Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Pnsine sürmeyeceksin canım aman öyle bir şey yapma. Parmağınla vajina girişine içine doğru sür bolca bekle iyice emsin uyuşsun. Eşin de vazelin sürebilir öyle deneyin bence. İsterseniz yine vajina içine doğru anestezi spreyi sıkıp uyuşturun o daha etkili ben öyle yendim.

.. Spreylin adı ne? Teşekkürler Can'ım

kızlar ben buraya hiç yazmadım hep takip ettim az çok daha iki üç gün önce diyordum ki herkez iyi hoş yaptım diyor ama öyle kolay değil ben yapamam falan .sonra aNeStoL krem le vemcaine sprey aldım aNeStoL krem bol sürdüm içine sprey de sıktm 5 defa falan girdi ama kolay olmadı sıktıgm her fark ettik ce rahatlama ya çalıştım ertesi gün krem siz daha iyi oldu ve bugün başlar da yine sıktm sıkınca çok acıyo ama bırakınca hiç acı yok hatta zevk aldım gerçekten zor değil mis 8 aylık evliyim boşuna bu kadar korkmusm :)

Ben de 8 aylık evliyim ama esimle ilişkiye giremiyorum ilk gece yapamadık ama sabah oldu oda sadece yarısına kadar girdi ve kan geldi bir daha da yapamadık eşimi çok seviyorum eşim ilk önce anlayışlı davrandı ama artık onun da sabri yok sevgi bir yere kadar diyor senden soğudum falan diyor bir de beni hep ailesine söylemekle tehdit ediyor daha kimseye soyleyemedik ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana da yardım edin
Slm canım . Ben çok uygun fiyata ankara da tedavi oldum hemen sonuç aldım . Senin tedavi olma imkanin var mı ? Yoksa sana nasıl tedavi olduğumu yazayım. Çok basitmis hiç üzme kendini bu günler geçecek inan bana

kızlar ben buraya hiç yazmadım hep takip ettim az çok daha iki üç gün önce diyordum ki herkez iyi hoş yaptım diyor ama öyle kolay değil ben yapamam falan .sonra aNeStoL krem le vemcaine sprey aldım aNeStoL krem bol sürdüm içine sprey de sıktm 5 defa falan girdi ama kolay olmadı sıktıgm her fark ettik ce rahatlama ya çalıştım ertesi gün krem siz daha iyi oldu ve bugün başlar da yine sıktm sıkınca çok acıyo ama bırakınca hiç acı yok hatta zevk aldım gerçekten zor değil mis 8 aylık evliyim boşuna bu kadar korkmusm :)

Anestol kremi nerden alıyorsunuz işe yaradığını düşündünüz mü uffff yardım edin banada

Anestol kremi nerden alıyorsunuz işe yaradığını düşündünüz mü uffff yardım edin banada
merhabalar , öncelikle bu hastalığı yeni atlatmış biri olarak yazıyorum anestol krem demişsiniz ben tavsiye etmiyorum doktorumda etmemişti. bi bayan çukurambarda bi doktordan bahsetmiş ben de ankarada yaşıyorum ve hacettepe üniversitesi devlet hastanesine gittim orda süper bi doktor çıktı karşıma beni 6 ay boyunca bıkmadan usanmadan dinledi devlet oldugu halde.. doktorun adı da Gülizar Şenol ben şu an eşimle çok mutluyum Rabbime Şükürler olsun kurtuldum inşallah sen de en yakın zamanda kurtulursun

merhabalar , öncelikle bu hastalığı yeni atlatmış biri olarak yazıyorum anestol krem demişsiniz ben tavsiye etmiyorum doktorumda etmemişti. bi bayan çukurambarda bi doktordan bahsetmiş ben de ankarada yaşıyorum ve hacettepe üniversitesi devlet hastanesine gittim orda süper bi doktor çıktı karşıma beni 6 ay boyunca bıkmadan usanmadan dinledi devlet oldugu halde.. doktorun adı da Gülizar Şenol ben şu an eşimle çok mutluyum Rabbime Şükürler olsun kurtuldum inşallah sen de en yakın zamanda kurtulursun
ve sırf bu konuda yardımcı olabilmek adına buraya üye oldum dilerim kimse böyle bir sıkıntıyı hayatı boyunca yaşamaz

