Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

alev cnm 5 aralıga daha var 5 gün öncesinde en erken testi yapabiliyorsun yani sen 31 aralıkta yap testi ondan öncesii göstermez bacım

kızlar ben çıkuyorum kocam aradı arkadaşı yemege çagırmıs hazırlanayımmm..
famusay bacımmmmmm gelince kardeşinin yorumunu merakla okuycam:)

Derya ben de çarşamba gidecem doktora benim reglin 10.günü oluyor.Sence o gün yapılır mı iğne??? Ya birde bizim mımırta çatlama zamanları yılbaşına denk gelecek büyük ihtimalle.Benim şehirdışından misafirlerim gelecek 4 5 günlüğüne yatılıııı şansa bak tam ovulasyon aralığımda ev misafir dolu olacak.Nasıl değerlendricem ben yavvvv:18::18: Keşke doktor iğneyi verse çarşamba ne kaa güzel olur

canımmmmmmmm yüregime su serptin..
ben adete 4 gün kala yaptım tek çizgi gördüm
bat a 3 gün kaldı

evet canım işte bugün oldu kanama arttı ama normalden hala farklı daha açık renkli ve daha sulu ama adet sancım çok fazla sabahta ateşim 36.3e düştü :)güleyimmi aglayayımmı bilemiyorum ama bildiğim birşey var bu işi galiba oluruna bırakıcam belirtim ne olursa olsun kesinlikle acaba demicem anladımki hepsi psikolojik tatlım sen nasılsın durumlar nasıl bu arada ecrntrk sanırım listeyle ilgileniyordu canım şöyle bana bir kırmızı çekiver bacım yanınada kocaman bir üzgün işareti yap:)

bende çarşamba gidicem tatlım..benimde 10. gün oluyo tatlım.. büyük ihtimalle senin dediğin gibi olucak.. bizde davetliyiz tatlım bi akadaşa.. ben istanbuldayım canım..arkadaş da avrupa yakasında.. gitmesi bi ayrı sorun hele gelmesi geri daha ayrı..
trafik çile işkence.. nolucak bilmiyorum.. inşallah yılbaşında ilişki önermez doktr..
bu arada seen nerdesin canımm..

ecntrk canım kivi buldunmu....
buşamadıysan bende var göndereyim....
kivi olayını anlayamadım....
acaba açıklaması ne...

Aaa ben de İstanbul'dayım ne kaa çok ortak yönümüz oldu böyle.Sen hangi hastaneye gidiyorsun doktorun kim. tam yılbaşıgecesine denk gelmez sen merak etme o ayarlanır ama benim misafirim yatılııı ya hiç de geri çevirebileceğim bi misafir de değil.Gelmelerini de çoook istiyorum ama aksilik işte..artık kaçak göcek yapabilirsek artık.Ben maltepedeyim.

canım bize şöyle önerdi,çatlatma iğnesini cumartesi yapacaktı.cuma gecesi(yani iğneden önce),cumartesi iğneyi yaptı pazar sabahı dokuzda ilişki önerdi bi de pazar gecesi yani aynı günün gecesi.pazartesi ve salı da önerdi.ondan sonra da gün aşırı adet olmaya altı gün kala bırakın dedi.tabi ben tembel kocamla sadece pazar gecesi yaapabildik

Slm kızlar.Ben geldim bacım 2 gün geçti adetim çok meraktayım valla.Senin nooldu durum?

ne güzel işte ohh hayırlı haber inşallah canım benim bak bize söylemeyi unutma.benim son durumumu soruyorsun galiba.demek ki sen geçmişe bakamadın ben cuma günü adet gördüm.

ecntrk canım kivi buldunmu....
buşamadıysan bende var göndereyim....
kivi olayını anlayamadım....
acaba açıklaması ne...
yok anacım bulamadım eşim evde değilki olsa alırdı (( neyse yarında ölçeyim ateşimi zaten adet olacak gibiyimde kanda kaç günde çıkar bebiş çok merak ediyorum

Yarabbi sabır ver sana narkoz verip bir haftalığına bayıltasım var:))))kız kendine eziyet etmesene,sabırlı ol dua et canım.

kızlar aranızda progestan kullanan varmı?
varsa uyku yaptımı?
ben kullandığımda 1 saat içinde acayip uykum geliyodu
birinde tam merdivenlerdeydim
kendimi tutamadım oldugum yere yığılıverdim uykudan
sizdede aynı şeyi yaptımı

​bakkk yine beynimi etkiledim adet olamıyorummmmm pofffffffffffff

komşuya kivi sorcam ölemi tam oldu şimdi :))) acaba kivinin ne alakası var onu çözemedim

vücudun ateş dengesini bozarmış yani ateşlininkini düşürür,ateşi normalden düşük olanı da ateşlendirirmiş.amaaaaaaaaaaaa hamileler de hiçbir değişiklik yapamazmıııııııış:))

canım ben düşük riski varken kullanmıştım. acayip uyku getiriyor. progesteron hormonu olan bir ilaç. ay ya hala söylerim o kadar tatlı uyku getiriyor ki

canım klomenin bitince gel dediyse aynı gün yapmıyor iğneyi klomen bittikten sonra bir kaç gün üstüste gittim doktora alttan bakarak yumoşların büyümelerini takip etti ve adetimin tam 14.günü iğne yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…