vicdan azabım! Rabbimden ölümü dilenmem !!!

Valla canım ben seni çok sevdim... Öyle güzel ve tovbekar yazmışsınız ki... Rabbim seni affetsin.. Artık önüne bak... Mutluluk senin de hakkın...

itiraf edicekseksen neden bu konuyu actin bu yalanla yasarim diyorsan o da baska mesele

ıtıraf edemıyorum sadece fıkır alıyorum unutmak ıcın ne yapabılırım dıye.. yalanla yasamayı ben ıstemıyorum tabıkı yedıgım ıctıgım zehır dıyorum . yasamadıgım bır seyın bedelı bıde o an anlatılmazdı. nolur buyuk konusmayın hayat ve ınsanlar cok acımasız

Bence bu sizde travma olmuş.Gerçekten çünkü artık gerek yok olan olmuş geçen geçmiş üstünden ne sular akmış.. Siz çoktan pişman olmuşsunuz mühim olan da bu zaten hepimizin yanlışları oluyor ki dönüp de pişmanlığını yaşayıp hissettiysek bir daha da yapmadıysak yeter zaten,abartıp abartıp kendimize işkence haline getirmenin daha ne anlamı var. Söyleyip de yıllar önceki bir yanlışın şimdiyi mahvetmesine izin vermeyin. Bence gidip bir psikoloğa ya da psikiyatriste anlatın size yardımcı olsun. Çünkü buna hiç gerek artık kendinizi hala üzmenize

Son düzenleme:

film gibi yasadıklarınn.. Geçnliğinde bir hata yapmıssın ama anladığım kadarıyla bişe olmamış zaten . Doktorunda galyanına gelmişssin. Paranı almış gibi gldi bana.. Her neyse bunu yazman açıklaman çok iyi olmuş böyle saçmalıklar yapmayı düşünen kk'daki gençkızlarımız için. Bukadar pişman olman gerçekten benide üzdü ama allahım affeder sende affet artık kendini ve yuvanı dağıtma olan olmuş artık

evlılık yıldonumlerınde yapılıyormus doktorun soylemesı gercı nettede gormustum boyle bırsey dogru yalan bılemem ...benı cok temız bıldıgı ıcın sana asla boyle bırsey yapamam evlenmeden dıyordu kıyamam dıyordu kı hıc dokunmadıda zaten eşim onu kastettım. bızım toplumumuza gore evlılık oncesı yasak ve gunah gozukuyor . karsıt goruslu olabılırsınız ama ben okadar vıcdan azabı cekıyorum kı herkes de oyle dusundugu ıcın.

evet fılm gıbı ben onu cok saf masum duygularla sevdım ılıskı yasanmadı hatta doktordan sonra onu aradım yıllardır konusmuyorduk bana barısmak ıcın yalvarmıstı terslemıstım . dedım doktora gıttım boyle boyle bır durum var evlenelım dıye soylemıyorum sana hakkımı helal etmeyecegım onun ıcın aradım dıye oda nekadar gerı kafalısın hıc degısmemıs orumcek beynın mıllet uzaya cıkıyor hem korkaklıgın yuzunden bırseyde yapamadık ne malum benden oldugu aradan yıllar gectı dedı bana ve o an ıncırlı kopruden atlamak uzerındeydım aglıyordum .. ama aılem ve sevdıgım ıcın yapamadım Allah korkusuda tabi( yoksa doktordan sonra yasama ümidim bıtmıstı. tesellı ve yorumun ıcın sagol ALLAH hepınızden razaolsun ıyı dıleklerınız yardımlarınız ıcın..

kocam benı sevdıkce ona soyledıgım yalan ıcın pısman oluyorum bana okadar deger verıyor sevıyorkı ama bılse bunu asla yuzume bakmazdı kı dıyorum ya bırlıktelık yasanmadı ama nasıl olduysa cok acı cekmıstım ılerı gıdemıyordu ama centıkler yırtıklar olusmus zaten devam edememıstı ben aglıyordum bagırıyordum Allahrazaolsun deneyecegım ınsallah, sagolasın..

canım doktor bildiğin kandırmış seni bence o yüzden için rahat olsun. o zaman bozulduysa dikildikten sonra o kadar zorlanmazdınız. yani bence mantık dışı. resmen para tuzağına düşmüşsün. kendini yiyip bitirme bence bu şekilde

evet vajınısmus tedavısı olurken doktorla konusmustum gülmüştü cocukluk seyı dedı cunku cınsel egıtımımın nekadar yetersız oldugunuda hıssettıgı ıcın pek onemsemedı bıle bu konuyu.. cınsellık guzel sey keyfıne bak tarzı konustu .. tesekkur ederım ınsallah Allah bana bu acıyı vıcdan azabını unutturacak

işte buna emin olamıyorum kı hassas konu dıye gıdıp kımseyede soramadım oyuzden dıyorum aılelere kızlarınızın yanında olun egıtım verın dıye ben asla aıleme soyleyemezdım.. doktor gırıste operasyon yapıyor kı benım v.. cok dar oldugu ıcın cok zar gormustu ıkındırmıstı benı anlayamadımı naptı yani. 3. de anca kan geldı kı cok ılerıye gıttıgınde denerken benımkı belkıde gercekten esnektı cunku doktor cok dıkkat et cok onde soyle boyle dıyordu sonra ıstesekte cok zor oldu yanı...tesekkur ederım ıste bı emın olabılsem(

