Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

geçmişi okurken yarın test yapmaya heveslendiğini gördüm.rahat dur kız!bak varsa da çıkmayabilir boşuna moralini bozmuş olursun.adetin iki gün geçsin hiç değilse.
pasaklı haaaaa okudum yazdığını ayşe hanım :))) özel msj kutuna bak tatlım yazdım sana
ayrıca temizlik yapıyorum pasaklı değilim bennnnn :)))
minikgelinim ikimiz için ruh ve sinir hastalıklarından yer ayırtıyorum bacım haberin ola :)))

aaa ne ayıp ben yokken hepsi buradaaaaaaaaa!kızlar doktora gittim klomen verdi,yumurta takibi ardından çatlatma iğnesi...işte bildiğiniz senaryo bir daha sahnelenecek:))

hayırlısı olsun inş. bu ay Rabbim nasip etsin.ben cıkıyorum eşim gelmek üzere salatamı da yapım.cok acıktım :)

geçmişi okurken yarın test yapmaya heveslendiğini gördüm.rahat dur kız!bak varsa da çıkmayabilir boşuna moralini bozmuş olursun.adetin iki gün geçsin hiç değilse.

hehehe yakalandı minikgelin hehehehe

:d :d :d:d :d :d

bacım senin durumunu sordum,kardeşimin ddiğini aynen yazıyorum"adet tarihinin geçmesini beklesin kan testi yaptırsın.adete yakın ateşin yükselmesi gebeliğin kesin belirtisi değildir ama mühim bir ipucudur gebeliğe dair.ateş iltihabik bir durumdan da kaynaklanabilir.kadın hastalıklarından kaynaklanan br ameliyat olmuşsa,onun üzerinde dursun iltihap bundan kaynaklı olabilir bu da ateş yapar.ayrıca idrar yolları iltihabı da ateşi yüksek tutar.şu aralar gribal enfeksyon yaşamamk içn gayret göstersin.bu gece yatmadan önce bir adewt kivi yesin ve öyle yatsın.sabah ateşinin kaç olduğunu bana bildir"dedi.şimdi sen bu gece kiviyi doğruyorsuuuuuuuuun yatağa gidiyorsun yiyip yatıyorsuuuuuuuuuuun sabah ateşini ölçünce ban hemen yazıyorsun,bi de dünün ateşini söylüyorsun ben de kardeşime söylüyorum ve o da değerlendiriyor.sanırım anlaştık:)))))

okudum balım bak cevabını topiğe yazdım.kız bensiz gitmeyin oralara durun hunimi alıp ben de geliyom:))))))))

:90:
sancılarımız sanırım bizimle dalga geçip duruyor resmen oynuyolar bizimle:90:
inşallah kan testinde yanlış çıkmıştır ve halilesindir canım. Cuma günü güzel haberler veririsin bize

beklemedeyiz bacım dediğin gibi. BAT benim de 4 ocak lakin bende de hiç belirti yok...

seninki desene olursa daha da süpriz olucak inşallah olur yaa

daha neler öyle kötü şeyler aklına getirme biz yolunbaşında olanlardanız o yüzden ümit kesmek yok. benim arkadaşım iki aylık hamile hiç belirtisi olmadan hamile kaldı inşallah sen de öyl eolursun

hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda olur sıkma tatlı canını

anammmmmmmmmmmmmmmmmmm evde kivi yok benim herifte yok napcazzzz:)))

üç ayda mı pes ediyorsun sen?aferin sana.sana kocamaaaaaaaaaaaaaaan bir tebrik koyuyorum canım:))))))))))kız bana bak sen benden kim bilir kaç yaş küçüksün seni arar bulurum saçını başını yolarım haaaa!aaaaaaaaaaa ikide bir öykümü anlattırmayın baa beeeeeeeeeee!edepsizliğimle döverim sizi:)))))pes etmek yok azooo pes atmek yoooooooooook.Sen kendine merhamet etmezsen Allah da sana merhamet etmez,Allah'tan umut kesilir mi.bak bana azosperm olan eşim olmasına rağmen hem de adam tedaviyi kesinlikle reddetmesine rağmen bi tane olduysa bi tane daha olur diyip yıllardır çalışıyorum bu uğurda:)siz daha gençsiniz futbol takımı kuracak kadar çocuğunuz olacak"ayşe abla demişti"dersiniz inşallah:)))

amin.güzel dileklerin için teşekkür ederim.allahım isteyen herkese nasip etsin

bana muhakkak vuruluyor kendi kendine çatlamıyor çünkü ama kendi kenidne çatlar deyip vurmayan doktorlar da varmış.

bana muhakkak vuruluyor kendi kendine çatlamıyor çünkü ama kendi kenidne çatlar deyip vurmayan doktorlar da varmış.

anladım canım sağol..
tahmin eettiğim kadarı ile bende çatlama probleiyok
sadece benim yuumurtalıklarım biraz tembel.. onları hızlandırmak için klomen verdi doktor..
bakalım iğne vurucak mı vurmayacak mı?

offf yaaaaa kocam tüpü deiştirmeyi unutmuşşş kaldım sap gibiiii daha eve gelsin öle yapcam yemek:)
offf ben çok sıkıldım bu adet gebelik testi yerleşme kanaması offfff okdr çok yazı okduumki bunlarla ilgili iyicene kafam karıştı....
gögüs ucum resmen uyuşuk gibi acaip agrıyor..
genitalim sürekli ıslak
karnım adet olcagınız dan bi gn önce agrımaya başlar ya öle agrıyor..
dün lekelenme gibi azcık kan geldii..
ateş tablomda hep düşük gibiyor...
ben bugun dayanamayıp test yaptım negatif.. bu ne şimdi kafam karışıyor vallaaa
çubuuk ince testler oluyor ya ondan acaba gidip eczaneden idrar damlatılarak yapılanlardanmı alsam

Son düzenleme:

vurması işini garantiye alır,düşünsene ya çatlamazsa...ne olur kist oluuur,Allah korusun.sen bi sor doktoruna annem ne zaman başladın klomene ben bugün başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…