Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Herkese selam sitenizde farklı konularda da yazılanları hep dışarıdan takip eden biriydim. Ben yaklaşık 3 hafta önce evlendim ve okuduğum kadarıyla bu illet sorunu yaşayan herkesin deneyimlediği gibi bunların başıma geleceğini hic düşünmemiştim. 3 haftadır her denememizden bir duvar hissi ve arkasından gelen ağlama krizleri, utanç, bbaşarısızlık hissi.. 3 haftadir zehir gibi gecen gunlerim.. halbuki hic boyle dusunmemistim dugunden sonra mutlu bir gece sevgi dolu bir balayi duslemistim hep.. ama oyle olmadi.. doktora da gittim vajinismus teshisi koydular anatomik bir problem olmadigini soylediler. Psikolojikmis ve 4000 gibi bir rakam soylediler acikcasi borclardan dolayi su an o parayi ayiramiyoruz ama bu illetten de bir an once kurtulmak istiyorum. Sabahtan beri burada okuduklarım bana umut oldu hepinize cok tesekkurler. Sizden yardiminizi rica ediyorum parmak egzersizleri vs hakkinda.. bana yardumci olabilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler :KK43:
üzülme canım takma kafana valla şimdiki aklım olsaydı bende takmasaydım ama nerde bende çok çektim ama üstüne düşmedim ha buğün ha yarın olur dedim eşimde üstelemedi sen ne zaman hazır hissedersen o zaman yaparız dedi böyle diye diye 3 4 sene oldu,sonradan bana bi hırs geldi benden önce evlenenlerin çocuğu olunca herkes hamile kalınca,millet vırvırvır sormaya başlayınca hırs ettim son 6 ay içinde mumla başladım mumu prezervatif geçirdim onu vazelinledim öylece yavaş yavaş sokmaya başladım,ilk zmanlar bnmde hiç girmedi nerdeee ağladım zırladım dedim bunu yenicem artık yeter ertele ertele nereye kadar ömrümün sonuna kadar bu dert benimlemi gidecek karar verdim uğraşa uğraşa yaptım aldım mumu,sonra üste geçmeye başladım ipler bendeydi ilk zamanlar ste peniside alamadım ama dedim bunuda alıcam içime alıştıra alıştıra başını almaya başladım ileri gitmiyodu,sonra rahatladım baktım acı yok ama baya 2 3 ay sadece başını soktum çıkardım ileri gidemiyodum sonra gevşedikçe onuda geçtim baktım gene acı yok en son alta geçtim ondan çok korkuyodum baktım açtım bacaklarımı gene ipler bendeydi ben kendi elimle yerleştirdim 1 seferde oldu bitti ne ağrı ne acı 29 ekimde bitti kabusum,darısı sana ve diğerlerine rahat olun ksamayın eşinizi olacak bebeğinizi düşünün mutluluk size uzak olmasın,doktorlarada gitmeyin boşuna egzersiz veriyolar vede uzuyo tedavi birsürü para harcanıyo,herşey sende biter canım kafanda yavaş yavaş bitirmeye çalış yen korkunu valla acı falan yok kendine güven,birden olcak şey değil bizim gibiler yapamıyo hemen ama zamanla olcak sıkma rahat ol egzersize başla

Vajiyi yeni yenenlerDenim .bu sıkıntıyi yaşayıp hamile kalan var mı acaba
bnimde 5 yada 6 denemem tam olarak ama daha hamile kalmadım,bu ay yumurtlama takibi yapıam inşçok beklemem bebiş içinde vajiyi zaten 4 senede yendim yaş oldu 32 :) Allah şu cuma mübarek günde yenemeyenlere yenme gücü,yenenlerede hamile olmayı nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın aminnn

Mumla deneyen arkadaşım yanma oldu mu acaba ben bugün mumu başardım ama çok yanmam oldu prezervatifle denemeye ragmen

