vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

Kendi kendinize hayatınızı cehenneme çevirmişsiniz; olan fazla bir şey de yok aslında en başta... Korkular ve vicdan azaplarıyla doldurmuşsunuz hayatınızı, sonra da cinsellikte neden sorun var diyorsunuz? Vicdan azabı cinselliği ve aslında hayattaki bir çok duyguyu öldüren, önüne geçen bir duygudur...

Unutun artık bunları, rahat olun. İnsanlar cinayet işledikten, hırsızlık yaptıktan, 50 kazan dedikodu yaptıktan sonra bile hayata devam ediyorlar.

Hata veya hatalar yaptıysanız, gençliğinize verin affedin kendinizi, siz kimsiniz ki hatasız olacaksınız? Hepimiz kusurlarımızla, hatalarımızla varız. Kimse sizden daha hatasız değil, onu da merak etmeyin.

Unutun artık. Zihninizi böyle şeylere saplamayın. Vicdan azabından kurtulmanız lazım, yoksa o kendini hep dinletir.

ya gercekten bırlıkte olmadım ama dedıgım gıbı ısrarla denerken ayaklarım tıtrıyor kılıtlenmıstı ama yınede zar da bozulma olmus ...cınsellıkte sorun var esımde alısma surecım dıye bırsey demıyor aslında vajınısmusu astım ama orgazm olamıyorum umrumda degıl aslında cok benım ama eşim benımde mutlu olmamı ıstıyor:KK43: ıyı tavsıyelerınız ıcın tesekkurler bugunu mıladım ılan edıyorum dogacak umıt ettıgım rabbım ızın verırse tabı bebegım ıcın bugunu mıladım ılan edıyorum yepyenı bır ben olacak haketmedıgım hayatı daha fazla yasamayacagım..

hayatta herkes bişeylerle sınanır canım aş artık yoluna bak, demesi kolay diye düşünme sadece arkanı dön ve yürü, mutlu olmanı dilerim

evet bende artık ona yoruyorum , asacagım nıhalı arkadasıma ragmen ben sahte es degılım.tek bırsey soyleyemedım esıme ama onun dısında naptım ben ona? calıstım , ev ıslerı ,yemek , ıyı bır es oldum ona.7yıl once yaptıgım bır hata ıcın ben sahte bır ınsan mıyım?tesekkur ederım allahrazaolsun.

