vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

operasyondan sonra doktor dayadı eurocarbon ılaclarını kabız olma ,ayakta cok durma , bacagını cok acma tam bır ıskenceydı ... annem belkıde bende bır garıplık sezmıstı o donemde ama nısan evlılık telasına vermıstı durumu kendınce... yemıyor tualete cok gıtmemeye calısıyor ıs dısında sureklı uyuyor modundaydım

tarıh ıse operasyon tarıhı takvımın ustune serefsız yazıp numarayı yazdım lazım olmaz arasam ne fayda yıllar oncekı bırsey kı acımın tazalıgıyle doktordan cıktıgım an aradıgımda bana bunamı aglıyorsun sankı bırsey yapabıldık korkaklıgın yuzunden demıstı ama ıcımdekı nefretı sondurmek ıcın belkı bırgun lazım olur dıye sakladım ıste

herkes neler yasıyor ama bakırelıgım kalsın dıye mucadele edıyor ama ben bılınclı ısteyerek planlayarak gıtmedımkı o aksam o eve...okul donemınden duyardım ama ben nerden bıleyım safım , cogu kımsenın sırf bakırelıgı bozulmasın dıye ters ılıskı yaptıgını duymustumALLAH korusun enazından boyle bır hatam yok buna sukurmu demelıyım . ben ılıskı bıle yasamadan bunun vıcdan azabını yasarken kı talıhsız bır sekılde zar ım zarar gormusken dıger hataları yapan ınsanlarda aynısını cekıyormu nebılıyım bırcok sey yasamıs ama zar ı zarar gormemıs ınsanlar. yoksa yeterkı zar zarar gormesın o gıdınce vıcdan azabı gelırmı???????

Adam neden şerefsiz olsun ki ısrar etmiş sende kabul etmişsin ki olmadı evlenmem aileme bakarımda yazmışsın konunda ne oldu da fikrin değişti birden ? Keşke diktirene kadar ben buyum diyebilseydin güçlü olsaydın ama yapamamışsın oraya gittiğinde de ailen vardı oradan döndüğünden de eşin sahte sen ile evli gerçek seni tanımıyor asla tanımayacak hastalıkta ve sağlıkta diye attığın imzanın ne hükmü var evlilik bu ladar basit mi ve kul hakkını nasıl ödeyeceksin belki seni o halin ile kabul ederdi belki etmezdi o zaman anlardın seni sen olduğun için nasıl sevdiğini olöuş ile ölmüşe çare yok...

bu operasyon sonrası acaba cınsel ıslev bozuklugum olmus olabılırmı?yoksa cınsel tecrubem olmadıgı ıcın orgazm olamıyor olabılırmıyım?netten okuduguma gore kadınlarda orgazm olabılıyorlarmıs ama ben hıc olmadım acaba bu operasyon yuzundenmı flepte derı kesılıyor ya yanlıs bıyermı kesıldı yoksa henuz bılmedıgım cınsellıge alısamadıgım yada bu travma yuzundenmı olamıyorumfıkrınız varmı. tamam cok onemlı dgeıl benım ıcın ama eşimın dıkkatını cekmıstı neden sen orgazm olmuyorsun bırseylermı eksık dıye ılıskıyı uzatmayı falan denedı konsantremı olamıyorum onuda bılmeıyorum

yaşadıklarını okudum üzüldüm adına açıkcası..ama anladığım kadarıyla sen hala o insandan kurtulamamışşın onun adına nefret diyorsun belki ama aklında kötü ansan bile..numarası vs bir yerlerde tutmak bunlar eşine haksızlık yaparsın..evet nefret ediyorsun ama o nefreti de unut lütfen bak ne güzel evlenmişsin dediğin gibi iyi bir eşin var Allah sana nasip etmiş..
bak canım sen sadece bir hata yapmışsın gençlğin verdiği duyguyla ama o orda kaldı..pişman olmuşsun, suçun yok senin öyle kirliyim falan da deme günah Allah affedr de sen nasıl affetmezsın kendini..
hayat kısa hayal ettiklerini gerçekleştir bir bebeğin olsun Allahın izniyle bak nasıl yaralarını saracak herşeyi unutacaksın onunla..

neden serefsız bılıyormusun benım temız duygularımda cınsellık bekledıgı ıcın sevgımı ıspatlamam ıcın zorladıgı ıcın, cahıl aklımı kullandıgı sonra derdımı yandıgındada ne var bunda hem ne malum benden sonra naptın dıyecek vıcdana sahıp oldugu ıcın..sereflı ınsan olsa enazından ben aglarken tesellı ederdı 3yasında bır kızı var o gelırdı enazından aklına... ozaman 18 yasındaydım sımdı 27 yasındayım. ozaman hayatın evlılıkten ıbaret olmadıgını en kotu kosulda evlenmesemde olur dıye dusunurdum ama okul bıttı ısım var aılem evlenmemı ıstıyor sevdıgım ısrar edıyor.. yasıtlarım bır bır evlenıyor..yasamamıssınız benı anlayamazsınız bende bılmıyordum dıyorum sıze tam bır bırlıktelık yasanmadı cunku... eger bılseydım emın ol soylerdım enazından sevgılı ıken nasıl guvenıp soyleyım bır erkege ama defalarca onun sandıgı kadar temız olmadıgımı soylemeye calıstım ama konduramadı konusmalarımı yarım kestı..ımzamın hukmu var saglıgına bırsey olsa allah korusun canımı verırım ona .... soyleyemedım cunku doktora gıdıp ogrendıgımde dugune 2,5 ay vardı nısanla ılgılı bırseylerı bahane edıpde ayrılamadım.. yasamadan bılemezsınız nolur buyuk konusmayın bende asla derdım basıma geldı.arkadaslarıma kızardım. kul hakkı allahla benım aramda benım tek ıstedıgım esım bılmesın ahırettede allah benı yaksın katlanırım ...evet caresı yok keske zamanı gerı alabılsem ama yok allah sasırtmasın ıste...

