Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ovulasyon testi alıyorum hemde eşimden habersiz çünkü bebek istemiyordum yani kararsızdım ama o bebişe ihtiyacım olduğuna karar verdim ve bunuda sizin dışında kimseye söylemedim. eğer hamile kalırsam herkese sürpriz olsun istiyorum. Yüce Allah'ım hepimize bu ay bir bebek verir inşaallah. Allah yardımcımız olsun

bişey daha sorucam ov. testi pozitif olduğu günmü ilişkiye giricez

bişey daha sorucam ov. testi pozitif olduğu günmü ilişkiye giricez

sen o hani yumurtlamaya yakın günlere kadar gün aşırı halvete gir canım..

eğer olanak varsada..çift çizgiyi gördüğün günün sabahı girin..birde ertesi akşam..

sen o hani yumurtlamaya yakın günlere kadar gün aşırı halvete gir canım..

eğer olanak varsada..çift çizgiyi gördüğün günün sabahı girin..birde ertesi akşam..

tamamdır... ayyy bebiş olsun adını ovulasyon koyucam heee bıktım valla ne yumurtlamaymış

ben karar verdim kız olursa halvetnaz...erkek olursa halvetcan olacak:60::KK60::KK60::KK60:

hehehehe ovucan olsun dediler benimkine. kız olursa ovugül olsun bari :)) yada ovunur :))) bu arada internetten sipariş vericemde bir sorun çıkmaz dimi güvenilir yani

oh oh isimleride hazır gelirler artık tez zamanda :KK60:
hehehehe ovucan olsun dediler benimkine. kız olursa ovugül olsun bari :)) yada ovunur :))) bu arada internetten sipariş vericemde bir sorun çıkmaz dimi güvenilir yani

gitti gidiyordan alıyorsun sanırım..güvenli bir sitedir canım alabilirsin..

kızlar ne ugrasıyorsunuz ovimidir nedir salın gitsin :) ne zaman denk gelırse ozmn yapın ıste bosuna stres yapıyorsunuz kendınıze ama rahat olun relax olun RABBIM OL DERSE OLUR ZATEN böyle cok strese giriyorsunuz aman ates cıktımı çift çizgimi tek mı pozitif olursa oluyormu bosverın arkadaslar bakın bana belkıde suan hamıleyım ama haberım bile yok :KK70: bende adet gunumu beklemekde zorlanıyorum ama kafama takmıyorum :)

merhaba kızlar nasılsınız
inşallah yeni yıla bebişlerimizle girmiş oluruz benim bat 21 aralık .... daha çok war yanii ...
Allahım dualarımızı kabul eder inşallah....

merhaba kızlar nasılsınız
inşallah yeni yıla bebişlerimizle girmiş oluruz benim bat 21 aralık .... daha çok war yanii ...
Allahım dualarımızı kabul eder inşallah....

merhaba ıyı allaha sukur sız nasılsınız :) ınsallah insallah insallah :) benımde 1 aralık merkala beklıyorum az kaldı :) ama sanırım hamıleyım rahmımde acı var acı :) sol yumurtam zaten batıyor bu ay çikolata ve balık cok yedım :KK70: insallah bebek vardır :)

merhaba ıyı allaha sukur sız nasılsınız :) ınsallah insallah insallah :) benımde 1 aralık merkala beklıyorum az kaldı :) ama sanırım hamıleyım rahmımde acı var acı :) sol yumurtam zaten batıyor bu ay çikolata ve balık cok yedım :KK70: insallah bebek vardır :)

ayyy negüzellll inşallahhh gelmiştir bebişin seninledirrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayyy negüzellll inşallahhh gelmiştir bebişin seninledirrr:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ınsallah benım 3 dusugum oldugu için hamıle kalmam okdr mutluluk veremıyor suan benım ıcın bundan sonrası önemlı oldugu ıcın sevınemıyorum ne acıı bırsey :/ kan pıtılasması sorunum var ıgneye baslıycam bu kez yasarmı kalp atısı duycakmıyım kese duzgunmu görcekmıyım ? bır kez hayal kırıklıgı yasamadan o ultrason masasından kalkcakmıyım dıye endıse endıse endıse ama cok pozitifim endıse olsada pozıtıfım bu sefer yasatmak istiyorum dıye olumlu etkılemek isityurm kendımı ::)

Merhabalar;

Vaktim oldukça yorumlarınızı okuyor tecrübelerinizden faydalanıyorum, ne tuhaftır ki birbirimizi tanımadığımız halde aynı niyet üzerine dualar ediyoruz, Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize, 5 aylık evliyim geçen aydan itibaren çocuk için karar verdik hayırlısı olsun inşallah...

merhaba kızlar nasılsınız ben bugün perişanım kıçımı daha yeni yere koydum sabahtan beri evi temizliyorum belim kopuyooor
bat a 1 haftadan fazla olmasına rağmen adet olacakmışım gibi hissettim ay inşallah olmam :KK43:

İSİM-------------- ------------- BAT

hulyabaskurt---------------------1 aralık
gull_aslan------------------------2 aralık
seraprap-------------------------3 aralık
perilous -------------------------5 aralık
aysunayy------------------------2 aralık
depresyonnn---------------------6 aralık
pdr55-----------------------------6 aralık
deryalcın-------------------------7 aralık
kepi3-----------------------------7 aralık
didos86--------------------------7 aralık
mulberry8092--------------------8 aralık