Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Slmmm.
Allah herkesin gönlüne göre versin cnm. Çatlatma iğneni nezaman olmuştun. benimde bat tarihim 13 Aralık..Ama ben pek ümitli değilim bu ayda...

pardon ya klomeni beş gün kullandım gliforu da gebelik gerçekleşene kadar kullanacakmışım yazmayı unutmuşum kusura bakma :S

walla hiç bilmiyorum hamilelik belirtileriyle adet belirtileri neredeyse aynı kırmızılar gelirse de şaşırmıcam ama 2 gün nasıl gecicek bilmiyorum heyecan hat safhada yani :26:

ewet tatlım belrtiler gerçekten çok benzer hiç ayırt edilmiyo bnm de kasık ağrım bel ağrım çok vardı adeti bekliyodum süpriz oldu:) ama bnm göğüsler verdi sinyali çok şişti ve çok acıyo hala acıyo dokunamıyorum bide damarlar çok belirginleşti ordan çaktım biraz bide acayip sık idrara çıkıyodum

25 kasımda vurunmuştum bat 12 aralık bekliyorum heyecanla ağrılarımında psikolojik olduğunu düşünmeye başladım sizce de psikolojik mi?

psikolojik olmayabilir cnm ağrılar mide bulantısı falan desen tamamda ağrıların psikolojik olacağını pek sanmam inş hamişsindir

25 kasımda vurunmuştum bat 12 aralık bekliyorum heyecanla ağrılarımında psikolojik olduğunu düşünmeye başladım sizce de psikolojik mi?
Bende 25 Kasımda yaptırmıştım.. Ama bende hiç bir etki yapmadı ağrı vb. belirtiler oluşturmadı. Bu ikinci iğnem ilkinde de hiç birşey hissetmemiştim.
Eğer kendini çok fazla dinliyorsan dediğin gibi psikolojik olabilir cnm.

bilmem dinliyorumdur belki farkında değilim ya insan ister istemez düşünüyo eşimde ağrın sızın var mı diye soruyo sıksık bende var ya da yok, şimdi iyiyim falan diyorum dolayısıyla dinliyorum sanırım

tatlım fazla stres yapma herşeyi akışına bırak biraz çok dinleme kendini az kalmış bata zaten

doğrudur cnm. İnsan ister istemez düşünüyor..Başlarda bende öyleydim öksürsem bile acaba hamilemiyim noktasına gelmiştim :) Buda sağlıklı birşey değil.Oyüzden oluruna bıraktım. Hayırlısı nasipten öteye yol yokmuş derler..

esila_askin ve kestanesekeriii sanırım doğru söylüyorsunuz fazla üstüne düşmemek lazım dediğin doğru nasipten öte köy yok !

esila_askin ve kestanesekeriii sanırım doğru söylüyorsunuz fazla üstüne düşmemek lazım dediğin doğru nasipten öte köy yok !

aynen öle cnm böle şeylerin ne kadar üstüne düşersen okadar ters gider işlerin o yüzden rabbime bırak sen dua et bol bol inş geri çevirmez...

Beni bu konuda aydınlatabilirlermi????
Kaç aydan denemeden sonra başlanıyo yani 1 sene dolmuş olması gerekiyor mu? Birde bu çatlatma iğnesi göbüştenmi yapılıyo???
.ondan korkuyorum(( benim normalde yumuytluyorum ama zamanı belli değil çok düzensiz bana klomen uygularlarmı acaba??

Kaçıncı ayınızda hamile kaldınız yazabilir misiniz??
Birde herhangi bi sorunu olupta tedavisiz hamile kalan varmı???
Mesela PCO olupta kendiliğinden hamişş olanlarr???
Benim 10.ayımdı bu ay kırmızıda yok pozitifte ((43:

hayırlısı olasun canım.yeni ay yeni umutlar inşallahh...

Mulberry dogum gunun kutlu olsun cnm , kendimi de Es gecmeyeyim:))) iyi ki dogmusuz))

Mulberry canım iyiki doğdun...Herşey gönlünce olsun....
Yeni yaşın inşallah yeni mutlulukları bereberinde getirir.

2 gündür giremedim pekk ayşenurcumm yezall doğum gününüz kutlu olsunnn yeni hamişler tebriklerrrr

hepiniz ayrı ayrı çok sağolun kızlar.....yeni yaşıma yeni bebişimle girdim daha ne olsun.darısı başınıza inşallahhh....
yezalcım tatlım senşnde doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallaahhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…