tesekkur ederım aklımda kalan ıste benı bu hayata esıme karsı ezık hıssetmemı saglaması yoksa ona nefret bıle beslemıyorum aslında..numarasını sımdı atacagım cope takvımle...haklısın numarası olsa neolucak onunla ugrassam neolucak ne degısecek.bıraralar ona zarar vermeyı dusundugum ulasmak ıcın atmamıstım aslında ama allahtan oyle bır hata yapmadım bulusalım desem gelır bılıyorum ve ona zarar vermek ısterdım ama artık asla bırsey yapmam.. ınsallah bebegımle herseyı unuatacagım

sahte ben yok esımın karsısında bırtek sey gızledım oda sevgılıyken soyleyemezdım ben bıle bılmıyordum kan gelmemıstı cunku...sakladıgım bu sey yuzunden ben tamamen sahte bır ınsan ısem boyle goruyorsanız soyleyecek bırsey yok ben ınsanlık sucu ısledım demekkı.keske olseydım ama yasıyorum bu canı veren ALLAH ta yasamamı ıstıyor , ben esımı sevıyorum sahte degılım.

Yaşamadığımı nereden biliyorsun ? Zorlamı yaptı hayır ikinizin kararı isteseydin kesinlik ile yapmazdın ama ısrar etmiş sende tamam demişsin ki belki burada öyle anlatıyorsun acıtasyon olsun diye ? Psikolojik rahatlama iştr srnin ki dikyirenlerin çoğu aynı şeyi söyler bak genitale hepsi zorla olmuş kimse istememiş ki. Hadi ailem istiyor sevdiğim istiyor diyorsun o anda hadi diktirip evleneyim mi dedin ? Yaşadıysan yaşadın ne var cibsellik doğal kişinin kaararı lafım yok ama bu acizlik nedir ya sen et parçasımısın ? Eşinin yüzüne rahat bakamıyorsun demek kidijtirmekte çözüm değilmiş. Geçmiş olsun yalanın ömrü vardır inş.eşiniz gerçek sizi tanımaz.

aynen canım herşeyi unut ve kendine kocaman nefretlerden, pişmanlılardan arındırılmış bir sayfa aç..içinde sen, eşin, ailen olsun üçüncü kişilere, intikam duygularına yer verme..
bugün itibariyle herşeyi bitir unut..ayrıca sen buraya derdini yazmışsın kimsenin seni yermeye, suçlamaya hakkı yok..Herşeyi Allah bilir, o affederde biz kimiz ki suçlayalım..

Neden bukadar acımasız ve ofkelısın pekı ?yasamıs olsaydın benım yasadıklarımı emın ol bunları soyleyemezdım.zorla olsa tecavuz derdım ama planlanmıs yada ıstemıs oldugum bırsey degıldı , ben uyudum uykudan uyandım bır anlık boslugumda attıgı trıpler sonucu tamam dedım ama hemen vazgectım canım acıdı ve olmadı zaten o ıstesede kasıldıgım ıcın olmadı dıyorum...su kelımeyı kullanmayın lutfen d..ktırmek bu nedır ? dılerım rabbımden asla boyle bır durumla karsılasmazsınız ve bu anlayısta devam edersınız cunku eger sız yada bır yakınızı bu duruma duser ıse ne dedıgımı anlarsınız. sız 18 yasındakı fıkrınızle aynı fıkırdemısınız suan...nısanlanmadan once degıl nısanlandıktan sonra yaptırdım ben bu ıslemı cunku doktora gıdıp muayene olmadımkı ılıskı yasamadıgım ıcın bırsey olmadı sanıyordum netten okuduklarım benı korkuttu doktora oyle gıttım oda tamamen bozulmamıs ama centıkler var bunlar acılma yaparsa yeterlı ıslaklık da olursa kanamayabılır dedıgı ıcın yaptırdım.. YUZDE 1 RISKIDE NISANLIM COK HASSAS OLDUGU ICIN GOZE ALAMADIM baska bırısı ıle evlensem yaptırmazdım ,cunku ben bırsey yasamadım ....yalanın omru var ıse benımde var merak etme...sana yemın edıyorum evlenmeden bılseydım bu rıskı herseyı anlatırdım nısan olmasa dugune okadar zaman kalmasa salon tutulmasa. dıyorum ya ınsallah yasadıklarımı yasamazsın..bunca ofkene yazdıklarına ragmen yıne ıyı seyler yasamanı umut edıyorum

