo verdigimi degil aldigimi gordum dr gittim dr tavugun artik dogal degil hormonlu oldugunu soyledi ayni sekilde kirmizi etinde benimde geriye tek bir secenek kalmisdi balik balik yurtdisinda acayip pahali ve ben hayattta hergun yiyemem kusmakdan kilo veririm diye benim icin kapandi dukan ustelik kitabini bile zar zor temin etmisdim:KK5:cowgirl liste harika olmus eline koluna saglik canim kizlar her hafta bildirim yapip kim cok vermisse ne yedi ne icti:KK56: bizimle paylasir bizde yararlaniriz super olur bizim icinde:KK9:

çok sinir bozucu bi durum yağ şeker koymadım ağzıma yumurta et balık yoğurt süt bunları ve krep yaptım yulaf galetasından ama olmadı olmuyo :KK43: akşamları yememe taktiği uyguluyorum şimdi zor oluyo ama :KK12:

Nasıl yapıyorsunuz bu işi ya ben de mi katılsam acaba diyorum..

Katil tabii ki:)) birbirimizi gaza getiren getiren basaricaz. Her cuma tartilicaz hem motive oluruz. Sen de boyunu kilonu hedef kilonu koni sahibi arkadaşa bırak cuma günü seni de tarticaz bak elini cabuk tut:))

canim bende defalarca yaptim dukani cok yorumlarda okudum daha cok beyaz et tuketenler atak doneminde daha cok vermisler diye bende atakda tavuk gogsu tukettim cogunlukla hic tartilmadim 6 gun kilo verdigimi degil aldigimi gordum dr gittim dr tavugun artik dogal degil hormonlu oldugunu soyledi ayni sekilde kirmizi etinde benimde geriye tek bir secenek kalmisdi balik balik yurtdisinda acayip pahali ve ben hayattta hergun yiyemem kusmakdan kilo veririm diye benim icin kapandi dukan ustelik kitabini bile zar zor temin etmisdim:KK5:cowgirl liste harika olmus eline koluna saglik canim kizlar her hafta bildirim yapip kim cok vermisse ne yedi ne icti:KK56: bizimle paylasir bizde yararlaniriz super olur bizim icinde:KK9:

Rica ederim canııım:KK16: Cuma göreceğiz bakalım rekor kimde:KK53:

hahahha canım sende benim gibisin heralde gündüz sorun yok bende güzel güzel idare ediyorum dayanıyorum bi şekilde ama saat 11 den sonra içimdeki fil meydana çıkıyo açlıktan deliriyorum resmen illa gidip bişeyler yemem lazııımm bende bunu azaltmaya calısıyorum bu ara fındık ceviz kuru kayısı falan alıcam çok acıkınca onlardan 1 2 tane yerim tokluk hissi verir diye düşünüyorum bi süre böyle idare edicem benimde 9 kilo vermem lazım

Kuzucum nasıl gidiyor seninki, ben bugün biraz kaçırdım gibi yine pilavı, yine daha hafif hissediyorum ama pilavı kesmem lazım, beni azarlarsanız sevinirim:KK1:

canım ilk başta yağlar için yapmamız gerekn her öğünde yoğurt yada ayran tüketmemizmiş birde her öğünden önce 2 bardak su ben verdiğim kiloları hep yağdan,göbek ve karın kısmından verdim. belimde 8 platin var ameliyat olalı daha 1 yıl olmadığı için harekette yapamıyorum ben 1 buçuk yaşında bir oğlum var onun peşinde yaptığım şeyler hareket sayılırsa hareketim o kadar oda akşamdan akşama malum çalışıyorum
1 saat yürüsen yeterde artar dedi dr bana havalar yağmurlu olunca yapamadım ama bundan sonra inş.yapacağım az sonra ekleyim listemi

Canım liste çok hoşuma gitti benim valla, ben uygulamayı planlıyorum açıkçası. Yoğurt da her konuda faydalı zaten. Ben pek yemem ama yemeye alıştırabilirim kendimi

Kızlar kolay gelsin elimde güzel bir diyet var biraz yağsız tuzsuz takılacaksınız ama sağlıklı kilo vermeyi sağlıyor... spor günlüğüm diye bir hevesle açıp yazmadığım konumda var...
İlk hafta zorlanabilirsiniz ama sonraki haftalarda insanın canı ekmek falan istemiyor gerçekten:)

Bi bakayım ona da koalina, denedin mi sen acaba az da olsa

Nasıl yapıyorsunuz bu işi ya ben de mi katılsam acaba diyorum..

