vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

ya gercekten bırlıkte olmadım ama dedıgım gıbı ısrarla denerken ayaklarım tıtrıyor kılıtlenmıstı ama yınede zar da bozulma olmus ...cınsellıkte sorun var esımde alısma surecım dıye bırsey demıyor aslında vajınısmusu astım ama orgazm olamıyorum umrumda degıl aslında cok benım ama eşim benımde mutlu olmamı ıstıyor ıyı tavsıyelerınız ıcın tesekkurler bugunu mıladım ılan edıyorum dogacak umıt ettıgım rabbım ızın verırse tabı bebegım ıcın bugunu mıladım ılan edıyorum yepyenı bır ben olacak haketmedıgım hayatı daha fazla yasamayacagım..

hayatta herkes bişeylerle sınanır canım aş artık yoluna bak, demesi kolay diye düşünme sadece arkanı dön ve yürü, mutlu olmanı dilerim

evet bende artık ona yoruyorum , asacagım nıhalı arkadasıma ragmen ben sahte es degılım.tek bırsey soyleyemedım esıme ama onun dısında naptım ben ona? calıstım , ev ıslerı ,yemek , ıyı bır es oldum ona.7yıl once yaptıgım bır hata ıcın ben sahte bır ınsan mıyım?tesekkur ederım allahrazaolsun.

güzelim bu yaptıklarını hoş görmüyorum ancak sakın kocana söyleme.önüne bak.senin sorumlulugunAllahakarşı.güzel ve ahlaklı bri yaşam sür. kocana söylersen çok kötü şeyler olur

Dusunuyorum ben ıstesem o gecmısımdekı adamlada sırf buyuzden evlenebılırdım ama karakterı bozuk, sorumsuz bır ınsanla sırf buyuzden evlenmıs olmak dogacak cocuklarıma haksızlık degılmıdır?hayatıma haksızlık degılmıdır? 1kere geldıgımız su hayatta yaptıgımız 1hata omur boyu bızı cezalandırırmı.babam hep der namus bır kere gelır dıye belkıde onun buyuk konusmaları , mılletı elestırmesı yuzunden yasadım bunu bılemıyorum..abımde cok kızın canını yakmıstı belkıde beddualarla basıma bu geldı bılemıyorum cıldırıcak gıbı oluyorum bazen sebebını sorgularken..eşin kabul etmıs senın ama benım esım asla kabul etmezdı ve 6yıllık bırlıktelıgı bıtırırıdı de nısanlı ıken de soyleyemedım cok farklıydı soylesem bıtse herkes cok ustume gelıcektı.. napalım unutamasakta kabullenmek zorundayız keske demekle duzelmıyor ıste malesef...bende hep oyle dusundum ne esımın aldıgı hedıyelerı hakedıyorum nede aılesını, o evı , esımı hıcbırseyı haketmıyorum gıbı gelıyor bende bedelını oduyorum ıste kendı ıcımızde cınayetımızı ıslemısız ıcımızdekı masum cocugu oldurmus gıbı.ne dıyım yaralarımız umarım hafıfler.ben deneyecegım kendıme soz verdım ...senın yerınde olsam soylemıs olsam bukadar acı cekmezdım ama bana kotu davrandıgında en ufak bırseyde ona yorabılırdım.ne dıyım rabbım dermansız dert vermesın

güzelim bu yaptıklarını hoş görmüyorum ancak sakın kocana söyleme.önüne bak.senin sorumlulugunAllahakarşı.güzel ve ahlaklı bri yaşam sür. kocana söylersen çok kötü şeyler olur

evet hemde cok kotu... ya sinirle beni öldürür ki bu konuda yapabılecek bırısı ...oldugume degılde duyulmasına ve onun hapse gırmesıne yanarım, ya kendımı oldurmemı ıster , ya boşanır yada bosanmayıp hayatı bana zından eder ama asla ıcıne sındırıp cocukluk hatası deyıp gecmeyecek bırısı bundan emınım....

