Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bende ilk kez klomen kullandım pek tecrübeli sayılmam ama dilimin döndüğünce anlatayım :)
adetin 3.günü çağırmıştı doktorum alttan ultrasonla baktı ve klomen yazdı 4.gün sabah ve akşam olmak üzere kullanmamı söyledi bide ilave olarak glifor diye şeker ilacıymış geceleri yatmadan onu da iç dedi ve 1 hafta sonra kontrole çağırdı
kontrolde yine alttan ultrasonla baktı ve 20mm çapında 2 tane büyüyen yumurtam olduğunu söyledi ve çatlatma iğnesi yazıyorum yaptırın 36 saat sonra da ilişki dedi harfiyyen yerine getirdik söylediklerini :p şimdide beklemedeyiz işte bat 12 aralık öncesinde de yanıltıcı oluyomuş kan tahlili elimiz mahkum beklicez artık :) kasık ağrılarım var bir kaç gündür sık da idrara çıkıyorum hemen ümitlenmek de istemiyorum aylardır klomen kullanıp sonuç alamayan arkadaşlar var forumda Rabb'im hakkımızda hayırlı olanı yaşatsın hepimiz için ne diyim...

Slmmm.
Allah herkesin gönlüne göre versin cnm. Çatlatma iğneni nezaman olmuştun. benimde bat tarihim 13 Aralık..Ama ben pek ümitli değilim bu ayda...

slm canım. bende bu ay klomene başlamayı düşünüyorum 14 aralık dr.gidicem yumurtlama zamanlarım çok düzensin pcoluyum ben. bana biraz klomenden bahsedermisin? nezaman başlanıyor kaç gün sürüyor nasıl etki yapıyor ??

pardon ya klomeni beş gün kullandım gliforu da gebelik gerçekleşene kadar kullanacakmışım yazmayı unutmuşum kusura bakma :S

walla hiç bilmiyorum hamilelik belirtileriyle adet belirtileri neredeyse aynı kırmızılar gelirse de şaşırmıcam ama 2 gün nasıl gecicek bilmiyorum heyecan hat safhada yani :26:

ewet tatlım belrtiler gerçekten çok benzer hiç ayırt edilmiyo bnm de kasık ağrım bel ağrım çok vardı adeti bekliyodum süpriz oldu:) ama bnm göğüsler verdi sinyali çok şişti ve çok acıyo hala acıyo dokunamıyorum bide damarlar çok belirginleşti ordan çaktım biraz bide acayip sık idrara çıkıyodum

25 kasımda vurunmuştum bat 12 aralık bekliyorum heyecanla ağrılarımında psikolojik olduğunu düşünmeye başladım sizce de psikolojik mi?
Bende 25 Kasımda yaptırmıştım.. Ama bende hiç bir etki yapmadı ağrı vb. belirtiler oluşturmadı. Bu ikinci iğnem ilkinde de hiç birşey hissetmemiştim.
Eğer kendini çok fazla dinliyorsan dediğin gibi psikolojik olabilir cnm.

Bende 25 Kasımda yaptırmıştım.. Ama bende hiç bir etki yapmadı ağrı vb. belirtiler oluşturmadı. Bu ikinci iğnem ilkinde de hiç birşey hissetmemiştim.
Eğer kendini çok fazla dinliyorsan dediğin gibi psikolojik olabilir cnm.

bilmem dinliyorumdur belki farkında değilim ya insan ister istemez düşünüyo eşimde ağrın sızın var mı diye soruyo sıksık bende var ya da yok, şimdi iyiyim falan diyorum dolayısıyla dinliyorum sanırım :KK43:

bilmem dinliyorumdur belki farkında değilim ya insan ister istemez düşünüyo eşimde ağrın sızın var mı diye soruyo sıksık bende var ya da yok, şimdi iyiyim falan diyorum dolayısıyla dinliyorum sanırım :KK43:

tatlım fazla stres yapma herşeyi akışına bırak biraz çok dinleme kendini az kalmış bata zaten

doğrudur cnm. İnsan ister istemez düşünüyor..Başlarda bende öyleydim öksürsem bile acaba hamilemiyim noktasına gelmiştim :) Buda sağlıklı birşey değil.Oyüzden oluruna bıraktım. Hayırlısı nasipten öteye yol yokmuş derler..

esila_askin ve kestanesekeriii sanırım doğru söylüyorsunuz fazla üstüne düşmemek lazım dediğin doğru nasipten öte köy yok !

esila_askin ve kestanesekeriii sanırım doğru söylüyorsunuz fazla üstüne düşmemek lazım dediğin doğru nasipten öte köy yok !

aynen öle cnm böle şeylerin ne kadar üstüne düşersen okadar ters gider işlerin o yüzden rabbime bırak sen dua et bol bol inş geri çevirmez...

