Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

aslında alacaktım ama bu ay 1 gün arayla yapalım eğer olmazsa öyle alırım öbür ay diye düşündüm. ya benim birde bazı sıkıntılarım var zona oldum stresten:44:. bu streste bebek zor ama olur inşaallah:KK49:

yaaaaa öyle düzneli yapacaksanız zaten gerek yokki ovulasyona:::)))
biz hiç düzenli yapamıyoruz hafta sonlarıı 2 gün:)
yani ovulasonum pazartesi olmuşsa biz kesin kaçırıyoruz:)
bu yüden en 4 ay bei kendiliginden olur diye hiç bşy yapmadım ama baktım olmuyor ovulasyon testine mecbur kaldım:)

bu sayfaları okuyunca 3yıl öncesini aynen yaşadım kızlar,aman takıntı haline getirmeyin,her gününüz beklemede geçiyor,biran önce adetolcağınız gün gelsin istiyosunuz,birkaç gün bebeği hiç düşünmeden hayatınızı devam ettirin,inanın ozaman hamile kalırsınız,her şey beyinde bitiyor,hepiniz enkısa zamanda alın böbişleri kucağınıza da görün ondan sonrasını:)))):KK37:

yaaaaa öyle düzneli yapacaksanız zaten gerek yokki ovulasyona:::)))
biz hiç düzenli yapamıyoruz hafta sonlarıı 2 gün:)
yani ovulasonum pazartesi olmuşsa biz kesin kaçırıyoruz:)
bu yüden en 4 ay bei kendiliginden olur diye hiç bşy yapmadım ama baktım olmuyor ovulasyon testine mecbur kaldım:)

canım bizimde öyleydi ama bu ay böyle karar verdik bakalım ne yapıcaz. ben çok kaçırdım ovulasyonu ooooo :KK52:

batım 1 gun gecmişti butun belirtileri yaşamıştım tam kan testıne gitcekken adet oldum kırmızıları değil morları gördüm :KK43:((

batım 1 gun gecmişti butun belirtileri yaşamıştım tam kan testıne gitcekken adet oldum kırmızıları değil morları gördüm :KK43:((

offffffffff:KK47::KK47:

üzülme sinhus canım..ne yapalım kısmet tatlım...bak bu ay ben hayıt ilacına başladım..pressed kullanacağım...sende bişeyler deneyebilirsin canım...
inşallah yeniyıl bebeklerimiz gelir...

offffffffff:KK47::KK47:

üzülme sinhus canım..ne yapalım kısmet tatlım...bak bu ay ben hayıt ilacına başladım..pressed kullanacağım...sende bişeyler deneyebilirsin canım...
inşallah yeniyıl bebeklerimiz gelir...

sğl cnm ben kolit hastasıyım(bağırsak iltihabı) parol haricinde başka ilaç içmem yasak yani kaş yapim derken göz çıkarmim diye korkuyorum inşallah gelir cnm tşk ederm desteğin için sğl

merhaba arkadaşlar ben nazan..
bi oğlum var ikinciyi düşünüyoruz..mayıs ayından beri korunmuyoruz..bugün adet olmam gerekiyodu hala olmadım.bakalım hayırlısı..dua edelim lütfen:KK19:

Son düzenleme:

İSİMBATDURUM
fidankaa30 Kasım
hulyabaskurt1 AralıkHamişşş
mavusbebek1 AralıkKırmızı kart
su41841-2 AralıkKırmızı kart
gull-aslan2 AralıkKırmızı kart
aysunayy2 AralıkKırmızı kart
seraprap3 Aralık
haticeee3 AralıkKırmızı kart
ozler863 Aralık
baharer4 Aralık
sheima804 AralıkKırmızı kart
perilous5 AralıkKırmızı kart
sinhus5 AralıkKırmızı kart
depresyonnn6 Aralık
mulberry80926 AralıkHamişşş
pdr556 Aralık
sub6 Aralık
angelif6 Aralık
deryalcın7 Aralık
kepi37 Aralık
didos867 Aralık
sea.10137 AralıkHamişşş
prensesra7 Aralık
saremsinsen7 aralık
seastarh7 Aralık
slna8 Aralık
mugus19808 AralıkKırmızı kart
eknhanifsay8-9 Aralık
nevercare9 Aralık
accident9 Aralık
Sdfclb9 AralıkHamişşş
Umutsunuz9 Aralık
sakaaar11 Aralık
mrysyr11 Aralık
cadicuk11 Aralık
niluferr12 Aralık
orkide212 Aralık
Sesevda12 aralık
nilufereren13 Aralık
Sama13 Aralık
Yesil3314 Aralık
sementa3315 Aralık
yezal16 Aralık
ozlemk16 Aralık
aleyyna17 Aralık
mzuhal18 Aralık
Fdeda18 Aralık
saranhaeyo19 Aralık
yasib253820 Aralık
ddeerryya20 Aralık
ikizler520 Aralık
beklenti20 Aralık
gamzelal21 Aralık
olimbera23 Aralık
sedosumm23 Aralık
egemn25 Aralık
glsshh24 Aralık
ecntrk26 Aralık
gocmenkuslar26 Aralık
cewo27 aralık
minikgelin27 Aralık
gece_0727 Aralık
Gull_aslan29 Aralık
neslisesu31 Aralık
mavusbebek31 aralık
Aysunayy31 Aralık
Ciceklara31 Aralık