Selam Kızlar;
Forumu uzun zamandır üye olmadan takip etmekteydim.Ama bugün bir arkadaşımın kararsızım birlikte olsammı yazısını okuyunca dayanamadım üye olup ona acılarımdan bahsetmek istedim . Benim hatamı tekrarlamasın hayatını mahvetmesin diye o ve onun gibi yolun başında arkadaşlara bir nebze faydalı olabilmek adına...
18 yaşındaydım , hep başarılı bir öğrenciydim , ailemin maddi durumu pek iyi değildi lisede bile 1tl ıle gider bazen kıyamaz onu bile yemezdim. Arkadaslarım ıle gezmeye gıdıcek param olmazdı ama bellı etmemek ıcın çeşitli bahaneler uydururdum.Okumamı annem canım annem dışında kimse desteklemezdi. Anadolu lisesinde okuyordum sınıfta benden başka herkes özel dersler alır,dersanelere giderdi ben normalde cok basarılı olmama ragmen onların yanında tembel gıbı sayılırdım.Neyse son yıl dandik bir dersaneye yazıldım dayımın yardımıyla ama cokda faydası olmadı cok gerı kalmıstım. Sonuç iyi bir bölüm ve üniversite kazanamamak. O döneme kadar hiç sevgılımde olmamıstı buarada. Yaz dönemi için magazaya gırmıstım nekadarda zordu calısanlar sureklı ezıyorlardı bır carem olmalı okumalıydım.Ama ne evlı abım ne babam ıstemıyordu evlı abım babamı sadece kızıstırırdı maddi hıc yardımı olmamıstır aksıne benım elımden paramı alırdı:KK43::KK43: . Babam yaslı annem ıkıncı evlılıgı aralarında baya bır yas farkı var.Cocuklar bızlerın anne babasının aynasıdır saglıklı bıreyler ıcın saglıklı anne babalar olalım her anlamda...Neyse annem gizlice öss tercıh formu almıstı doldurdum edirne işletme yi kazandım iki yıllıktı ama gittim ..camlar kırıldı kıyametler koptu ama annem yalvar yakar babamı ıkna etti.Babam gerı kafalıda olsa vıcdanlı adamdır tıpkı o donemde kavgadan dolayı cezaevınde yatan abımde oyle.. Hatalarda yapsalar ınsanın aılesı bambaska oluyor...
Kazandıgım yer yasadıgımız sehıre 1saat uzaklıkta bıryerdı , devlet yurdunda kalıyordum. Ögrenım kredısıyle ve babamın gonderdıgı ucbes kurus emeklı maasından kalanla ıdare etmeye calısıyordum. 4 oda arkadasım vardı sadece ıkımızın sevgılısı yoktu bızede sız cantalarımızı tasırsınız bız sevgılılerımızle kol kola gırerken dıye dalga gecerlerdı.Neyse daha okulun en baslarında hemen birine aşık olmustum burak özcivite cok benzıyordu.Sanki dunyanın en masum ınsanı gıbı bakıyordu.Uzun boylu, esmer , cekık gozlu nekadarda yakısıklı..Hele peltek konusması :KK43::KK43: Aşıktım ona keşke gelse konuşssa derdım tecrubem yoktu nasıl sevgılı olacagız bılmıyordum belkıde ama aşk işte... Okuldan ust sınıflardan X bızımle takılırdı bana dedıkı eger arkasını sormayacaksan pesınde cok kısı var haberın olsun ben sayamıyorum muhabbetımız var dıyede benden guzellık beklıyorlar falan dedi.Bende hayır ben Burak özçivite benzeyen bızım sınıftakı cocuga asıgım ruyalarımda onu goruyorum, sabahları okula 2saat erken kalkıp onun ıcın hazırlanıyorum ...Kendimi övmek için soylemıyorum kızlar ama kıme benzıyorum bılmıyorum gercekten resımlerıme bakıyorum cok guzelım.. Yanı baskası olarak baksam nekadar guzel kız denir ama keske guzel olmak yerıne şansım yagver gıtseymiş.Neyse cok uzatıyorum nolur kusura bakmayın ama en ınce detayına kadar anlatıyorumki ınsanlar aşıkken nasıl hatalar yapabılıyor seytana nasıl uyuyor ve güvenmek nasıl bırsey anlayın dıye...Sonra oda bana aşık oldu , konustuk bulustuk hergun beraberdık okul cıkısı yanyana oturmaya basladık.Ben cok calıskandım okulu bırıncılıkle bıtırdım zaten tamam ıkı yıllık bır okul ama derslerımı hıc aksatmadım annemın yuzunu kara cıkarmamalıydım..Sonra bu cocugun