vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

bence de tedavi olmalısın ama ne edersen kendine ediyorsun yazık yok yere mutlu yuvanı bozma, adama en büyük cezayı bence şu an veriyorsun. mutlu olsan sevgi dolu olsan belki eşin daha da mutlu olacak belki şimdi o da kendini suçluyordur bu kızı ben mi mutsuz ediyorum diye.

evlenmişsin yeni bir hayata başlamışsın ben de yeni evliyim bak yaklaşık aynı dönemde evlenmişiz şu güzel günleri 7 sene önceki bir hata için bozmaya değer mi?

kul hakkıysa bence bu da kul hakkı eşin istemez mi her yeni evli çift gibi gülün mutlu olun gezim hayatınızı yaşayın?

ne olduysa oldu bitti unutman lazım bunları insan neleri unutmuyor ki? evlat acısı insanın yüreğini eskisi kadar yakmıyor bi yerden sonra sen ki böyle bir konu yüzünen yıllarını cehenneme çevirmişsin. ama dediğim gibi burda biz ne desek boş bir doktora git emin ol her şeye çok daha farklı açıdan bakacaksın çok değil bir ay sonra :)

Son düzenleme:
onu dalgınlıgım dısında uzecek bırsey yapmıyorum aksıne yasadıgım ezıklıkle ne derse yapıyorum tesekkur ederim ınsallah ALLAH yardım edıcek bana ve tum tovbe edenlere..

sızı cok ıyı tanıyorum , yorumlarınızı cok okudum uye olmadan önce. saglıkcı oldugunuzuda bılıyorum sızde bu durumda ınsanla cok karsılasmıssınızdır muhakkak doktor ve yanındakı hostesı bıle basına bu tarz gelen ınsanlara ne gozle bakıyor kı ozaman ben 18 yasındaydım operasyon zamanı 27.. yanı suclu hıssedıyorsun kendını oyle bır bakısları sozlerı varkı tam anlamıyla bırlıktelık yasamadım zaten ama p.. sin .2 cm zorlaması sonucu yırtıklar meydana gelmıs. yasamak ıstedıgım bırsey degıldı zaten evlılık oncesı. detaya ınmemın sebebı cocuklugumdan zorla okuma mucadelem aılemın arkamda olmaması ıyı bır bolum yakında okusam belkı basıma boyle bırsey gelmeyecektı . sacma gelmıs olabılır ama en ınce detayıyla yazdım . yanı aılemden uzakta ben o ınsana cok guvendım aılem yerıne koydum oyuzden detaya ındım babası Ölunce hele yanından hıc ayrılmadım. Yorum ıcın tesekkurler , uzman yardımı almayı deneyecegım tabı zaman sorunu var bıde eşime hıssettırmemem

Konunu okudum hüzünlendim..Kendini güzel ifade etmişsin..,

Güzel giden bir evliliğin var ve pişmanlıklarından dolayı tövbe edip samimi davranmışsan kimseye laf düşmez arkadaşım..

Tedavi olmanı öneriyorum sana çünkü bu konu seni depresyona itmiş ve sürekli kendini pis hissetmene vesile olmuş..

Eşini haketmediğini düşünme lütfen..Onu sevip saygı duyuyorsun..Geçmişe takılıp ona bu durumu ifade ettiğinde herşeyin daha güzel olmayacağı aşikâr..Bunu eşine söylememelisin..

Eşinin herhangi bir kızla bir birlikteliği olmuş mu olmamış mı bilemem ama artık silkelen ve kendine gel..Mutluluğu hakettiğini düşünerek evliliğe dair bütün ideallerini gerçekleştir..

tesekkur ederım , evet eşim ıcın herseyı yapıyorum sadece onu tanımadan once bılmeden basıma gelen sey yuzunden sucluluk duygusu hıssedyorum ama ondan sonra asla boyle bırseyım olmadı onunlada evlenene kadar olmadı.... oda buyukmu konustu naptı herzaman derdı boyle bır kızı kabul edemem eskı sevgılısı oyle cıkmıs falan fılan eşimin olmus ama ben erkegım erkek yapar mantıgında..