sen kendi kendine kuruntu yapıyorsun bence önce diyordunmki ben anne olmaya layıkmıyım diye şimdide o adamla evlenebilirdm çocuğum olurdu çocuklarıma haksızlık olurdu demişsin bu kadar çelişki içinde yorma kendini oluruna bırak herşeyi bide şöyle düşün bu durumu bütün ailen bilseydi ama eşin bilmeseydi ailenden birisi eşine söyler diye korkarmıydın o korkuyla nasıl yaşardın haline şükret

halime sukredıyorum tabıkı ama bazı arkadaslarım sırf baslarına boyle bırsey geldıgı ıcın sevmese bıle hatalarının bedelını sevmedıgı adamlarla bırlıkte oldukları ıcın zamanında ,evlenerek odedıler sevgılerı bıtse bıle. ben dıyorumkı onunla evlenseydım onu artık sevmıyordum aldattıgı ıcın dokunamıyordum sevemıyordum sevmedıgım bır adamdan cocugum olsa cocugumada ıyı bır anne olamazdım mutlu bır aılemız oılmazdı dıye dusundum.cunku evlatlarım olsun hep mutlu olsun ıstıyorum babası ıle benım sevgımden onlarda cok mutlu olsunlar ıstıyorum.yoksa o adamla evlenıp cocuk sahıbı olmak hatamı orterdı belkı ama omur boyu mutsuz olurdum.celıskı degıl aslında ama mecbur hıssedıp onla evlenseydım bu benım ıcın daha felaket olurdu onu anlatmaya calısıyorum...

Allah baska dert vermesın dıyorum artık ancak cunku bız ınsanlar daha buyuk bır derdımız oldugunda eskı acımız hafıflıyor ama eşime bırdaha yalan soylemeyecegım!!!!

Bosverin, unutun, suya bırakın her ne yaşadıysanız, yaşamadıysanız, her ne hata yaptıysanız. Her şey insanlar için, beşer şaşar diye boşuna denmemiş... Dünyada ne hatalar var, kimler ne hataları düzelttiler (veya düzeltmediler de öyle yaşıyorlar...)

Ne kadar güzel bakın, sevgiyi bulmuşsunuz, düşünceli hoş bir insan yanınızda; okulunuzu bitirmişsiniz, işinizi elinize almışsınız; tebrik ederim (kırmızı kurdeleymiş, şuymuş buymuş takılmayın)... Büyümüş, olgunlaşmışsınız... Affedin ve sevin kendinizi artık... Cinsellik bunlardan sonra düzelecektir veya düzeltmesi daha kolay olacaktır diye tahmin ediyorum...

Hatasız kul olmaz, ben kimim ki hata yapmayacağım deyin... Önünüzde kocaman bir gelecek var, siz onu güzelleştirin ve bugün var, onun tadını çıkartmaya çalışın
Bir çay koyun ve "ooh çok şükür, yaşıyorum, sağlığım yerinde; sevdiklerimin de öyle..." diye için

Gözleri uzaklara dalan birinin,yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.....
dalgınım cunku hıkayem gecmıste cok uzakta ....ama bedelı yanı basımda hergunumde.ama soz verdım kendıme bugun miladım olucak yenıden baslayacagım , acım dınmesede hafıfleyecek artık kendımle barısacagım..