Herkes öyle düşündüğü için mi?:26:
Hiç gerek yok bu yüzden çekiyorsan.
Böyle durumlarda hesap vereceğimiz merci "herkes" değil çünkü.

herkese toplumumuza dınımıze gore yasak dusunuldugu kabul gordugu ıcın. ahırette kocam bunu ogrenıcek ben kul hakkına gırmıs oluyorum dımı onu kandırmıs ..Allaha ve kocama hesap verecegım kı onun aılesınede belkı onlara karsıda kendımı ezık hıssedıyorum

zaten senin yaşadığın kendi isteğinle olmadığı için tecavüz gibi bir etki bırakmış sende psikolojik yardım almayı düşünsen ? kendin başa çıkamadığın anlarda yardımcı olur belki sana bu travmayı atlatmak için

İçim karardı okuyunca..geçmiş geçmişte kalmış açmanın bir anlamı var mı..itiraf edince her şey bitecek mi daha kötü olacak..hiççç gerek yok bence..

kendımı suclu kotu hıssedıyorum anne olmadan soyleyım dıyorum ama yapamıyorum mahvolurum hersey degısır ne aılem kalır ne ıse devam edebılırım ne evlılıgım hepsı ıcıce cunku bunların bende.. cok kotu cok okuyanlara ders olsun ınsanın ıcınden cıkmıyor

Valla canım ben seni çok sevdim... Öyle güzel ve tovbekar yazmışsınız ki... Rabbim seni affetsin.. Artık önüne bak... Mutluluk senin de hakkın...

teşekkür ederim yazdıklarımda cok samimiyim en ufak bir farklı yan yok tesellıyı burada aradım .. ıcımden geldıgı gıbı yazdım oldugu gıbı Aminnn ALLAHRAZAOLSUN ALLAH tum tövbe edenlerı bagıslasın. bende oyle dıyorum bu kaderi bana yazan Allahım benım acı cekmemımı ıstıyecek benı boyle bır sınava soktuda ıllakı bende mutlu olmayı hakedıyorum , aşacagım ınsallah bunu. Suan dıyorum yaslı bır nene bıle olsam bunu soylemeden ölemeyecegım heralde ıtıraf etmeden ama yapmamam lazım yorum ıcın tesekkurler..

çok düşündüm aslına ama işten izin almam zor ve eşimde tabi işyerınde olmayınca ne için doktora gıdecegımı merak edıcek kı hıcbır sorunumuz yok baska psıkologa gıdecegım desem ne ıcın dıyecek? bu forumdakı ınsanların duası, destegı psıkologtan daha ıyı gelıcek belkıde ALLAH razaolsun hepsınden.

bılmıyordum , korktum ve canım acıdı olmadı zaten oda cok sınırlenmıstı cocuk gıbısın bırseyı beceremedın dıye. ıstemıyorum aklımda derslerım, aılem bıde saf masum aşkım cınsellık benım ıcın elele tutusmak ve opmektı en fazla bıldıgım ...doktor basta cok ılgılendı hatta uzulmus gıbıydı cunku ben cok agladım uyanıncada amelıyattan narkozun etkısıyle falan konustum sacmaladım bana psıkolojını duzelt dedı sonra dugune az zaman kala ısler ters gıttı heraldekı akıntımı bahane edıp garantı veremem bıdaha yapalım dedı kabul etmedım.. nolur okuyun ve ders olsun genc kızlarımız..allahım benı affetsın kocam ahırette bıle ogrenmesın bunu nolur.. tesekkurler..

evet tecavuz gıbı ayaklarım oyle ttredı kastımkı mumkun degıl olmuyordu aglıyordum kasıklarım kılıtlendı kaldı ...

artık geçmiş geçmişte kaldı... sakın bi delilik edip de yuvanı dağıtma... zamanında herkes cahillik yapmıştır muhakkak... rabbimiz bizi neden yarattı günah işleyip tövbe edip ona yakınlaşmamız için burdan tabiki de bile bile günah işleyelim anlamı çıkmaz ama diyor ki bir kudsi hadiste eğer siz günah işlemeyen bi topluluk olsaydınız sizi yok eder yerine günah işleyip te bana tövbe eden bir kavim yaratırdım buyuruyor cenabı hak... canım benim insanlar hep hata yapar..beşer bu düşer şaşar... şimdi geçmiş için tövbe edeceksin sonrada rabbimin sana nasip ettiği hayatının eşine saygı sevgi hürmet güler yüz yumuşaklık... her türlü sadakat ve vefayı sunacaksın... rabbim bir hataya takılıp kalmıyor ki el rahim dir o... birdaha yapılmamak üzere yapılan tövbeyi kabul edeceğini söylüyor...allahım ne güzel bi yuva vermiş... vicdan azabı falan diyip bozma bu yuvayı... hata biz kullar için... rabbim mutluluk versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…