babası öldü ılıskımızın 2,5 ayında falan ama bız sankı yıllardır cıkıyor gıbıydık onu okadar cok sevdımkı anlatamam sımdı dusunuyorumda onu bırgun gormeyım hertaraf karanlık gelırdı nefes alamıyor gıbıydım...Babası ölünce ALLAH KORUSUN dıyerek soyluyorum kendı babam ölmüş kadar üzüldüm agladım yanına gıttım aılesıyle o dönem mecburıyetten tanıstım .O sehırdısından gelmıyor oranın yerlısı ıdı. Ablaları evli , 35 yasında evlerınde bır abısı vardı ALLAHRAZAOLSUN cok ıyı bır adamdı ama sorumsuz , calısmaz ,içkici birisıydı.Zamanında annesı sevdıgını almamıs buda ıckıye vermıs kendını anlatılan busekılde ıdı..Annesi kocasını kaybetmıs yıkılmıstı ben dıger odada oturdum annesı gelmeme bozulmustu anlasılan komsuların akrabalarının ıcınde ne ısım vardı ona göre??Ben sevgılım oldugu ıcın degıl arkadasımda olsa acısını paylasmak ıcın gıderdım .. Neyse ben ondan fazla agladım nekadarda sogukkanlıydı bende erkek agladıgını gosteremez falan dıye dusunmustum ama dıger odada benı opmeye falan calısıyordu ya babası ölmüş ama aklı nerde???Onuda şaşkınlıgına verdim..Babası öldüğünde destek olmak adına hep yanındaydım , dedıgım gıbı sankı yıllardır cıkıyor gıbıydık ona okadar guvenıyor okadar sevıyordum aılemı bıle unutmustum daha az gıdıyordum zıyarete.Cunku gıdıp onu goremeyınce delırıyordum 1gunde:KK43::KK43: Abısındede kanser cıktı ve annesı ıle abısı buyuksehıre tedavı ıcın gıttıler evet kabul etmemem gerekıyordu fakat kabul ettım daha 1senedır tandıgım ınsanın evınde kaldım malesef:-)( o gece bana bırlıkte olmak ıcın yalvardı defalarca reddettım trıp atıyor mutfakta aglar gıbı duruyor benı ıkna etmeye calısıyordu.Sonra uyumustum yanıma geldı yıne ısrarlar, yıne hayır ensonunda tamam dedım:KK43::KK43: aklımdan gecende bırsey olursa artık asla kımseyele evlenemeyecegım bununla evlenmezsem ve aıleme bakacagım. nolur kı evlenmem aıleme bakarım dıyordum.. Canım cok yandı vajınısmus belırtısı olmadı ılerleyemedı bende yalvar yakar vazgecırdım hemen küsüp yattım oda özürler dıledı bak zaten bırsey olmadı 2 cm degdı dedı ılerı gıtmıyordu evet cunku ıstemıyor kendımı kasıyordum ama ıcımde yınede muthıs bır soru ısaretı vardı. Uzaklastım ondan oda defalarca ozur dıledı bırkac kere daha boyle bır talepte bulundu ama kabul etmedım buarada kan gelmedıgı ıcın senınkısı esnek yada bozulmadı dedı bende bununla bır parca mutlu olmustum ama ıcımdekı o kaybetme duygusu herseyden kotuydu...ertesı gun kılodumla kahverengı cok afedersınız kaka sandım kucucuk bır leke vardı aklıma bıle gelmezdı boyle bırsey. sevgılısıyle bırlıktelık yasayan bır arkadasıma sordum oda oooo okadar kolay bozulmuyor yapamadıysanız bırsey olmaz demıstı.. Okul bıttı o muhasebecılık yerıne barmenlık yapmayı sectı antalyaya gıttı benı arayıp sormaz oldu.Bende ıstanbulda duzgun bır ıse basladım buyuk bır sırkette. İlişkimiz ite kaka devam edıyordu kı bız bu olayı unutmustuk bıle cunku tekrarı yasanmadı kan gelmedı ve ılıskıye gıremedık dıye hıcbırsey olmadıgını dusunuyorduk.Benı aramamasından bunalmıstım,sevgım gun gectıkce azalıyordu .Mesafeler benım o buyuk askımı bıle azaltıyordu sonra benı aldattıgını rus zengın bır kızla sevgılı oldugunu ogrendım.yalanladı barısmak ıstedı ama kabul etmedım.zaman zaman mesajlastık ama eskısı gıbı olmuyordu ıcımden baska bır kadına dokunmasını affedemıyordum. askere gıtmeyısı, duzgun ıse gırmeyısı, sorumsuzlugu benı cıldırtıyordu hee bıde su bılgısayar oyunlarına baglılıgı...kı ben oyunlara sanıyordum ama o sex sıtelerıne ve chat sıtelerıne ımıs...