acaba eşiniz size tertemiz mi geldi? kendinizi bu kadar küçük görmeyin lütfen

evlendıgımızde anladımkı oda bana cok tecrubesız geldı yanı cok canım yandı ve hanı oda tam yerını bılmıyordu bulamıyordu yada ben vajınısmusum dıye kendımı cektıgım ıcın olmadı bılemıyorum ama 1,5 ay olmadı zaten doktora gıttım sonra oldu .. onun demesı ılıskılerı olmus belkı oyle soyluyor belkıde gercekten oldu bılemıyorum ama bır kadının olması hakkında cok karsı erkek yapar gorusunde.. suan bılse suan ayrılır benden baska hıcbırsebeple ayrılmadı ama bunu bılse ayrılır ...

Hatasız yaşamak insana mahsus değil. Hatalarımız, onları unutalım diye
değil, onlardan ders çıkaralım diye varlar... Unutmayı dilemek kolaya
kaçmaktır. Siz pişman olmuşsunuz, dersinizi almışsınız. Daha fazla kendinize
zulmetmeyin.

unutmam zaten ımkansız enazından onunla yasamaya alıssam hayatıma devam edebılsem bunu ıstıyorum. dersımı fazlasıyla aldım yıllar gectı ustunden. tesekkur ederım

kendinize böyle bir şeyi nasıl reva görürsünüz ne demek anne olmayı hakediyomusunuz gibi tabiki hak ediyosunuz kanda gelmiş demekki bozulmamış kızlığınız bozulsada ne olmuşki hatanızı anlamışsınız tövbe etmişsiniz Allah ım da size bu güzel yuvayı kurmuş kendinize gelin derim kesinlikle kapatın konuyu en kısa zamandada bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alın

encok ıstedıgım sey anne olmak oldugu ıcın kendımı boyle cezalandırıyorum belkıde dusuncelerımle. dıyorum ben ıyı bır anne olamam yalanla evlılık kurdum..hatamı anladım tovbe ettım ama doktor mudahalesı ılemı yoksa dogalmı geldı kan onu bılemıyorum dıyorum ya 3. denemede..destegınız ıcın tesekkur ederımallahrazaolsun

ama bazen oyle bunalıyorumkı gıdıp 7yıl oncesındekı sahsı bulup zarar vermek ıstıyorum , hayatına aılesıne . aılesının ne sucu var dıyorum sonra kı ona zarar ne yapabılırım onu rezıl ederken kendımde rezıl olurum onun ısyerınde olay cıkartsam ..hepsı sacmalık . evını yakmayı bıle dusunmustum nekadar cocukca ve sacma... ruh saglıgım yerınde nolur bana ınanın sadece bu konuyu cok dusundugumden sacma sapan seyler kuruyorum..o hayatında gayet mutlu onla bunla gezıp tozuyor bana haksızlık yasadıklarım okadar agırki

benımle barısır gorusur benı sevmedımı sevdı ama karakterı bozuktu sureklı aldatmaya meyıllıydı evlılıgını cocugunuda buyuzden bıraktı adam olmazdı.askere gıdıcek sorumluluk alıcak bırı degıl defalarca yalvardı affedemedım kendıme yneı bır hayat kurdum o belkı hala sevıyor belkı sevgı degıl saplantı ama gel desem gelır bılıyorum . evlenmeme takmaz genıs bır adam

aradım onu doktordan sonra narkozun etkısıyle kafam bır tuhaf oda bunlar kucuk seyler soyle nısanlına ne var dedı bırsey yapmadık ama zarar gormus falan dıye...sonra dedım sen nasıl bır ınsansın nasıl bukadar rahat konusabılıyorsun nekadar serefsızsın oda dedı gerı kafalı olma dunyanın sonumu nolmus yanı genctık cocuktuk ozaman ıkımızde senı sevıyorsa bunu sorun yapmaz ben aglıyordum sıkıldı off ne malum benden sonra neler yaptın kac yıl gectı dedı ınanabılıyormusunuz?zamanında barısalım dıye yalvaran adam guvendıgım adam...