üzülme canım takma kafana valla şimdiki aklım olsaydı bende takmasaydım ama nerde bende çok çektim ama üstüne düşmedim ha buğün ha yarın olur dedim eşimde üstelemedi sen ne zaman hazır hissedersen o zaman yaparız dedi böyle diye diye 3 4 sene oldu,sonradan bana bi hırs geldi benden önce evlenenlerin çocuğu olunca herkes hamile kalınca,millet vırvırvır sormaya başlayınca hırs ettim son 6 ay içinde mumla başladım mumu prezervatif geçirdim onu vazelinledim öylece yavaş yavaş sokmaya başladım,ilk zmanlar bnmde hiç girmedi nerdeee ağladım zırladım dedim bunu yenicem artık yeter ertele ertele nereye kadar ömrümün sonuna kadar bu dert benimlemi gidecek karar verdim uğraşa uğraşa yaptım aldım mumu,sonra üste geçmeye başladım ipler bendeydi ilk zamanlar ste peniside alamadım ama dedim bunuda alıcam içime alıştıra alıştıra başını almaya başladım ileri gitmiyodu,sonra rahatladım baktım acı yok ama baya 2 3 ay sadece başını soktum çıkardım ileri gidemiyodum sonra gevşedikçe onuda geçtim baktım gene acı yok en son alta geçtim ondan çok korkuyodum baktım açtım bacaklarımı gene ipler bendeydi ben kendi elimle yerleştirdim 1 seferde oldu bitti ne ağrı ne acı 29 ekimde bitti kabusum,darısı sana ve diğerlerine rahat olun ksamayın eşinizi olacak bebeğinizi düşünün mutluluk size uzak olmasın,doktorlarada gitmeyin boşuna egzersiz veriyolar vede uzuyo tedavi birsürü para harcanıyo,herşey sende biter canım kafanda yavaş yavaş bitirmeye çalış yen korkunu valla acı falan yok kendine güven,birden olcak şey değil bizim gibiler yapamıyo hemen ama zamanla olcak sıkma rahat ol egzersize başla
Cok tesekkurler motive edici konusmaniz ve destekleriniz icin okuyorum surekli ve herkes ayni seyi diyor bu is beyinde biter diye..insallah biz de en yakin zamanda asacagiz bu sorunu :)

Sizin neler yasadıgınızı cok ıyı anlıyorum malesef bır ay gıbı bır sure de ben yaşamıştım. Çok doktora gittim uzun sureli tedavi önermişti doktor ve o tedavi surecinde cınsel deneme yapılmayacaktır. Zehir gibi gecıyordu gunler bır de aylarca denemeden nasıl devam edecektik. Sonra sorun kendı kendıne cozuldu bır ay sonra bır daha da sorun yaşamadım

bnimde 5 yada 6 denemem tam olarak ama daha hamile kalmadım,bu ay yumurtlama takibi yapıam inşçok beklemem bebiş içinde vajiyi zaten 4 senede yendim yaş oldu 32 :) Allah şu cuma mübarek günde yenemeyenlere yenme gücü,yenenlerede hamile olmayı nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın aminnn

aynen bende 3 yıl sonra yendim bu ekim ayında:) bizimde ilk gece olmayınca aman sonra deneriz şöyle yaparız böyle yaparız dedik. şimdide bebiş istiyoruz. 3 yıl akılsızlığıma yanalım:) eşimde sperm testi yaptı sonuçları pek iç açıcı değil. şimdi keçiboynuzu,e vitamini,çinko,folik asit,çörek otu takviyesine başladık. Denemelere devam ediyoruz ama tutmazsa vakit kaybetmemek için şimdiden başladık.

Nasil yendin canım yardım ettt
Burda yazılanları baştan sona oku canım herkes başından geçenleri yazıyo zaten nasıl yendiklerinide bende yeni yenenlerdenim egzersizle yendim bolbol sıkılmadan yap sende al mumu prezervatif geçir yağla,alıştırma yap bide ilişkiden korkma kötü düşüncelerini at kafandan rahat ol anlamıcaksın bile,sabırlı olun sinirlerinizi bozup strese girmeyin

Burda yazılanları baştan sona oku canım herkes başından geçenleri yazıyo zaten nasıl yendiklerinide bende yeni yenenlerdenim egzersizle yendim bolbol sıkılmadan yap sende al mumu prezervatif geçir yağla,alıştırma yap bide ilişkiden korkma kötü düşüncelerini at kafandan rahat ol anlamıcaksın bile,sabırlı olun sinirlerinizi bozup strese girmeyin
Canım nu siteye daha yeni üye oldum tam anlamıyorum sırf sizlerden yardimci olursunuz umuduyla kaydoldum:KK43:

X