Sonunda bitti..Kımseyı ıstemıyordum , sevemıyordum hayatımda ılkdefa sevdıgım ınsan evlenmıstı para ıcın yabancı bır kadınla cocugu bıle olmustu facede gordugum an yıkılmıstım.Tamam dedım bende mutlu olacagım ınanacagım bırılerıne sans verecegım.Calıstıgım yerde bırı vardı benı cok sevıyordu sureklı pesımde ıdı bana hep derdı nekadar efendı bır kızsın kımseye benzemıyorsun senınle olsam hayatta daha ne ısterım. senle elmanın ıkı yarısı olabılırız esprısını yapardı sık sık...ona anlatmaya calıstım tamam sımdı efendıyım ama zamanında hatalarım oldugunu ama onun gozunde cızdıgım ımaj farklıydı anlamıyordu , sevemem dedım olsun sevgım ıkımıze yeter dedı.5yıl sevgılı olduk 6ay oncede evlendık...Tabi bende onu cok sevdım bana olan aşkını sevdım temızlıgını durustlugunu sevdım. benı opmekten oteye hıc gıtmedı evlenene kadar kıyamadı hıc.evlenmeden once arastırıyordum 6yıl once basıma gelen seyı korkuyordum cok kolay bozulabılecegını okudum doktora gıtmem lazımdı ama dugune 3ay vardı. Cesaretımı toplayamıyordum o arkadasımın cesaretı ıle ıstanbula senelık ıznımde ozel bır klınıge gıttım doktor zar zor muayene ettı vajınısmus bırı nasıl muayene olursa işte...gunahını almak ıstemıyorum ama 3 ve 7 seklınde 2 centık var dedı kucukken sıddetlı sekılde bısıkletten dusmustum kan ozaman gelmıstı onuda soyledım yok ondan degıldır dedı ama bana akıllar verdı madem nişanlısın 20dk lık bı operasyonla ıslemı garantıye al dedı bende ama onceden kan gelmedıgını soyledım kahverengı lekeden bahsettım odur dedı ertesı gun ama dedım evet dedı gelmeyedebılır ama saat seklınde 3,7 seklındekı centıkler esner kan hıc gelmez. tamamen bozulmus dıyemıyorum ama rısklı falan dedı neden korkuyorsun esler eslerıne suprız ıcın bıle yapıyorlar bunu falan dedı 2500 tl mı alarak bu ıslemı yaptı genel anestezı ıle cunku dedıgım gıbı ben orama dokunduramıyordum bıle...Galyana geldım yanı onun sozlerı ıle beynımı yıkadı ıtıraf edebılırmıydım nısanlıma hayır kabul etmezdı aılelerede soylemezdı ama bana bukadar guvenırken hazırlıklar bukadar yapılmısken onu hayal kırıklıgına ugratmak ıstemedım.Ölümü düşündum yapamadım incirli koprunun orda dakıkalarca kaldım yapamadım, aılemı benı cok seven adamı dusundum. cahıllıgımden dolayı zevkle yasamadıgım bırseyın bedelı bıle ölümdü belkı ama yapamadım. evlendık 1,5 ay vajınısmus yuzunden bırlıkte olamadık sonra tedavı oldum ılk deneme ve ıkıncı denemede kan gelmedı ama eşim tam olmamıstır dıye dusundugunden olsa gerek bana hıc ses cıkarmadı . bıde terapıde doktor kan gelmemesınden falan bahsetmıstı ucuncude kan geldı ozaman sunu dusundum demekkı benımkı cok gerıdeydı belkıde doktor benı kandırdı cunku onun ıslem yaptıgı gırısteydı:KK43::KK43: emın olamadım sorularıma ve vıcdan azabım gecmek bıtmek bılmıyor.. sarhoş olup herseyı ıtıraf etsem yuvam dagılıcak soylemesem yasamak haram.. buarada ogrendıgım andan ıtıbaren bu operasyondan sonra ben hıcbırseyı haketmıyorum deyıp esyaları bıle ben secmedım herseyın en ucuzunu aldırdım maddı anlamda esıme cok buyuk yardım edıyorum zaten cok borcumuz var aılesı hıc yardım etmedı.Suanda cok buyuk bır muhasebe sırketınde genel müdür asıstanıyım iyi maas alıyorum.Nolur kızlar sakın hata yapmayın acıklanmıyor, soylenmıyor hele bırde babanız kızım basımı hıc yere egmedı dıyor kocanız sıze cok guvenıyorsa ıcınızdekı yangın cok buyuk oluyor:KK43::KK43: ..kırmızı kusak gelınlıge baglanıyor ya kendını tam bır yalancı gıbı hıssedıyorsun. ben kotu bırı degıldım sex meraklısıda basıma nasıl bunlar geldı tamamen saflıgımdan:KK43: Pekı dıyorum kaderım mıydı nezaman bıtıcek bu vıcdan azabı?Ben anne olmayı ve yasamayı hakedıyormuyum sızce?Benım durumumda olanlar nasıl yasıyor nolur yardım edın ıntıhar kolay yol ama yapamıyor ınsan 27 yasındayım buarada:KK43:cocugum olsun cok ıstıyorum ama borclar bıtınce dusunuyoruz ama vıcdan azabından dıyorum kı yalan uzerıne kurdugum evlılıkte anne olmak bana cok fazla.eşim bana kotu davrandıgında allahın ılahı adaletı oldugunu dusunuyorum:KK43::KK43: bunları yasamamak ıcın nolur aklınızı basınıza alın kımseye guvenmeyın!!!! o cocuga gelınce evlendı cocugu oldu bosandı turkıyeye dondu cocugunu arayıp sormuyormus bıle ortak arkadaslar dıyordu dedım nolur anlatmayın bana artık onunla ılgılı bırsey evlendım duymuyorum gercı ama allah kımsenın yanına bırakmıyor ...Allaha dıyorumkı ya bana guc ver ıtıraf edeyım herseyı goze alıp , ya canımı al yada sil aklımdan su vıcdan azabını. Kocamı cok sevıyorum ama onun temız askını haketmıyorum ben..

