vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

kaç yıl öncenin konusu ama abla tırlatmış ya bir yandan üzüldüm de trajikomik açıkçası. Kendisi hiçbir şey yapmamış, asıl kocası haltlar yemiş ama onu görmüyor kendini suçluyor. Bir şey derdim de neyse bu kafada olanlar siz bu saflıkla daha çoook üzülürsünüz. Öz saygınızı yitirmişsiniz bakirelik takıntılı erkeklere kızıyorum ama kadınlara daha çok kızıyorum. Yazık gerçekten bu vasat altı tipler için kendinizi düşürdüğünüz hallere bakın. Namusmuş. Namus kadınların ayağına pranga takmak için uydurulmuş içi boş bir kelime. Kendinizi ezdiriyor kendi ahlak bekçilerinizi doğuruyorsunuz.

Off tedavi olun bu nasıl yorucu bi kafa sanki aşırı doz yeşilçam..dünyanın en vasat hikayesine en ince detayına kadar yazmışsınız bide

Sen de hayatını son derece yaşıyorsun , çünkü seni seven ve senin de sevdiğin bir eşin var
Hani eşinden önce sürekli doya doya cinsellik yaşatıp sonra da operasyon olsan ve evlensen eşini kandırmış olursun evet ama anlattıklarında kendini bu derece suçlayacak hiç birşey görmedim

Kızlar abartmayın isterseniz. Cinsel ilişkiye girmek Gayet doğal bir olay. Toplum böyle ise ve bu baskı da sadece kadının üzerine ise kadınların ne suçu var? Açık ve dürüst olmak iyidir önemlidir de olmamış işte ne yapalım.
Sanki nişanlı bakir evlendi de. Bu kadar suçluluk duygusuna vajinusmus olur tabi.

Yorumsuz canının hiç mi kıymeti yok bacım ya

Bana biraz drama queen gibi geldiniz. İnsanlar ne dertler yaşıyor bu dramayı yapmıyor. Hayatı kendinize zehir etmeyin her şey olmuş bitmiş, geçmişe değil geleceğe bakın.

Bu nasıl bir drama quenliktir ya bana benziyorsunuz ve sizi çekmek çok yorucu gerçekten yengeç burcumusunuz...şu yazdikalrinizi okuyun ve başkasına merhamet ettiğiniz kadar kendinize de merhamet edin off be sistim yemin ediyorum...kimse masum değil insanız gunahkariz ...Allah'a hesap verin başkasına değil eşinize değil .

Çok abartmıyor musun ? Geçen seneki aklımızi bu sene beğenmiyoruz yıllar gecmis cahillik genclik olmus bir hata tövbeni ettiysen tövbende samimiysen neden eşine anlatıp da yuvanda huzursuzluk cıkarasın ? Eşin de bakir değilmis evlendiginde asıl o yolun yolcusu dedigin kadinlarla beraber olduysa esinde var bir nane insallah hastalik getirmemistir.Sevdigiyle beraber olmayıp o isi yapan kadinlari midesi kabul edip iliski yasadıysa o da masum değil yüceltme bu kadar.

Paragrafsız yazılar bana karşımda nefes almadan konuşan biri varmış gibi geliyor.
Tükendim okuyamadım çok pardon.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…