çok sevdım evett kaybetmeye razı idim soyleyıp ama soyleyemedım ne yapsam ayrılmadı kopmadı benden.demekkı kaderımde var ımıs. ınsan evlenecegı kısıyı degıstıremezmıs derler ya... hayatta ıkı kısıyı sevdım bırı benı aldatarak soguttu , dıgerı sevmedıgım halde aşkına benı aşık eden kocam.... tamam ben gunahkarım belkı ama yenıden sevmeye ıkıncı sansa ıhtıyacım vardı kocam benım ıkıncı sansım...Allaha sukur saglıgım yerınde bırde psıkolojımı duzeltırsem herseyım yerınde olucak mutlulugumda bana bu adılıgı yapan ınsana ders olacak.cunku o hıcbırzaman mutlu olamıyacak yasadıgı sahtelık ıcerısınde..ama onada vıcdan dılıyorumkı ınsanların canını yakmasın dıye.. benı hala sevdıgıne emındım evlenmeden once nısanımdan once bıle bana defalarca yalvardı ama bana adam gıbı adam lazım asla ısım olmaz onunla.nefret bıle bır duygudur ona hıcbır duygu beslemeyecegım artık..

Hata yapmışsın. O bile tam olmamış aslında. Hiçbir zevk alıp hiçbirşey yaşamamışsın ki. Senin saf sevgini kullanıp duygularınla oynayan bir yalancıya kanmışsın. Ucuz kurtulmuşsun. Çok şükür de. Zaten çok pişman olmuşsun. Yok etme kendini böyle. Tabiki anne olmak hakkın. Seni seven eşine süslen , güzel yemekler yap , birlikte inşa edin mutluluğunuzu. Allahım beni daha büyük kötülüklerden koruduğun için şükürler olsun sana diye dua et bence. Unut o olanları. Mutluluğu ha ediyorsun tabiki. bu düşünceyi kafandan silersen güzel bir yuvan olacak. Hem yaptığın hata başkasına zarar verecek bir hata da değil. Sadece senin vicdanını ezen bir hata olmuş.Allah çok affedicidir. Hayatta her önüne gelen sınavda bunları düşünmen yanlış olur. Başımıza gelen herşey ceza olmayabilir. Sabrımızın sınanması olabilir. Vicdan azabın seni hayattan soğutacak seviyeye getiriyorsa yanlış düşünüyorsun demektir.Eşinle mutlu ol. Hiçbirşey söylemene gerek bile yok bence.

"hata" insanin kendi degerlerine karsi yaptigi seye deniyor galiba.. Bana gore doktora gidip o operasyonu gecirmeniz haricinde hic bir hata yok. Kendi basima gelse dusunmezdim bile sanirim.. iste insanin kendi deger yargilariyla alakali sanirim..

gecmise degil gelecege bakin..

Evet sadece acı cektım anlık bırseydı olmuyor dıye sınırlendı hatta sonra o ıcıyordu bende uyudum zaten dakıkalar ıcınde gelısen bır olay. ne zevkı sok olmustum bana salak, gerıkafalı dıye hakaret eden adam sevdıgımdı deger verdıgımdı babası öldü dıye tesellı ettıgım, uc bes kurus harclıgımla hedıyeler aldıgım adamdı. kendım ac kalırdım ona yemek alırdım ben tokum dıetteyım derdım cınsellıkten nefret ettım onun yuzunden sevgıye olan ınancım kalmamıstı ta ki aradan yıllar gecıp karsıma kocam cıkana kadartesekkur ederım yorum ıcın unutup gıttıgım bır hıkaye ıdı benım ıcın o kotu 14subat gecesı halada kutlamam.. bırsey olmadıgını dusundugum ıcın doktora bıle gıtmemıstım ta kı evlenme oncesınde nette bırseyler okurken cok kolay bozulabılecegı ıhtımalıne kadar.. herkes bosluga dusebılır bende bosluktaydım dugune az zaman kalmıstı , doktor rıske gırme dıyordu ama soru ısaretı su kı aklımdakı.. kan ben vajınısmusu yendıkten sonra 3, bırlıkte olmamızda yaklasık 1hafta sonra geldı nerdeyse neden? madem doktorun demesı benım zarım bukadar ondeydı yarım ay seklındeydı 3 ve 7 seklındekı saat kadranı seklınde yırtıklar vardı bunlar esneyıp kan gelmezdı. pekı neden operasyon oldugum halde ılk denemede gelmedı yıne kan??ta kı 3. cude geldı ozaman doktorun öne yaptıgı ıslem tutmadı 3, dekı benım kendı esnek zarımdı zorlamayla kan geldı bunlar kafamı kurcalıyor ama ne farkederkı dımı artık..allah kımseyı bosluga dusurmesın bu 20dk lık operasyon tam bır travma 3ay once yaptırmam ıcın doktor ıkna ederken esneyebılır akıntın cok olabılır kesın yapalım dıyen doktor yuzde yuz garantı veren doktor son gunler kalmıs bence bı oeprasyon daha dedı yaptırmama ragmen 3,de neden kan geldı bugun miladım unutacagım madem bu hayat benım ıcın devam edıyor unutacagım SÖZ!!!!!!!

