Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

KIZLARRRR YENDİM YENDİMM BEN DE YENDİMMMMMM HALA İNABAMİYORUM ŞOKTAYIM NASIL DİYCEĞİMİ NE DİYCEGİMİ BİLMİYORUMM ŞUANDA ÇIGLİK ATMAK İSTİYORUMM BAGİRMAK CAGİRMAK BOSU BOSUNA GECEN 15AYİMA YANİYORUM KIZLARRR BU MUYMUS BENİ AGLATAN MAHVEDEN ŞEY BU MUYMUS İNANİN EGZERSİZ YAPAN HERKES BUNU YENEBİLİREGZERSİZDEN DAHA KOLAY KİM YARDİM İSTİYOSA HER ZAMAN YARDİ ETMEYE HAZİRİM BENİ HATİRLARSANİZ UZUN Bİ SÜRE YARİSİNDAN FAZLASİNİ ALAMİYODUM İCİME AMA SONUNDA OLDU BU Bİ RÜYA MI OYLEYSE DE UYANMAK İSTEMİYORUMMMMM

Cnm banada yardım eder misin bende uzun zamandır p...isi yarıya kadar alabiliyorum.ama gerisi gelmiyor sen nasıl basardin cnm yardım edersen sevinirim.

bende yardim istiyorum

ayy nasil yendin ozelden yazarmisin canm.

bu rahatsizlk bende degilde bi yakinimda vardi bir seneye yakin ugrasti egzersizler psikologlar falan doktor doktor gezdi sonra bi gun kendiliginden olmus bu hastalgn yuzde ellisi psikolojikmis hatta o yakinimda guatr hastaligi vardi ilac kullaniyodu kullandgi ilaclardan dokayi gamile bile kalamazdi ama hemen hamile kaldı umudunuzu yitirmeyin hersey gönlünüzce olsun

Canlarr bende pazartesi gecesi yendim bu illeti yardim isteyenlere seve seve yardim ederim

KIZLAR BU ÇOK ÖNEMLİ OKUYUN MUTLAKA KIZLIK ZARIYLA İLGİLİ Bİ ARKADASA ATTİGİM MESAJİ BURAYA DA ATMAK İSTEDİM.
Canim kızlık zarının yapısını arastirdiginda zannettigin gibi bisey olmadigini anlarsin... Orda oyle patlayan delinen bisey yok... Bizim zarımız zaten delik oyle olmasa adet olmazdk sadece dar bi delik ve yanlardan kas dokulari var ve normalde de ilk gece erkek sert olunca o cevredeki kas dokularina zarar vererek giriyo oraya oyuzden kanama cok oluyo yani aslinda patlayan bisey yok icimizde ve egzersize gelince bana da oyle geliyodu ama bikere aynayla kucuk parmagmla inceledigimde nekdar kolay girdigini orda gizli bi delikoldugunu anladm benm gbi herkes boyle yendi demek ki imkansz yada okdar irenc bsey degl bu senin vucudun unutma nasl tuvalet yapmak normalse ya da hastayken burnunun akmasi bu da vucudunun bi parcasi boyle dusun eldivenle yap zaten basil yapcagini yazmstm bi suru msj attm onlari tekrar oku pozisyon olarak da egzersiz yaparsan zaten kendine güvenin geliyo dedgm gbi tv karssnda flan yap sonra kontrol sende olsn istersen ben oyle istedm üstte yendm ıkınarak ama altta yenenler de var bol yag ıkınmak ve az da olsa egzersz hic olmuyosa sprey demstm ayrica

Kızlar benim özelden bikac arkadasa attigim mesajlar var cok önemli seyler oldugu icin buraya da arka arkaya atiyorum
Canim bak ben senden daha korkak tembel karamsar biriydm doktora gtmeyi de dusunmedn egzerszden ben de cok korkuyodum ana sonra doktora gidenlerle konstm önce parmak sonra ince ince mumlar veriyo ama bu süre icinde eslere denemeyi yasakliyo biliyo musun bunun sebebi deneyp olmazsa moraliniz bozuluyo bak ben de senin gibi her asamada esle deniyodum kesin olcak dye ama elimde olmadankasiyodm kendmi meger daha fazlaegzersizleacmam gerekyoms parmaktan sonra kulak copu sonra en ince mum derkenzaten aciliyo hem boyutu artiriyosunhem sen bsey hissetmeden iliskiye hazir oluyosn cnku kasmamayi ogreniyosn bak ben 7 9 10cm lerde hep denedm esimle ve yarisini alabldm kasmsm ama doktorn dedigi gibi son boyu da 12 cm deyaptktansonrakasmadm artk ve enönemlisi ıkınmak

Kızlar benim özelden bikac arkadasa attigim mesajlar var cok önemli seyler oldugu icin buraya da arka arkaya atiyorum
Canim bak ben senden daha korkak tembel karamsar biriydm doktora gtmeyi de dusunmedn egzerszden ben de cok korkuyodum ana sonra doktora gidenlerle konstm önce parmak sonra ince ince mumlar veriyo ama bu süre icinde eslere denemeyi yasakliyo biliyo musun bunun sebebi deneyp olmazsa moraliniz bozuluyo bak ben de senin gibi her asamada esle deniyodum kesin olcak dye ama elimde olmadankasiyodm kendmi meger daha fazlaegzersizleacmam gerekyoms parmaktan sonra kulak copu sonra en ince mum derkenzaten aciliyo hem boyutu artiriyosunhem sen bsey hissetmeden iliskiye hazir oluyosn cnku kasmamayi ogreniyosn bak ben 7 9 10cm lerde hep denedm esimle ve yarisini alabldm kasmsm ama doktorn dedigi gibi son boyu da 12 cm deyaptktansonrakasmadm artk ve enönemlisi ıkınmak

