Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ama önemli bişey zerre kadar akıntım yok kupkuruyum. ya adet olacaksam olsam artık valla sinirim bozuluyor böyle. keşke hiç ateş ölçmeseydim çok moralim bozuk şu an. sinirimden ev temizliyorum bu saatte. aspirin falan içsem hemen sökülür adetim aslında ama acabalar var işte. evde test yok olsa yapacaktım. cumaya kadar bekliycem bakalım

bende çok yaşadım onları sonunda dayanamayıp erken gebelik testi aldım internetten 5 tanesi 24 tl yarın gelsin hemen yapıcam,
benimde göğüslerimde ve kasıklarımda ara ara ağrı var ama önceki aylarda da böyle olduğu için psikolojik sanıyorum
bu erken gebelik testlerini kullanana var mı? gerçekten adetten 1 hafta önce işe yarar mı?

offf yaaaaa kocam tüpü deiştirmeyi unutmuşşş kaldım sap gibiiii daha eve gelsin öle yapcam yemek:)
offf ben çok sıkıldım bu adet gebelik testi yerleşme kanaması offfff okdr çok yazı okduumki bunlarla ilgili iyicene kafam karıştı....
gögüs ucum resmen uyuşuk gibi acaip agrıyor..
genitalim sürekli ıslak
karnım adet olcagınız dan bi gn önce agrımaya başlar ya öle agrıyor..
dün lekelenme gibi azcık kan geldii..
ateş tablomda hep düşük gibiyor...
ben bugun dayanamayıp test yaptım negatif.. bu ne şimdi kafam karışıyor vallaaa
çubuuk ince testler oluyor ya ondan acaba gidip eczaneden idrar damlatılarak yapılanlardanmı alsam

minikgelin ben acaba oraya gelip senin saçını başını mı yolsam:)))))kız sen benim ömrümü yedin,afiyet olsun.az dur anam az dur...adetinin günü gelmedi bile dur günü gelsin hatta en az iki gün geçsin.bak daha sabah öğrendim hastaneden bi kadın adetinin üzerinden sekiz gün geçince çift çizgiy görmüş,ondan evvel de test yapmış 3.gün,5.gün ve 7.gün yapmış hep tek çizgi görmüş ama 8.gün çift çizgiyi görmüş.hepimizden bahsettim bize dua etti.

vurması işini garantiye alır,düşünsene ya çatlamazsa...ne olur kist oluuur,Allah korusun.sen bi sor doktoruna annem ne zaman başladın klomene ben bugün başladım.

yaaaaaa olurmu gerçekteeenn:26::18:

bu gün 3. günüm benim pazartesi salı da içip çarşamba günü gidices bakalım..
o zaman inşallah yapar iğne..
bide iğğneden ne kadar sonra ilişki öneriyo bu durum yumuşların büyümesine bağlı galiba..

offf yaaaaa kocam tüpü deiştirmeyi unutmuşşş kaldım sap gibiiii daha eve gelsin öle yapcam yemek:)
offf ben çok sıkıldım bu adet gebelik testi yerleşme kanaması offfff okdr çok yazı okduumki bunlarla ilgili iyicene kafam karıştı....
gögüs ucum resmen uyuşuk gibi acaip agrıyor..
genitalim sürekli ıslak
karnım adet olcagınız dan bi gn önce agrımaya başlar ya öle agrıyor..
dün lekelenme gibi azcık kan geldii..
ateş tablomda hep düşük gibiyor...
ben bugun dayanamayıp test yaptım negatif.. bu ne şimdi kafam karışıyor vallaaa
çubuuk ince testler oluyor ya ondan acaba gidip eczaneden idrar damlatılarak yapılanlardanmı alsam

bence biraz daha bekle sabret zaten yapmışsın tekrar tekrar kendini üzmenin anlamı yok sabret bir kaç gün sonra gelmezse yaparsın ve inşallah olumlu sonuç alırsın :KK16:

minikgelin ben acaba oraya gelip senin saçını başını mı yolsam:)))))kız sen benim ömrümü yedin,afiyet olsun.az dur anam az dur...adetinin günü gelmedi bile dur günü gelsin hatta en az iki gün geçsin.bak daha sabah öğrendim hastaneden bi kadın adetinin üzerinden sekiz gün geçince çift çizgiy görmüş,ondan evvel de test yapmış 3.gün,5.gün ve 7.gün yapmış hep tek çizgi görmüş ama 8.gün çift çizgiyi görmüş.hepimizden bahsettim bize dua etti.

Slm kızlar.Ben geldim bacım 2 gün geçti adetim çok meraktayım valla.Senin nooldu durum?

of yaaaaa hani geç döllenme olması çok zor çünkü ovulasyondan sonra biz ilişki yapmadık iki gün önce yaptık okdr.. ondan diyorum ki geç döllenme deilse çıakrdı sanki.. ama sen en iyisi gel benim saçı başı yolll bende kurtulam sende:) eşek gibi beliycemmm ama sabredemiyorum bana biri desinki adet olcan inan susup oturcam.. dünkü o azcık kan görmem beni acaip umutlandırdı ya keşke görmeseydimmmm adet olcaksamm...perşembe test yapam ozaman.. inşşşşş bi anlık bidaha kalkıp yapmam evde tets oldugu sürece ben heran yapabilirm malesef:) 1 testim var evde hayırlısıyla onu bitireyimde kurtulayım batıyor evde olması:)

X