Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tam kivi meselesini anlatacaktım ki arkadaşım anlatmış sağolsun.çok da doğru anlatmış.işte aynen öyle hep beraber kafayı yiyecez:))))))sen karslıydın demi hemşoyduk.kız neresindensin karsın

bacılar...........ben şişkinlikten çatlayacam...........
inanın giydiğim formam yırtılacak.........
ben sadece şiddetli mide ağrısı yaşadığımda böyle olurdum.....oda ancak yılda bir falan olur....
şuan mide ağrım yok.....ama görseniz karnımı 9 ay hamile sanırsınız..........

bide şu göğüsteki mavi çizgi dediğiniz damarların belirginleşmesimi......
sanki benim sağ göğüsümde belirgin mavimsi damarlar ortaya çıkmış....
önceden dikkatimi çekmemişti bu çizgiler.......

ya BAT 5 gün var test yapasım var.....evde test var varlığı rahatsız ediyor......

offfffffff..............offfffffffffffffffffffffffff.
şu gurbet elde konuşacak kimsem yok...
yıl sonu diye koca işten eve geç geliyor.........

tam kivi meselesini anlatacaktım ki arkadaşım anlatmış sağolsun.çok da doğru anlatmış.işte aynen öyle hep beraber kafayı yiyecez:))))))sen karslıydın demi hemşoyduk.kız neresindensin karsın
babam selimli annem kagızmanlı sen neresınden hemsommm

Son düzenleme:
kızlar adete 4 gün var ve bende yumurtlama günüm den beri geçmeyen akıntım var normalde böyle olmazdı acaba akıntı gebelik belirtisi mi lütfen acil yazın

canım haklısın ne diyim senin derdin bambaşka(tabi ki sorarım bu gece nöbetçi biraz yoğun arıyorum cevap veremiyor ama o rahatlayınca bana dönecek o zaman soracağım.hem minikgelinin durumunu hem de senin

sagol canım bu arada senin adet bittimi çalışmalar ne zaman başlıyor

küstüm size ya o kadar sevindiğim şeyler yazdım. birbirinize ne güzel tepkiler veriyorsunuz.bana bir cevap yazan olmadı yahu. topicteki hayalet gibi hissettim :)

aynen bendede adet belırtısı var ve bugun atesım36.7 ye cıktı.....

canım ben sarıkamışlıyım,bu arada kağızmand tam dört yıl görev yaptım,çok güzel bir ilçe.
hıc gıtmedım ben bılmıyorum amaa gıden akrabalar cok begenıyor
ayyyyy inşallahhhhhhh ha-mi--şiz---dir.....

benım umudum yok cunku adet olucagın zaman rahımde bır agrı olur ya sankı assagı cekılıyormus gıbıı ara araa oluyorr bendedeee o yzudeennnn umutsuzum ınsallah sen hamılesındır

canım durrrrrr sakın yapma
ben yaptım negatif çıktı
biraz daha sabret
çünkü çıkmıyo
3 gün var benim bata 3 gün sonra tekrar yapacagım
sen yapmışsın gibi farz et
test boşa gitmesin
bat gelince yaparsın

aynı fikirdeyim sakın yapma boşuna moral çöküntüsü yaşatma kendine sabret canım

dogru ama hemsooo hamıleykenn adett olcakmısın gıbı rahımde agrı olurmu??? ben hıc duymadım okumadımda

olur yavrum olur hem de apaynısı olur:))inan bana ben oğluma hamiileyken adet oldum olacam ağrılar yaşadım.bugün olurum bu gece olurum sabaha olurum derkeeeeeen oğlumun benimle olduğunu öğrendim.aynı adet sancısı çekersin canım abartmıyorum bak belin ağrır kasıkların ağrır memelerin şişer....ne yaşıyorsan aynısını yaşarsın.vücut aynı adet olacakmış gibi tepki verir ama inşallah olmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…