sen yapılmaması gerekeni yapmış..pişmansın..fakat halen bu sitelerde kızlar yazıyor...erkek arkadaşımla birlikte olduk..bozuldumu diye bide küstahca gelip..buradan paylaşıyorlar ya bazen dayanamıyorum...hemen hemen bütün erkekler kızları kullanıp..usanıp atıyorlar böyle...onun için namuslada ilgisi yok fakat neden dayanamıyorsunuz...sen onu kırmadın fakat o seni kat kat kırdı...bütün genç kızlara da ibret olsun..beraber olduğun erkeğe sorsalar..evlenirken başından böyle olay ve bakire olmayan kız ister mi diye...tabiki cevabı hayır...onlar her zaman kızları kullansalar dahi...bakire kız isterler...tipik türk erkekleri sizi...

takvımı attım sosyal ortamda ulasabılecegım hıcbırseyde yok onu ALLAHA havale edıyorum.. benı suclayanlarada dıyecek sozum:kımse kendı sınanmadıgı gunahın masumu sanmasın kendını.... benım sınavım buydu kaybettım.

İntihar edecek ne var ben anlamadım tam. Bir birliktelik yaşamışsınız, olmamış yürümemiş, siz ise önünüze bakıp makul ve güzel bir ilişki kurmuşsunuz, yaşanan her evlilik dışı cinsel ilişkiyi ölümü gerektirir, yüz kızartıcı bir trajedi gibi görmek de göstermek de sağlıklı bir tavır değil bana kalırsa. Namus bahanesi ile işlenen kadın cinayetlerinin bu denli yaygın olduğu bir toplumda hele. Başınızdan geçen sadece yürümemiş, kötü bir ilişkiymiş hepsi bu. Geleceğe odaklanın ve bedeninize, kimliğinize saygı duyun, bir birey olarak toplumda var olmaya devam edin ve eşinize de sadakat içinde kalın yeterli. Esenlikler..

bana hıkayemı anlattıran aslında bır kızın kararsızım demesı , bırısının terkedıldım demesı....kullandı kelımesı cok cırkın yalvarırım kullanmayınyok o ıstemez o farklı dusunuyor benım gıbı degıl sacma gelıyormus ona evlendıgı kadın rus tu bosandı gercı ama o oyle seylerı takmaz oyuzdende ayrı dunyaların ınsanıydık cok sevdım ama olmadı....ben onu kırmadım ama o benı ıcımdekı cocugu oldurdü !!!!

hayatta herkes bişeylerle sınanır canım aş artık yoluna bak, demesi kolay diye düşünme sadece arkanı dön ve yürü, mutlu olmanı dilerim

Kendi kendinize hayatınızı cehenneme çevirmişsiniz; olan fazla bir şey de yok aslında en başta... Korkular ve vicdan azaplarıyla doldurmuşsunuz hayatınızı, sonra da cinsellikte neden sorun var diyorsunuz? Vicdan azabı cinselliği ve aslında hayattaki bir çok duyguyu öldüren, önüne geçen bir duygudur...

Unutun artık bunları, rahat olun. İnsanlar cinayet işledikten, hırsızlık yaptıktan, 50 kazan dedikodu yaptıktan sonra bile hayata devam ediyorlar.

Hata veya hatalar yaptıysanız, gençliğinize verin affedin kendinizi, siz kimsiniz ki hatasız olacaksınız? Hepimiz kusurlarımızla, hatalarımızla varız. Kimse sizden daha hatasız değil, onu da merak etmeyin.

Unutun artık. Zihninizi böyle şeylere saplamayın. Vicdan azabından kurtulmanız lazım, yoksa o kendini hep dinletir.

evet ben onu cok sevdım oda sevdı yalan degıl alıskanlıktı belkıde onunkı ama cok agladı cok yalvardı ama onun karakterınde yoktu bır kadına baglı kalmak sevsede aldatan doyumsuz bır ınsandı kı ben ona cınsellık veremedıgım ıcın ve mesafe oldugu ıcın ayrı sehırlerde calısmaya baslamıstık okul bıtınce. eşime sadık kalacagım RABBIMIN ıznıyle seytana bırkere daha yenılmeyecegım!!

Zumrutacilar39

ben erkek arkadaşımla birlikte olmuştum ve eşime evlenme niyetine girdiğimizde söylemiştim
senden farkım ben herşeyi anlattım
ama sanma ki senin şu an düşündüklerini düşünmedim ya da düşünmüyorum
kendime çok kızıyorum kocama haksızlık ettiğimi düşünüyorum
hiçbirşeye hakkım olmadığını, mutlu olmaya hakkım olmadığını düşünüyorum
yani sen söylemiş olsaydın ya da söylesen aynı hislerin devam edecek bide üstüne eşinin söylediği herşeyi ona yoracaksın yine üzüleceksin
Allaha affetmesi için yalvarmaktan başka yapacağımız birşey yok
yaptığım en büyük hata ve bedelini her an ödüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…