Beni bu konuda aydınlatabilirlermi????
Kaç aydan denemeden sonra başlanıyo yani 1 sene dolmuş olması gerekiyor mu? Birde bu çatlatma iğnesi göbüştenmi yapılıyo???
.ondan korkuyorum:KK43:(( benim normalde yumuytluyorum ama zamanı belli değil çok düzensiz bana klomen uygularlarmı acaba??

Kaçıncı ayınızda hamile kaldınız yazabilir misiniz??
Birde herhangi bi sorunu olupta tedavisiz hamile kalan varmı???
Mesela PCO olupta kendiliğinden hamişş olanlarr???
Benim 10.ayımdı bu ay kırmızıda yok pozitifte :KK43:((:-)43::KK43::KK43:

Kızlar bende sarı kırmızı bütün kartları gördüm maalesef :2: BAT 30 Aralık bu ay gerçekten gün falan saymayacagım artık yoksa cok stres oluyor daralıyorum günler gecmek bilmiyor, onun içinde söz verdim kendime son bırkac gun kalana kadar foruma girmeecegım,nabebek düşüncesini aklımdan çıkapabilirim başka türlü bu ramıyorum hiçbirseye dikkatımı toplayamıyorum :KK5::KK5::KK5:
hayırlısı olasun canım.yeni ay yeni umutlar inşallahh...

Mulberry dogum gunun kutlu olsun cnm , kendimi de Es gecmeyeyim:))) iyi ki dogmusuz:KK66:))

Mulberry canım iyiki doğdun...Herşey gönlünce olsun....
Yeni yaşın inşallah yeni mutlulukları bereberinde getirir.

Günaydın arkadaşlar herkese kucak dolusu sevgiler...
doğum günü olan arkadaşlarım nice senelere doğum gününüz kutlu olsun yeni yaşınız yenilikler yeni bebişler getirsin inşallahh...
:yeni hamişler varsada onlarıda kutluyorum sağlıkla kucağınıza alın yavrularınızı inş.(bizleride unutmayın:KK43:(()))

herkese hayırlı sabahlar doğum günü olan arkadaşların doğum günlerini kutluyorum yeni yaşınız hayırlar getirsin inşaAllah.
kızlar benimde bat 12 aralık heyecanla beklemedeyim :)
klomenden sonra ovitrelle çatlatma iğnemi 25 kasımda oldum olgunlaşan 2 yumurtam vardı şuanda umutla bekliyorum sizler gibi Allah hepimizin hakkında hayırlı olan neyse onu versin inşaAllah :) benim 3-4 gündür sürekli karnım ağrıyor bide hafif bel ağrım var günümü bilmesem adet oldum dicem o kadar benzer ağrı aklım karıştı doğal olarak eşim ilaçların etkisidir takma kafana ama yine de dikkatli ol diyor sizce normal mi bu ağrılar yoksa psikolojik mi oluyor ?

doğum günü olan arkadaşlarımı yürekten kutluyorum nice senelere (bebişlerinle beraber) girmeyi nasip etsin rabbim tez zamanda beklediğiniz umudunuza kavuşursunuz inş ... kızlar bu arada salaten tefriciyeyi mutlaka okuyun bnm bütün dileklerim o dua sayesinde oldu rabbim hiç geri çevirmedi dualarımı çok büyük bi duadır her gece okudum yalvardım rabbime ve kabul etti şimdi hamileyim sizde okuyun mutlaka rabbim geri çevirmeyecektir

2 gündür giremedim pekk ayşenurcumm yezall doğum gününüz kutlu olsunnn yeni hamişler tebriklerrrr

hepiniz ayrı ayrı çok sağolun kızlar.....yeni yaşıma yeni bebişimle girdim daha ne olsun.darısı başınıza inşallahhh....
yezalcım tatlım senşnde doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallaahhh...

X