Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canımmmcımmm çok sağolll eee sizce nasıl şimdiii
canım senin kimyasaldan sonra bi karışıklık falan olmamıştır inşallah.
eğer olmamışşa yarın bence yükselmeye devam ederse çatlamış olursun.belkide ovucanda +++ çıkar bu arada...
ama sen boş geçme bacım çalışmak lazım

bana cvp vermyecekmisiniz (

canım endişelenmen için daha erken diyorlar banada hep..benimde 5.ayım bitti 6 ayımdayım..
bana ilk ay eşimede 2.ayın sonunda test yaptırdık bende bişy yok eşimdede öyle aman aman bişey yok ama hala olmadı..
siz herhangi bir test yaptırdınız mı??

hadi ya okadar çokmu gidiyor?

hemen sipariş vericemde 20 tane çok değilmi onu bilemedim hergün yapmam gerekiyor dimi
canım ben bu ay ilkkez kullandım.garanti olsun diye adet bitimi başladım 8 falan gitti yaniii
ama sen bilirsin yinede.
hergün yapmak gerekiyor mümkünse aynı saatte

Kızlar bişey sorucam biz yeni evliyiz ve 5 aydır hep gün aşırı ilişkiye giriyoruz yani şaştığı azdır.
Bu durumda birinde olmazsa birinde tutması gerekmezmiydi?

bende dediğin gibi gün aşırı ilişkiye giriyorum bebek için ..3 senedir olmadı ama tabi altında başka sebeplerde vardı..doktora gidebilirsin bi sebebi vaarmı yokmu öğrenmek için...fazla takma kafana henüz yenisin inş. çok bekletmeden gelir bebeğin..

Ben sadece prolaktin testi ve ultrasonla baktırdım canım.
Evlenmeden önce yaptırmıştım tüm testleri zaten.
Eşime yap desem kızar bana çok acele ediyorsun diye (
Sadece geçtiğimiz ay 5 gün gecikti reglimi bu ay hayıt suyuna başladım...

canımmmcımmm çok sağolll eee sizce nasıl şimdiii
aslında yumurtlamış gibi görünüyorsun canım..
akıntında var..
yumurtlama olmadı isede yarın yada ertesi gün tekrar bi düşüş olması gerek..bakalım
sen yinede halveti ihmal etme
hadi ya okadar çokmu gidiyor?

hemen sipariş vericemde 20 tane çok değilmi onu bilemedim hergün yapmam gerekiyor dimi

örnek vereyim..30 günde bir adet oluyorsan 16.gün yumurtlarsın hemen hemen...yani adetinin 12-13-14-15-16-17-18.günlerinde ovulasyon testini yaparsın çift koyu çizgiyi gördüğünde bırakırsın canım..yani her ay en azından 5 tane test kullanırsın.

Son düzenleme:

inşallah olmamıştır canımmm ama ovucanım çok pozitifi görene kadar yapıcam testimi hayırlısı bekleyelimm ve çalışalımmmmm

Erken olduğu için ilgilenmiyorlar canım (
Ben kendimce bazı testler yaptırdım bir soun olmadı şükür.
Ama hayıt suyuna başladım yine...

benimde kafam ondan çok karıştı zatenn bakalımm tatlımm artıkk nasıl bir yol izleyecekk ihmal yokkkk çalışmaya devammm

anladım canım..dediğim gibi ikinizde de hiç bişey yoktur belkide..
sen testlerini yaptırmışsın..ama içinizin rahat etmesi için birde eşine yaptırın derim ben..
tamam şimdi istemese de 1-2 ay daha gelmezse bebeğin..eşinde ikna olacaktır sanırım..
tez zamanda gelir meleklerimiz inşallah..

İnşaAllah canım.
Sabırsızlıkla bekliyorum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…