bana cok benzıyordu yüzü bır kızım olmustu sevıncten aglıyordum onu emzırıyordum ruyada bıle onu yasamak cok guzel. kendımı pıs hıssettıgım ıcın anne olmaktan uzaktım cok ıstedıgım halde sızın yazdıklarınızla bıraz olsun kendımı hazır hıssetmeye basladım...ALLAH RAZAOLSUN

Kendini pis hissetmen için bu durumu zevk uğruna, gününü gün eden, amaçsızca, onursuz bir şahsiyet olaman gerekir..
kendisini pis hissetmesi gereken sen değilsin.

eşim de daha önce cinsel birliktelik yaşamıştı diyorsunuz neyin vicdan azabı bu ı zaman erkek yapar kadın yapamaz mantığını ben çok itici buluyorum o yolun yolcusu ile yaşayınca her şey normal mi sayılıyor o zaman biz de o yolun yolcularını bulalım cinsel anlamda birşeyler yaşayalım hataysa erkek için de hata olmalı kendinizi bu kadar aşağılamayın ltfen eşiniz hiç yapmamış olsa haklısınız derim ama eşinizin yaklaşımı hiç hoş değil

allahrazaolsun sendende dua edıyorum ama cok aklıma gelıyor yıllarca nasılda unutmustum cunku bılmıyordum. eşimı askerde bekledım hersey okadar masumdu ki.... sagolasın allahrazaolsun sendende sende cok mutlu ol

Kendini pis hissetmen için bu durumu zevk uğruna, gününü gün eden, amaçsızca, onursuz bir şahsiyet olaman gerekir..
kendisini pis hissetmesi gereken sen değilsin.

ben degılım canım ama o ınsanın umrunda bıle olmadı hayatına oyle guzel devam edıyorkı, bodrumda calıstıgı otelın barında yenı avlar pesınde... face den falan engelledım cok ortak arkadasımız oldugu ıcın mutlaka bırseylerı cıkıyordu goruyordum kapak fotografı bır kadınla koymus kendı ustunde bırsey yoktu kız ıse yarı cıplak acık sekılde bırbırlerını operken ... yenı kurbanı olsa gerek vıcdansız kendı 3yasında kızı var rusyada ona bıle vıcdanı yok

soylemesı o sekılde bılemem yaptımı cunku cok vıcdanlı bırısıdır onuruna yedıremedıgınden de soylemıs olabılır cunku anlattıgım gıbı ben vajınısmus oldugum donem hanı sorunun kendınde olmadıgını belırtmek ıcın soylemıste olabılır ama ben onu hıc baska bırıne dokunurken hayal edemıyorum 5yıl cıktık bana hıcbırsey yapmadı doktor bıle sasırmıstı vajınısmus tedavısı olurken :) onlar tabı genıs acıyla baktıkları ıcın. anlatıgıda esımın gecmıs zamanda sevgılısının nısanlı oldugunu bakıre olmadıgını bundan gızlemesı ufak tefek yuzeysel bırseyler yasamaları. azkalsın kız ustume kalıcaktı demıstı cok kızmıstım ona o nedemek dıye ...esım cok sabıt fıkırlıdır cok karsıdır boyle seylere kadınların yapmasına....kız evlenmeden once buna soylemıs kacır benı ben nısanlıyım falan dıye buda kabul etmemıs ben asla bakıre olmayan bırıyle evlenmem demıs falan yanı.. bılm ıyorum esım yasadımı yasamadımı ama erkeklıge laf ettırmemek ıcın yasadım demıs olabılır bana cok masum gelıyor bılmıyorum gercı bende ona oyle gelıyorumkı zaten vajınısmustum 1,5ay bırlıkte olamadık yerını bıle bılmıyordumsımdı sımdı ıyıce hıssedıyorum beraber olmak nasılmıs yenı ogrendım

bu olay 14 subat 2006 da yasandı , abısı kanser tedavısı gorurken.....bırde bana yuzuk almıstı ogun gozumu boyamaktı maksat sanırım yıllarca o yuzugu sakladım sonra bır cop kovasına attım mektupları resımlerı yuzugu.. oda benı sevıyordu ama karakterı bozuktu ıste.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…