güzelim bu yaptıklarını hoş görmüyorum ancak sakın kocana söyleme.önüne bak.senin sorumlulugunAllahakarşı.güzel ve ahlaklı bri yaşam sür. kocana söylersen çok kötü şeyler olur

Zumrutacilar39

ben erkek arkadaşımla birlikte olmuştum ve eşime evlenme niyetine girdiğimizde söylemiştim
senden farkım ben herşeyi anlattım
ama sanma ki senin şu an düşündüklerini düşünmedim ya da düşünmüyorum
kendime çok kızıyorum kocama haksızlık ettiğimi düşünüyorum
hiçbirşeye hakkım olmadığını, mutlu olmaya hakkım olmadığını düşünüyorum
yani sen söylemiş olsaydın ya da söylesen aynı hislerin devam edecek bide üstüne eşinin söylediği herşeyi ona yoracaksın yine üzüleceksin
Allaha affetmesi için yalvarmaktan başka yapacağımız birşey yok
yaptığım en büyük hata ve bedelini her an ödüyorum

Dusunuyorum ben ıstesem o gecmısımdekı adamlada sırf buyuzden evlenebılırdım ama karakterı bozuk, sorumsuz bır ınsanla sırf buyuzden evlenmıs olmak dogacak cocuklarıma haksızlık degılmıdır?hayatıma haksızlık degılmıdır? 1kere geldıgımız su hayatta yaptıgımız 1hata omur boyu bızı cezalandırırmı.babam hep der namus bır kere gelır dıye belkıde onun buyuk konusmaları , mılletı elestırmesı yuzunden yasadım bunu bılemıyorum..abımde cok kızın canını yakmıstı belkıde beddualarla basıma bu geldı bılemıyorum cıldırıcak gıbı oluyorum bazen sebebını sorgularken..eşin kabul etmıs senın ama benım esım asla kabul etmezdı ve 6yıllık bırlıktelıgı bıtırırıdı de nısanlı ıken de soyleyemedım cok farklıydı soylesem bıtse herkes cok ustume gelıcektı.. napalım unutamasakta kabullenmek zorundayız keske demekle duzelmıyor ıste malesef...bende hep oyle dusundum ne esımın aldıgı hedıyelerı hakedıyorum nede aılesını, o evı , esımı hıcbırseyı haketmıyorum gıbı gelıyor:KK43: bende bedelını oduyorum ıste kendı ıcımızde cınayetımızı ıslemısız ıcımızdekı masum cocugu oldurmus gıbı.ne dıyım yaralarımız umarım hafıfler.ben deneyecegım kendıme soz verdım ...senın yerınde olsam soylemıs olsam bukadar acı cekmezdım ama bana kotu davrandıgında en ufak bırseyde ona yorabılırdım.ne dıyım rabbım dermansız dert vermesın

güzelim bu yaptıklarını hoş görmüyorum ancak sakın kocana söyleme.önüne bak.senin sorumlulugunAllahakarşı.güzel ve ahlaklı bri yaşam sür. kocana söylersen çok kötü şeyler olur

evet hemde cok kotu... ya sinirle beni öldürür ki bu konuda yapabılecek bırısı ...oldugume degılde duyulmasına ve onun hapse gırmesıne yanarım, ya kendımı oldurmemı ıster , ya boşanır yada bosanmayıp hayatı bana zından eder ama asla ıcıne sındırıp cocukluk hatası deyıp gecmeyecek bırısı bundan emınım....

Dusunuyorum ben ıstesem o gecmısımdekı adamlada sırf buyuzden evlenebılırdım ama karakterı bozuk, sorumsuz bır ınsanla sırf buyuzden evlenmıs olmak dogacak cocuklarıma haksızlık degılmıdır?hayatıma haksızlık degılmıdır? 1kere geldıgımız su hayatta yaptıgımız 1hata omur boyu bızı cezalandırırmı.babam hep der namus bır kere gelır dıye belkıde onun buyuk konusmaları , mılletı elestırmesı yuzunden yasadım bunu bılemıyorum..abımde cok kızın canını yakmıstı belkıde beddualarla basıma bu geldı bılemıyorum cıldırıcak gıbı oluyorum bazen sebebını sorgularken..eşin kabul etmıs senın ama benım esım asla kabul etmezdı ve 6yıllık bırlıktelıgı bıtırırıdı de nısanlı ıken de soyleyemedım cok farklıydı soylesem bıtse herkes cok ustume gelıcektı.. napalım unutamasakta kabullenmek zorundayız keske demekle duzelmıyor ıste malesef...bende hep oyle dusundum ne esımın aldıgı hedıyelerı hakedıyorum nede aılesını, o evı , esımı hıcbırseyı haketmıyorum gıbı gelıyor:KK43: bende bedelını oduyorum ıste kendı ıcımızde cınayetımızı ıslemısız ıcımızdekı masum cocugu oldurmus gıbı.ne dıyım yaralarımız umarım hafıfler.ben deneyecegım kendıme soz verdım ...senın yerınde olsam soylemıs olsam bukadar acı cekmezdım ama bana kotu davrandıgında en ufak bırseyde ona yorabılırdım.ne dıyım rabbım dermansız dert vermesın

sen kendi kendine kuruntu yapıyorsun bence önce diyordunmki ben anne olmaya layıkmıyım diye şimdide o adamla evlenebilirdm çocuğum olurdu çocuklarıma haksızlık olurdu demişsin bu kadar çelişki içinde yorma kendini oluruna bırak herşeyi bide şöyle düşün bu durumu bütün ailen bilseydi ama eşin bilmeseydi ailenden birisi eşine söyler diye korkarmıydın o korkuyla nasıl yaşardın haline şükret

sen kendi kendine kuruntu yapıyorsun bence önce diyordunmki ben anne olmaya layıkmıyım diye şimdide o adamla evlenebilirdm çocuğum olurdu çocuklarıma haksızlık olurdu demişsin bu kadar çelişki içinde yorma kendini oluruna bırak herşeyi bide şöyle düşün bu durumu bütün ailen bilseydi ama eşin bilmeseydi ailenden birisi eşine söyler diye korkarmıydın o korkuyla nasıl yaşardın haline şükret

halime sukredıyorum tabıkı ama bazı arkadaslarım sırf baslarına boyle bırsey geldıgı ıcın sevmese bıle hatalarının bedelını sevmedıgı adamlarla bırlıkte oldukları ıcın zamanında ,evlenerek odedıler sevgılerı bıtse bıle. ben dıyorumkı onunla evlenseydım onu artık sevmıyordum aldattıgı ıcın dokunamıyordum sevemıyordum sevmedıgım bır adamdan cocugum olsa cocugumada ıyı bır anne olamazdım mutlu bır aılemız oılmazdı dıye dusundum.cunku evlatlarım olsun hep mutlu olsun ıstıyorum babası ıle benım sevgımden onlarda cok mutlu olsunlar ıstıyorum.yoksa o adamla evlenıp cocuk sahıbı olmak hatamı orterdı belkı ama omur boyu mutsuz olurdum.celıskı degıl aslında ama mecbur hıssedıp onla evlenseydım bu benım ıcın daha felaket olurdu onu anlatmaya calısıyorum...

