Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar koyu renkle işaretledigim yerdeki bigileirn hep tersini söylerler öle bilirim ama deilmiş:)bende ilişkiden sonra yarım saat yatardım sıkıla çatlıya:)

kızlarrr iyi akşamlar.ya normalmi bilmem size bir sorum olcak:)benim çatlatma iğnesi vurduralı tam 7 gün oldu.fakat hala akıntım var.normalde ovulasyon günümde akıntı olurdu alışkınım ama bugün hala baya baya akıntı olması normalmi?birde bugün okulda bir başım döndü bir başım döndü anlatamam.inanın kafama takmıyorum hiç hamileliği falan.birden koridordaydım,yalpalamaya başladım.arkadaşım vardı yanımda ona tutundum.hani diyorum vucütta olan bir değişiklik baş dönmesi yapar sonuçta amaann ne bilim :KK43:siz ne dersiniz adete 1 hafta falan var?:KK50:

kızlarrr iyi akşamlar.ya normalmi bilmem size bir sorum olcak:)benim çatlatma iğnesi vurduralı tam 7 gün oldu.fakat hala akıntım var.normalde ovulasyon günümde akıntı olurdu alışkınım ama bugün hala baya baya akıntı olması normalmi?birde bugün okulda bir başım döndü bir başım döndü anlatamam.inanın kafama takmıyorum hiç hamileliği falan.birden koridordaydım,yalpalamaya başladım.arkadaşım vardı yanımda ona tutundum.hani diyorum vucütta olan bir değişiklik baş dönmesi yapar sonuçta amaann ne bilim :KK43:siz ne dersiniz adete 1 hafta falan var?:KK50:

neden test yaptırmıyorsun?

herşey olabilir cnm... ciddi şekilde baş dönmesi hamilelik belirtisi..
belki igneden önce döllenme gerçekleşti belkide igne sayesinde...
amaa igne için bu belirti birazcık erken sanki:)

1.hamileliğimdeki belirtileri yazayım arkadaşlar,belki faydası olur.
1-adet günüme yaklaşırken ateşimi ölçtüm sabahları,37,37.6,37.8 diye artış gösteriyordu.
2-akşamları uykum çok erken geliyordu.
3-başım arada çok şiddetli ağrıyordu.
4-göğüslerin ucunda hassasiyet vardı,ama kasıklarda hiç batma olmadı,geç döllenme olunca idrar testinde de çok açık renk pembelik vardı,kısacası hamile kalasıya canım çıktmıştı:KK37:

neden test yaptırmıyorsun?
test yapmayı düşünüyorum tabiii,ama acaba erkenmi bu belirtiler diye merak ettim.hani siz ne dersiniz diye:)
herşey olabilir cnm... ciddi şekilde baş dönmesi hamilelik belirtisi..
belki igneden önce döllenme gerçekleşti belkide igne sayesinde...
amaa igne için bu belirti birazcık erken sanki:)

işte bunu merak ediyordum.erken yani diyosun.bekliyeyim bakalım canım.zaten cuma doktora gidcemde ozaman kesin belli olur size yazarım.bu arada adet günü gelip geçenler var.haber yok çoğundan sanırım:KK30:

1-adet günüme yaklaşırken ateşimi ölçtüm sabahları,37,37.6,37.8 diye artış gösteriyordu.
4-göğüslerin ucunda hassasiyet vardı,ama kasıklarda hiç batma olmadı,geç döllenme olunca idrar testinde de çok açık renk pembelik vardı,kısacası hamile kalasıya canım çıktmıştı:KK37:

darısı başımıza cnm bnmm:)
hiç hamile kalmadıgımdan belirtiler nsl bilmyorum.. ama burda yazılan tüm belitileirmi pskolojik olarak yaşıyorum :)
ama ciddi şekilde ateşin çok yüksekmişşş:)inş hamiş kalırız..aslında bi ömür zorluk için bukdr ugraşıyoruz...
cocuk bakma sorumluluk ama insanın yaşama amacı bi süreden sonra:)

paylaşım için çok saol canımda bu belirtiler nezaman başladı sende adet olmadanmı adet günü geçtikten sonramı?birde akıntı durumun neydi?

aslında alacaktım ama bu ay 1 gün arayla yapalım eğer olmazsa öyle alırım öbür ay diye düşündüm. ya benim birde bazı sıkıntılarım var zona oldum stresten:44:. bu streste bebek zor ama olur inşaallah:KK49:

X