Sevgili mulberry,

beni de silebilirsin. Bugün kırmızı geldi, hatta 2 gün önce geldi..offffff of!

hakkınızda haırlı olan olsun kızlar.üzülmek yok yeni ay yeni umutlar...

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Benim batım 3 ocak ama bu listeye dahil olabiliyor muyummm??? :KK3:

Sevgili dostlar hayırlı geceler dilerim.

Öncelikle yeni annelerimizi tebrik ederim. Ben 32 yaşındayım. Bu ay 2. kez denemiştik, olmadı :KK43:( Acaba yaş olumsuz etkiliyor mu, off yarabbim..3,5 senelik evliyiz, henüz hiç çocuğumuz yok. Geçmişte kimyasal gebelik yada düşük vs deneyimim de yokk ama olmuyor bi türlü...eşimle sağlık problmiz de yok..vs..ama ne bileyim. endişeleniyorum. Yeni Bat'ım kısmetse 5 Ocak...Pufff..Değişik yiyecek kürleri bilen var mı?

Yaş etkiliyor denir ama ben de 27 yaşındayım, 7 aydır çocuğum olmuyor :KK14: Yani biraz da şans galiba. Hiçbir sorunu olmadığı halde senelerce çocuk sahibi olamayan çiftler olduğu gibi, sorun olduğu halde, tam tedavi görmeye başlayacakken ya da uzun süre tedavi görüp bıraktığı zaman kendiliğinden çocuk sahibi olan çiftler de var. Yani Allah ne zaman izin verirse o zaman oluyor aslında...

Kızlar bende sarı kırmızı bütün kartları gördüm maalesef :2: BAT 30 Aralık bu ay gerçekten gün falan saymayacagım artık yoksa cok stres oluyor daralıyorum günler gecmek bilmiyor, onun içinde söz verdim kendime son bırkac gun kalana kadar foruma girmeecegım,nabebek düşüncesini aklımdan çıkapabilirim başka türlü bu ramıyorum hiçbirseye dikkatımı toplayamıyorum :KK5::KK5::KK5:

Haklısın simli pembe...Tam ümidi kesmişken oluveriyor yada tam tersi vs...Ama ne bileyim..Bu ay 3.kez deneme yapacağız..En kötüsü beklemesi..puff..allah herkese sabır versin...

Yaş etkiliyor denir ama ben de 27 yaşındayım, 7 aydır çocuğum olmuyor :KK14: Yani biraz da şans galiba. Hiçbir sorunu olmadığı halde senelerce çocuk sahibi olamayan çiftler olduğu gibi, sorun olduğu halde, tam tedavi görmeye başlayacakken ya da uzun süre tedavi görüp bıraktığı zaman kendiliğinden çocuk sahibi olan çiftler de var. Yani Allah ne zaman izin verirse o zaman oluyor aslında...

Aynen seraprap..beklemek bir dert, belirtileri beklemek yada oramıza buramıza bakıp da yorumlamak bir dert...Hindi gibi düşünmekten galiba yoruldum. Stres oluyor insan...

Kızlar bende sarı kırmızı bütün kartları gördüm maalesef :2: BAT 30 Aralık bu ay gerçekten gün falan saymayacagım artık yoksa cok stres oluyor daralıyorum günler gecmek bilmiyor, onun içinde söz verdim kendime son bırkac gun kalana kadar foruma girmeecegım,nabebek düşüncesini aklımdan çıkapabilirim başka türlü bu ramıyorum hiçbirseye dikkatımı toplayamıyorum :KK5::KK5::KK5:

slm kızlar öncelikle hamişş olanları tebrik etmek istiyorum darısı bizim başımıza diyerek konuya girmek istiyorum doktor kontrolünde klomen kullandım ben ve şu an iki yumurtam var acaba kartı görünce ikiside birden mi gitmiş oluyor onu çok merak ediyorum günüme 1 gün kaldı ve dayanamadim tekar test yaptım yine tek çizgi çıktı moralmen sıfıra düştüm....:KK43:(

Herkese selamlar,

Bizde bu ay deniyoruz. 22 Aralıkta regl olacağım normalde. Ama bu gün kahverengi bir kanama oldu.Sanki regl olmuşum gibi karnım bir acayip. Neden böyle oldu anlayamıyorum. Sadece iki damla birşey gelmiş. Sonra gelmedi. Korkuyorum ya erkenden regl olursam diye :KK43:

X