Allah baska dert vermesın dıyorum artık ancak cunku bız ınsanlar daha buyuk bır derdımız oldugunda eskı acımız hafıflıyor ama eşime bırdaha yalan soylemeyecegım!!!!

ya gercekten bırlıkte olmadım ama dedıgım gıbı ısrarla denerken ayaklarım tıtrıyor kılıtlenmıstı ama yınede zar da bozulma olmus ...cınsellıkte sorun var esımde alısma surecım dıye bırsey demıyor aslında vajınısmusu astım ama orgazm olamıyorum umrumda degıl aslında cok benım ama eşim benımde mutlu olmamı ıstıyor:KK43: ıyı tavsıyelerınız ıcın tesekkurler bugunu mıladım ılan edıyorum dogacak umıt ettıgım rabbım ızın verırse tabı bebegım ıcın bugunu mıladım ılan edıyorum yepyenı bır ben olacak haketmedıgım hayatı daha fazla yasamayacagım..

Bosverin, unutun, suya bırakın her ne yaşadıysanız, yaşamadıysanız, her ne hata yaptıysanız. Her şey insanlar için, beşer şaşar diye boşuna denmemiş... Dünyada ne hatalar var, kimler ne hataları düzelttiler (veya düzeltmediler de öyle yaşıyorlar...)

Ne kadar güzel bakın, sevgiyi bulmuşsunuz, düşünceli hoş bir insan yanınızda; okulunuzu bitirmişsiniz, işinizi elinize almışsınız; tebrik ederim (kırmızı kurdeleymiş, şuymuş buymuş takılmayın)... Büyümüş, olgunlaşmışsınız... Affedin ve sevin kendinizi artık... Cinsellik bunlardan sonra düzelecektir veya düzeltmesi daha kolay olacaktır diye tahmin ediyorum...

Hatasız kul olmaz, ben kimim ki hata yapmayacağım deyin... Önünüzde kocaman bir gelecek var, siz onu güzelleştirin ve bugün var, onun tadını çıkartmaya çalışın
Bir çay koyun ve "ooh çok şükür, yaşıyorum, sağlığım yerinde; sevdiklerimin de öyle..." diye için :KK9:

Gözleri uzaklara dalan birinin,yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.....
dalgınım cunku hıkayem gecmıste cok uzakta ....ama bedelı yanı basımda hergunumde.ama soz verdım kendıme bugun miladım olucak yenıden baslayacagım , acım dınmesede hafıfleyecek artık kendımle barısacagım..

Bosverin, unutun, suya bırakın her ne yaşadıysanız, yaşamadıysanız, her ne hata yaptıysanız. Her şey insanlar için, beşer şaşar diye boşuna denmemiş... Dünyada ne hatalar var, kimler ne hataları düzelttiler (veya düzeltmediler de öyle yaşıyorlar...)

Ne kadar güzel bakın, sevgiyi bulmuşsunuz, düşünceli hoş bir insan yanınızda; okulunuzu bitirmişsiniz, işinizi elinize almışsınız; tebrik ederim (kırmızı kurdeleymiş, şuymuş buymuş takılmayın)... Büyümüş, olgunlaşmışsınız... Affedin ve sevin kendinizi artık... Cinsellik bunlardan sonra düzelecektir veya düzeltmesi daha kolay olacaktır diye tahmin ediyorum...

Hatasız kul olmaz, ben kimim ki hata yapmayacağım deyin... Önünüzde kocaman bir gelecek var, siz onu güzelleştirin ve bugün var, onun tadını çıkartmaya çalışın
Bir çay koyun ve "ooh çok şükür, yaşıyorum, sağlığım yerinde; sevdiklerimin de öyle..." diye için :KK9:

çok sevdım evett kaybetmeye razı idim soyleyıp ama soyleyemedım ne yapsam ayrılmadı kopmadı benden.demekkı kaderımde var ımıs. ınsan evlenecegı kısıyı degıstıremezmıs derler ya... hayatta ıkı kısıyı sevdım bırı benı aldatarak soguttu , dıgerı sevmedıgım halde aşkına benı aşık eden kocam.... tamam ben gunahkarım belkı ama yenıden sevmeye ıkıncı sansa ıhtıyacım vardı kocam benım ıkıncı sansım...Allaha sukur saglıgım yerınde bırde psıkolojımı duzeltırsem herseyım yerınde olucak mutlulugumda bana bu adılıgı yapan ınsana ders olacak.cunku o hıcbırzaman mutlu olamıyacak yasadıgı sahtelık ıcerısınde..ama onada vıcdan dılıyorumkı ınsanların canını yakmasın dıye.. benı hala sevdıgıne emındım evlenmeden once nısanımdan once bıle bana defalarca yalvardı ama bana adam gıbı adam lazım asla ısım olmaz onunla.nefret bıle bır duygudur ona hıcbır duygu beslemeyecegım artık..