Yavas yavas artk once orani aynadan incele kucuk bi aynayi koy önüne arkana yaslan uzan bacaklarini kendine cek ve incele sonra parmagini sok en ince mumdan basla mumu yavas yavas genisletceksn az az strecle ve bebe yagi sür sonra nefes alip muma üfler gbi verrken sok yavas yavas sızladigi yerde dur hcbsy ypma sonra devam et yavas yavas birdeikinarak dene bunu kolayca gtcek zaten basta biyer var orayi nefesle yada kinmayla atlatiyosn ve gerisibosluk bombos biyer inan hcbseyhssetmyosn

Canm bak spreyle flan denersen de olur oyle yenenler de var onun kötü yani iste devamli spreyle yapiyolar onu brakamyolar sanki sprey olmazsayapamazlar gbi hssedyolar elde degl o da bilincaltina griyo ve spreye bagimlioluyosn ama egzersizn mucizesi yavas yavas aca aca gttgn icn pskolojik olarak da hazr oluyosn bilincaltndaki orasi kapali yada acycak yada sprey veya baska bsy olmazsa asla yapamamdusuncesi olmuyo iste cunkuegzerszlerle beyne aslinda mesaj veryorz aslinda oramiz degl beynimiz hazrlaniyo buna ve orasi tamamen acilinca beyinartk inaniyo evet hazrsn yapablrsn dyoaenen dogru yoldasn egzersz en guzelyol

Bak canim egzersz o kadar kolay bsey ki kendini kasma evde yanlzken ac tv yi gec karsisina muzik ac biyandan bianda yapcaksn dye bsey yok yavas yavas tv izleye izleye orani kucuk bi aynadan incele önce parmagina bebe yagi sür arkana yaslanip dizlerini kendine cek önüne kucuk bi ayna koy ve nefes al nefesini verrken de muma üfler gbi tam verrken parmagini popoya egimli bisekilde sok okadar kolay kayip gitcek ki yada ıkın sonra zaten devami gelcek bidahaki sefere iki parmagni sonra kulak cöpü derken ilerlyosn zaten baslamak önemli canim ilk adimi at devami corap sökügü gbi bak ben senden daha cok korkardm ama inan cok kolay hatta eglenceli olcak senin icin artk inan bana bu mesajlarimi tekrartekrar oku

Unutma egzersizle sen en dogru yoldasn sadece benim gibi erteliyosun foruma uzun mesajlar atmstm hepsini okudun mu hep egzersz zamani oyalandgmi yenicegm gun bile egzersz yapmayi dusundgm an temzlk yapmayabasladgmi flan yazdm ana sonunda dur dedm herser sadece buna odaklandm sakn vazgecme ben her mumdan sonra deniyodm olmaynca brakyodm meger zamani gelmems şunu düsn eger egzerszden sonra olmuyosa bundan sadece daha fazla egzersz yapman gerektgni anlamalisn... Eger benm gbi her defa basa donersen sadece aylarin yllar gder.. O anda üzlmeyi brak ve kalk yeniden egzersz yap

Buarada bizim konusmamz yada forumdan yazsman okuman sana okaar iyi gelr ki canm kimi doktorun tedavi yöntemi de günde yüz kere ben vaji deglm ben hasta deglm dye yazdrmakms bliyomusn yani suan yazdigmz kelimeler ble ne kadar isr yariyo bilsen cunku bu bizim bile bilmedgmz sadde bilincalitmzda yatan bi sebepten dolayi olusan bi hastalk hatta hastalk da degl beynimz o anda kasil emri veriyo bize iste önemli olan beyinde bunucözeblmek egzerszn cok faydasi var ama sen suanda biliyosn ki yarn olmazsa da üzlmemelisn herkesn vaji derecesi farklidr kimi bi parmaktan sonra yener kimi iki mumdan sonra kimi benm gbi son boy mumdan sonra yener ama ben kendi dercemi bilmedgm icn her mumda denedm ve olmadkca cok üzldm agladm esim de ben drartkinanmyodukyencegimizedenemyoduk bile artk nasl olsa olmycak dye ama bak benm beynm daha hazrdeglms sonboydan sonra nasl girdi halainanamyorm

Bak sana sunu soylym sen kendini basardn saymalisn artk cunku biz napcagmizi nasl yencegmizi bilmyoduk rotamiz belli degldi ama smdi napcagmizi nasl yapcagmizi cok iyi biliyorz dün egzersize baslaman demek bunu %100yenceksin demek..... Ve ayrica suandan itibaren ögrendgin bsey daha var o da denedgnde olmazsa veya kasilrsan asla üzlmemek... Bunun tek bi anlami oldgunu bilmek.. O da braz daha egzersiz... Bak benm aylarca o sekilde gecti 7,9,10,11cm lerde hepsinde denemeler yaptk ve olamynca ben yne kasilnca hep uzuldm agladm umudum gtti meger daha zamani gelmems 12,cm 13 cm e kadar gelmem gerekms... Ama sen oyle olcaksn dye bsy yok belki sen10cm de yenceksn belki dahaazamauzulmemen lazm olmaynca

Mrb kızlar ben yeneli 2 .ay ama halen kolay olmuyo özellikle gitgelde sorun yaşıyoruz ne zaman bu is kolay olacak normalmi bunn 2.ayda zor olmasi kayganlastrici olmadanda hç olmuyo çocukta istytz neypmaliyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…