İpek belli bi diyet listemiz yok herkes istediği şekilde yapıyor diyetini. Ve sporunu. Amaç sağlıklı bir şekilde beslenip kilolardan kurtulmak. Her cuma da bildirim yapıp kilolarımızı kıyaslayacağız. Valla ben bu grup sağolsun daha dört günden falan bir kilo verdim, arkadaşlarla gaza getiriyoruz birbirimizi:)

Bi bakayım ona da koalina, denedin mi sen acaba az da olsa

Ben 10 gün kadar denedim 2 kilo verdim. Ama düğün öncesi sürekli yemekler piknikler olunca mecburen bırakıp bırakıp geri başladım. O çalkantılı dönemde ise ne kilo aldım ne verdim. Arkadaşım yaptı bir ayda 8 kilo verdi o diyetle...
Güzel bir diyet ben severek uyguluyorum ama imkanlar el vermiyor yemeğe çağırılınca ay onu yemem bunu yemem yapamıyorsun...

Ben 10 gün kadar denedim 2 kilo verdim. Ama düğün öncesi sürekli yemekler piknikler olunca mecburen bırakıp bırakıp geri başladım. O çalkantılı dönemde ise ne kilo aldım ne verdim. Arkadaşım yaptı bir ayda 8 kilo verdi o diyetle...
Güzel bir diyet ben severek uyguluyorum ama imkanlar el vermiyor yemeğe çağırılınca ay onu yemem bunu yemem yapamıyorsun...

İşte evet ben de dışarı çıktığım zamanlarda falan bozmak durumunda kalırım. Bir de evde ne piştiyse onu yemem gerekecek. O yüzden diyet listesindense bol yoğurtlu ve ekmeksiz geçirmeyi deneyeceğim öğünleri

İşte evet ben de dışarı çıktığım zamanlarda falan bozmak durumunda kalırım. Bir de evde ne piştiyse onu yemem gerekecek. O yüzden diyet listesindense bol yoğurtlu ve ekmeksiz geçirmeyi deneyeceğim öğünleri

Bir de öğünlerde tek çeşit yersen kısa sürede kilo vereceğini düşünüyorum...
Bizde mesela yemekler 3 çeşittir. Çorba, ana yemek ve yanında pilav. Ben bu menüden sadece 2 kepçe çorbayı yiyorum hemen büyük bir tabak tuzsuz salata yapıyorum, bir bardak da ayran ile çok rahat doyuyorum. Ya da sadece ana yemeği alıyorum... pilava, mkarnaya, ekmeğe hiç bulaşmıyorum. Tatlı zaten pek sevmem... tuzu da aramam...haftada bir de kaçamak yapıyorum pizza oluyor genelde:))
Zaten köfte, tavuk, biftek yenebiliyor. Yemeğe çıkarsak ekmeksi olarak bunları yiyorum ama ev davetleri sıkıntı:KK43:
Aslında benim de 3 kilo vermem lazım ben de yazılayım bari...

Son düzenleme:
Bizde mesela yemekler 3 çeşittir. Çorba, ana yemek ve yanında pilav. Ben bu menüden sadece 2 kepçe çorbayı yiyorum hemen büyük bir tabak tuzsuz salata yapıyorum, bir bardak da ayran ile çok rahat doyuyorum. Ya da sadece ana yemeği alıyorum... pilava, mkarnaya, ekmeğe hiç bulaşmıyorum. Tatlı zaten pek sevmem... tuzu da aramam...haftada bir de kaçamak yapıyorum pizza oluyor genelde:))
Zaten köfte, tavuk, biftek yenebiliyor. Yemeğe çıkarsak ekmeksi olarak bunları yiyorum ama ev davetleri sıkıntı:KK43:

Merhaba bende listeye katilabilirmiyim amacsiz kilo vermek zor oluyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gel koalina sen de katıl bizeee:KK76: 3 Kilo iyiymiş ben 8 kilo vermeliyimmm

Merhaba bende listeye katilabilirmiyim amacsiz kilo vermek zor oluyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabii ki katılabilirsin, boyunu kilonu ve hedef kilonu yazarsan seni de ekleyeyim ilk mesajdaki gruba:) Cumaları tartılacağız, o yüzden cuma günü kilo bildirimi yapmak zorunlu:)

X