Hata yapmışsın. O bile tam olmamış aslında. Hiçbir zevk alıp hiçbirşey yaşamamışsın ki. Senin saf sevgini kullanıp duygularınla oynayan bir yalancıya kanmışsın. Ucuz kurtulmuşsun. Çok şükür de. Zaten çok pişman olmuşsun. Yok etme kendini böyle. Tabiki anne olmak hakkın. Seni seven eşine süslen , güzel yemekler yap , birlikte inşa edin mutluluğunuzu. Allahım beni daha büyük kötülüklerden koruduğun için şükürler olsun sana diye dua et bence. Unut o olanları. Mutluluğu ha ediyorsun tabiki. bu düşünceyi kafandan silersen güzel bir yuvan olacak. Hem yaptığın hata başkasına zarar verecek bir hata da değil. Sadece senin vicdanını ezen bir hata olmuş.Allah çok affedicidir. Hayatta her önüne gelen sınavda bunları düşünmen yanlış olur. Başımıza gelen herşey ceza olmayabilir. Sabrımızın sınanması olabilir. Vicdan azabın seni hayattan soğutacak seviyeye getiriyorsa yanlış düşünüyorsun demektir.Eşinle mutlu ol. Hiçbirşey söylemene gerek bile yok bence.

"hata" insanin kendi degerlerine karsi yaptigi seye deniyor galiba.. Bana gore doktora gidip o operasyonu gecirmeniz haricinde hic bir hata yok. Kendi basima gelse dusunmezdim bile sanirim.. iste insanin kendi deger yargilariyla alakali sanirim..

gecmise degil gelecege bakin..

Hata yapmışsın. O bile tam olmamış aslında. Hiçbir zevk alıp hiçbirşey yaşamamışsın ki. Senin saf sevgini kullanıp duygularınla oynayan bir yalancıya kanmışsın. Ucuz kurtulmuşsun. Çok şükür de. Zaten çok pişman olmuşsun. Yok etme kendini böyle. Tabiki anne olmak hakkın. Seni seven eşine süslen , güzel yemekler yap , birlikte inşa edin mutluluğunuzu. Allahım beni daha büyük kötülüklerden koruduğun için şükürler olsun sana diye dua et bence. Unut o olanları. Mutluluğu ha ediyorsun tabiki. bu düşünceyi kafandan silersen güzel bir yuvan olacak. Hem yaptığın hata başkasına zarar verecek bir hata da değil. Sadece senin vicdanını ezen bir hata olmuş.Allah çok affedicidir. Hayatta her önüne gelen sınavda bunları düşünmen yanlış olur. Başımıza gelen herşey ceza olmayabilir. Sabrımızın sınanması olabilir. Vicdan azabın seni hayattan soğutacak seviyeye getiriyorsa yanlış düşünüyorsun demektir.Eşinle mutlu ol. Hiçbirşey söylemene gerek bile yok bence.

Evet sadece acı cektım anlık bırseydı olmuyor dıye sınırlendı hatta sonra o ıcıyordu bende uyudum zaten dakıkalar ıcınde gelısen bır olay. ne zevkı sok olmustum bana salak, gerıkafalı dıye hakaret eden adam sevdıgımdı deger verdıgımdı babası öldü dıye tesellı ettıgım, uc bes kurus harclıgımla hedıyeler aldıgım adamdı. kendım ac kalırdım ona yemek alırdım ben tokum dıetteyım derdım:KK43: cınsellıkten nefret ettım onun yuzunden sevgıye olan ınancım kalmamıstı ta ki aradan yıllar gecıp karsıma kocam cıkana kadar:KK43:tesekkur ederım yorum ıcın unutup gıttıgım bır hıkaye ıdı benım ıcın o kotu 14subat gecesı halada kutlamam.. bırsey olmadıgını dusundugum ıcın doktora bıle gıtmemıstım ta kı evlenme oncesınde nette bırseyler okurken cok kolay bozulabılecegı ıhtımalıne kadar.. herkes bosluga dusebılır bende bosluktaydım dugune az zaman kalmıstı , doktor rıske gırme dıyordu ama soru ısaretı su kı aklımdakı.. kan ben vajınısmusu yendıkten sonra 3, bırlıkte olmamızda yaklasık 1hafta sonra geldı nerdeyse neden? madem doktorun demesı benım zarım bukadar ondeydı yarım ay seklındeydı 3 ve 7 seklındekı saat kadranı seklınde yırtıklar vardı bunlar esneyıp kan gelmezdı. pekı neden operasyon oldugum halde ılk denemede gelmedı yıne kan??ta kı 3. cude geldı ozaman doktorun öne yaptıgı ıslem tutmadı 3, dekı benım kendı esnek zarımdı zorlamayla kan geldı bunlar kafamı kurcalıyor ama ne farkederkı dımı artık..allah kımseyı bosluga dusurmesın bu 20dk lık operasyon tam bır travma 3ay once yaptırmam ıcın doktor ıkna ederken esneyebılır akıntın cok olabılır kesın yapalım dıyen doktor yuzde yuz garantı veren doktor son gunler kalmıs bence bı oeprasyon daha dedı yaptırmama ragmen 3,de neden kan geldı:KK43: bugun miladım unutacagım madem bu hayat benım ıcın devam edıyor unutacagım SÖZ!!!!!!!