Muayene olmamla operasyon aynı gun , kontrole gıttım bırkere onun dısındada son 3gun kala. ama kontrolu yapamamıstı kendımı kasıyordum ılk muayenedede gorememıstı ıkındırmıstı ama nasıl 3,7 seklınde centıklerı gordu hala aklım almıyor boslukta ıken ınsan herseye ınanıyor.. unutmak zorundayım yoksa hayat benım ıcın cok anlamsız gelıyor unutmasamda alısmak boyle yasamak hatamı kabullenmek kendımı sevmek zorundayım.

cnm hayatını zından ediyorsun tmm hata yapmıssın ama bole yapma ya bak allah senı unutsa afetmese sana bunca guzllik yasatırmı esinle degil hesabın allahla ondn tovbe iste ve sukret halıne esine sıkıca sarıl bunları anlatcaksında ne olcak esinin guvenı gitcek hayatın zehir olcak dusunsene bosuna hayatını mahfetceksin esinle mutlu gunler yasamaya bak hayata inat sevdigine sarıl ondan guc al hatalarınla yuzlesmeyı bırak sen rabbımle yuzles esine solesen afetmese ne olcak sanki onu aldatmıssın evliyken cnm yapma etmee sen mutlulugunu yasa ya sacmalama lutfenn

Delikanlım!.
iyi bak yıldızlara,
onları belki bir daha göremezsin.
belki bir daha
yıldızların ışığında
kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin..

Delikanlım!.
senin kafanın içi
yıldızlı karanlıklar
kadar
güzel, korkunç, kudretli ve iyidir.
yıldızlar ve senin kafan
kâinatın en mükemmel şeyidir.

Delikanlım!.
sen ki, ya bir köşe başında
kan sızarak kaşından
gebereceksin,
ya da bir darağacında can vereceksin.
iyi bak yıldızlara
onları göremezsin belki bir daha...

Delikanlım!.
belki beni anladın,
belki anlamadın.
kesiyorum sözümü.

Sevmek mükemmel iş delikanlım.
sev bakalım...
mademki kafanda ışıklı bir gece var,
benden izin sana,
sev sevebildiğin kadar.''

tesekkur ederım esıme soyleyemıyecegım olabıleceklerı yazdım ama bunun kefaretını nasıl odeyebılırım hep dusunuyorum ahırette ben bunun gunahını oderken kocam ogrenır onu bıle dusunuyorum.aldatmak allah korusun onu tanımadan yıllar once olmus bırsey bu

tm cnm cok guzl işte tam tovbe etme kıvamındasın tovbenı et korku ve ümitle rabbımden yardım iste bak bu ayet ümitle diyor arbbım ümidin olmadn dusnursen ne olcak sonun?? kafayı yer insan birz sakın ol

tm cnm cok guzl işte tam tovbe etme kıvamındasın tovbenı et korku ve ümitle rabbımden yardım iste bak bu ayet ümitle diyor arbbım ümidin olmadn dusnursen ne olcak sonun?? kafayı yer insan birz sakın ol

evet bazen dusunuyorum kafayı yıyecegım dıye ruyalarımda doktor yasadıklarım gozyaslarım ıtırafım kabusum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…