Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Kızlar lütfen beni aydınlatın....
bu ateş ölçme nasıl yapılıyor..hangi zamanlarda yapılıyor....
lütfen beni bilgilendirin.......
yardımlarınıza ihtiyacım var............

Günaydın arkadaşlar herkese kucak dolusu sevgiler...
doğum günü olan arkadaşlarım nice senelere doğum gününüz kutlu olsun yeni yaşınız yenilikler yeni bebişler getirsin inşallahh...
:yeni hamişler varsada onlarıda kutluyorum sağlıkla kucağınıza alın yavrularınızı inş.(bizleride unutmayın(()))

Slm canım hesaplamalara göre düzenli adet görüyorsan bat'tan önceki 14.15.günler yumurtlama günleri seninde bata 15 gün var büyük ihtimal yumurtluyosun bence bu günleeri değerlendir ever ovu.testin varsa tesst yap.Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inş..

herkese hayırlı sabahlar doğum günü olan arkadaşların doğum günlerini kutluyorum yeni yaşınız hayırlar getirsin inşaAllah.
kızlar benimde bat 12 aralık heyecanla beklemedeyim :)
klomenden sonra ovitrelle çatlatma iğnemi 25 kasımda oldum olgunlaşan 2 yumurtam vardı şuanda umutla bekliyorum sizler gibi Allah hepimizin hakkında hayırlı olan neyse onu versin inşaAllah :) benim 3-4 gündür sürekli karnım ağrıyor bide hafif bel ağrım var günümü bilmesem adet oldum dicem o kadar benzer ağrı aklım karıştı doğal olarak eşim ilaçların etkisidir takma kafana ama yine de dikkatli ol diyor sizce normal mi bu ağrılar yoksa psikolojik mi oluyor ?

Günaydın herkese,
Benim de yumurtlama günlerimdi bu geçen bir kaç gün. Ama eve gelmemiz gece 10u geçti her akşam ve yorgunluktan kolumuzu bile kaldıramadık c.tesinden beri Yumurtalama dönemindeki kasık ağrım devam ediyor, sanırım üşüttüm farkında olmadan, sık israra çıkıyorum çünkü...
Hayırlısı artık, bu ay benden sevindirici haber gelmeyecek gibi, bat 17-18 aralık gibi,bir umut belkicem artık

Dualarım sizinle arkadaşlar...
Allah isteyen herkese hayırlı olduğu zaman versin inşallah...

Herkese Merhabalar..

Ben yeni üye oldu, ama formu uzun zamandan beri takip ediyorum.Öncelikle tebrik ederim.Allah tamamına erdirir sağlıklı bir şekilde inş.
sea.1013; geçmişe bakamadım bi sorum olacaktı acaba doğal yollardanmı hamile kaldın yoksa herhangi bir tedavi uyguladın mı?

slm canım. bende bu ay klomene başlamayı düşünüyorum 14 aralık dr.gidicem yumurtlama zamanlarım çok düzensin pcoluyum ben. bana biraz klomenden bahsedermisin? nezaman başlanıyor kaç gün sürüyor nasıl etki yapıyor ??

doğum günü olan arkadaşlarımı yürekten kutluyorum nice senelere (bebişlerinle beraber) girmeyi nasip etsin rabbim tez zamanda beklediğiniz umudunuza kavuşursunuz inş ... kızlar bu arada salaten tefriciyeyi mutlaka okuyun bnm bütün dileklerim o dua sayesinde oldu rabbim hiç geri çevirmedi dualarımı çok büyük bi duadır her gece okudum yalvardım rabbime ve kabul etti şimdi hamileyim sizde okuyun mutlaka rabbim geri çevirmeyecektir

batım 1 gun gecmişti butun belirtileri yaşamıştım tam kan testıne gitcekken adet oldum kırmızıları değil morları gördüm ((

Günaydın Sinhuz cum,
Çok üzüldüm ama hayırlısı olsun, bir sonraki ayda inşallah. Yeni yıl sana ve tüm isteyenlere şans getirsin Üzme sakın kendini moralini yüksek tut canım

günaydın kızlar bugün itibariyle bat günlerim başladı;sabah test yaptım yine tertemiz tek çizgiydi.Olsaydı silik ble olsa çıkardı.bugün kırmızıları görmeyi hedefliyorum.

günaydın kızlar bugün itibariyle bat günlerim başladı;sabah test yaptım yine tertemiz tek çizgiydi.Olsaydı silik ble olsa çıkardı.bugün kırmızıları görmeyi hedefliyorum.

belli olmaz o tatlım ben gecikmenin 2. günü test yaptım negatif 6. günü yaptım pozitif :) geç döllenme olduysa geç çıkıyo testte

Selam kızlar BAT 9 Aralık heyecan içinde bekliyorum arada sanki belime ve kasıklarımda ince ince agrı oluyo gibi hayırlısı bakalım nolucak

bende ilk kez klomen kullandım pek tecrübeli sayılmam ama dilimin döndüğünce anlatayım :)
adetin 3.günü çağırmıştı doktorum alttan ultrasonla baktı ve klomen yazdı 4.gün sabah ve akşam olmak üzere kullanmamı söyledi bide ilave olarak glifor diye şeker ilacıymış geceleri yatmadan onu da iç dedi ve 1 hafta sonra kontrole çağırdı
kontrolde yine alttan ultrasonla baktı ve 20mm çapında 2 tane büyüyen yumurtam olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi yazıyorum yaptırın 36 saat sonra da ilişki dedi harfiyyen yerine getirdik söylediklerini şimdide beklemedeyiz işte bat 12 aralık öncesinde de yanıltıcı oluyomuş kan tahlili elimiz mahkum beklicez artık :) kasık ağrılarım var bir kaç gündür sık da idrara çıkıyorum hemen ümitlenmek de istemiyorum aylardır klomen kullanıp sonuç alamayan arkadaşlar var forumda Rabb'im hakkımızda hayırlı olanı yaşatsın hepimiz için ne diyim...

2 gündür giremedim pekk ayşenurcumm yezall doğum gününüz kutlu olsunnn yeni hamişler tebriklerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…