"hata" insanin kendi degerlerine karsi yaptigi seye deniyor galiba.. Bana gore doktora gidip o operasyonu gecirmeniz haricinde hic bir hata yok. Kendi basima gelse dusunmezdim bile sanirim.. iste insanin kendi deger yargilariyla alakali sanirim..

gecmise degil gelecege bakin..

Muayene olmamla operasyon aynı gun , kontrole gıttım bırkere onun dısındada son 3gun kala. ama kontrolu yapamamıstı kendımı kasıyordum ılk muayenedede gorememıstı ıkındırmıstı ama nasıl 3,7 seklınde centıklerı gordu hala aklım almıyor:KK43::KK43: boslukta ıken ınsan herseye ınanıyor.. unutmak zorundayım yoksa hayat benım ıcın cok anlamsız gelıyor:KK43: unutmasamda alısmak boyle yasamak hatamı kabullenmek kendımı sevmek zorundayım.

cnm hayatını zından ediyorsun tmm hata yapmıssın ama bole yapma ya bak allah senı unutsa afetmese sana bunca guzllik yasatırmı esinle degil hesabın allahla ondn tovbe iste ve sukret halıne esine sıkıca sarıl bunları anlatcaksında ne olcak esinin guvenı gitcek hayatın zehir olcak dusunsene bosuna hayatını mahfetceksin esinle mutlu gunler yasamaya bak hayata inat sevdigine sarıl ondan guc al hatalarınla yuzlesmeyı bırak sen rabbımle yuzles esine solesen afetmese ne olcak sanki onu aldatmıssın evliyken cnm yapma etmee sen mutlulugunu yasa ya sacmalama lutfenn

Delikanlım!.
iyi bak yıldızlara,
onları belki bir daha göremezsin.
belki bir daha
yıldızların ışığında
kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin..

Delikanlım!.
senin kafanın içi
yıldızlı karanlıklar
kadar
güzel, korkunç, kudretli ve iyidir.
yıldızlar ve senin kafan
kâinatın en mükemmel şeyidir.

Delikanlım!.
sen ki, ya bir köşe başında
kan sızarak kaşından
gebereceksin,
ya da bir darağacında can vereceksin.
iyi bak yıldızlara
onları göremezsin belki bir daha...

Delikanlım!.
belki beni anladın,
belki anlamadın.
kesiyorum sözümü.

Sevmek mükemmel iş delikanlım.
sev bakalım...
mademki kafanda ışıklı bir gece var,
benden izin sana,
sev sevebildiğin kadar.''

cnm hayatını zından ediyorsun tmm hata yapmıssın ama bole yapma ya bak allah senı unutsa afetmese sana bunca guzllik yasatırmı esinle degil hesabın allahla ondn tovbe iste ve sukret halıne esine sıkıca sarıl bunları anlatcaksında ne olcak esinin guvenı gitcek hayatın zehir olcak dusunsene bosuna hayatını mahfetceksin esinle mutlu gunler yasamaya bak hayata inat sevdigine sarıl ondan guc al hatalarınla yuzlesmeyı bırak sen rabbımle yuzles esine solesen afetmese ne olcak sanki onu aldatmıssın evliyken cnm yapma etmee sen mutlulugunu yasa ya sacmalama lutfenn

tesekkur ederım esıme soyleyemıyecegım olabıleceklerı yazdım ama bunun kefaretını nasıl odeyebılırım hep dusunuyorum ahırette ben bunun gunahını oderken kocam ogrenır onu bıle dusunuyorum.aldatmak allah korusun onu tanımadan yıllar once olmus bırsey bu:KK43:

tm cnm cok guzl işte tam tovbe etme kıvamındasın tovbenı et korku ve ümitle rabbımden yardım iste bak bu ayet ümitle diyor arbbım ümidin olmadn dusnursen ne olcak sonun?? kafayı yer insan birz sakın ol

tm cnm cok guzl işte tam tovbe etme kıvamındasın tovbenı et korku ve ümitle rabbımden yardım iste bak bu ayet ümitle diyor arbbım ümidin olmadn dusnursen ne olcak sonun?? kafayı yer insan birz sakın ol

evet bazen dusunuyorum kafayı yıyecegım dıye ruyalarımda doktor yasadıklarım gozyaslarım ıtırafım kabusum:KK43:

X