ve sırf bu konuda yardımcı olabilmek adına buraya üye oldum dilerim kimse böyle bir sıkıntıyı hayatı boyunca yaşamaz
Merhaba canım . Anestol krem i zaten tedavide herkes kullandiriyor. Zaten 3 seans ta kullandık biz sadece . Ayrıca keşke devlet hastanelerinde bütün doktorlar sabırla bu hastalığa çare olsalar. Malesef ki istisnalar hariç geneli kasap olmuş sanki. Bulunduğum şehirde çözecek doktor olmadığı için Ankara çukurambar da minel klinik te Ümmü Gülsüm Soytürk e tedavi oldum . Çok memnun kaldım. Öyle 4 bin ila 7 bin TL gibi fiyat söz konusu değil. Toplam 1650 tl ödedim helal olsun. Herkese tavsiye ederim .

Merhaba canım . Anestol krem i zaten tedavide herkes kullandiriyor. Zaten 3 seans ta kullandık biz sadece . Ayrıca keşke devlet hastanelerinde bütün doktorlar sabırla bu hastalığa çare olsalar. Malesef ki istisnalar hariç geneli kasap olmuş sanki. Bulunduğum şehirde çözecek doktor olmadığı için Ankara çukurambar da minel klinik te Ümmü Gülsüm Soytürk e tedavi oldum . Çok memnun kaldım. Öyle 4 bin ila 7 bin TL gibi fiyat söz konusu değil. Toplam 1650 tl ödedim helal olsun. Herkese tavsiye ederim .
Benim Doktorum istememişti Ama tabii ki herkesin yöntemi farklıdır çok sevindim problemin çözülmesine gerçekten çok kötü bir durum yani yaşadığım için söylüyorum Allah kimseye yaşatmasın

merhaba arkadaşlar her başım sıkıştığında siteye başvuruyorum ne yazık ki olumsuzluklarla :KK43: evliliğimiz 2. yılını dolduracak ne kadar çoçuk olması konusunda kararı eşimle vercek olsakda TR aile yapısına göre mahallle baskımız artıyor ve henüz vajinusmus aşamasını yenemedik(fakat ilk günlerimizi düşününce çok ilerleme kaydettik), halimiz böyle olmasına rağmen ya geri çekilme yöntemi yada kondom ile korunuyoruz yani nasıl desem boşalma yaşamıyoruz içime 2 senedir, doğru mu yapıyoruz bilemiyorum da eğer böyle bişey yaparsak şu halimi düşünürsek ne gibi sonuçlar olur?

Merhaba canım tam olarak anlayamadım. Şimdi vajinusmus musun yoksa bebek olmasın diye korunuyor sunuz da aileler bebek mi istiyorlar? Yada vajinusmussun ve hamile kalmak istiyorsun bi açıklarsan yardimci olmaya çalışırım

Merhaba canım tam olarak anlayamadım. Şimdi vajinusmus musun yoksa bebek olmasın diye korunuyor sunuz da aileler bebek mi istiyorlar? Yada vajinusmussun ve hamile kalmak istiyorsun bi açıklarsan yardimci olmaya çalışırım
Doktorun teşhisine göre vajinusmusum , evlendiğim ilk günden beri korunuyoruz ve bayağı ilerleme kaydettik hiç olmasada p...sin belli bir kısmını alabiliyorum fakat eşim evlendiğimizden beri hiç boşalmadı içime hem korunmak istediğimizden hem vajinusmus halinde hamile kalmak risklimidir ne gibi sonuçları olur kestiremediğimizden şimdi boşalması yönünde her ikimizde hem fikiriz ne gibi olumsuz sonuçları olur doğum açısından ileriki cinsel hayat açısından?

Canim ben vajinusmus ken hamile kaldım. Bu süreçte hiç cinsel ilişkiye girmeyi denemedik ve Sezeryan oldum. Zararı şu oldu vajinusmus u çözmeden hamile kaldım bu neden ile eşimle sürekli tartıştık. 9 ay hem gebelik hem gözyaşı sitres çok zor günlerdi. Normal doğum varken Sezeryan oldum malesef. .. sana önerim tedavi ol sonra bebek olsun. Tabi nasip kısmet Allah dileyince veriyor. Faydası demiyeyim de tek artımız oglumuzun olmasi yani anne ve baba olmak en eşsiz sevgi Allah herkese nasip etsin.

X