Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

biri bana hamile kalmak bukdr zor dese inanmazdım başıma geline anlıyorum... doktora gitmiştim okdr çok şey ögrenmişimki burda anlattım uzunca ve şaşırdı nerden bilyorsun bunları dedi:)doktor bilmiyorki benim pskolojim bozulmuş:)
ateş ölçme veee ovulasyonn testini deniyeyim inş diger aya gerek kalmaz hiç bi yönteme:)
biz elimizden geleni yapalımda takdir allahtan:)

aynen öyle elimden gelen herşyi yapıyorum doktorlar testler ilaçlar,bitkisel kürler hepsini ..olmazsada ben elimden geleni yaptım diycem napalım kısmet..

maşallah topiğimiz git gide kalabalıklaşıyor allahım herkese gönlünün muradını versinnn

evvvveeeeetttt test almak istiyorum nolur bir el atın şu garibe :)) sen nereden alacağımı söyle hemen sipariş vereyim

ayarlıyarak yapıldımı sankı daha da zorz gırıyor hamılelık ya..ilkinde hiç bu kadar strese gırmemıştım,hemencık oldu,gerçi bu da belkı hemen olur daha bellı deıl....adetımın 13.gunu ilişkıye gırdım,bugun adetımın 14.gunu...bat 13 aralık ..ilişkıye gırmeye devam etmelımıyım acaba????

sağol arkadaşım ya benim de oldu çizelgem
çoooook beğendim

Son düzenleme:
aysunayyy sana göndersem fertilyt kullanıcı adıyla şifremi sen kopyalayabilirmisin ben bir türlü halledemedimmm

evvvveeeeetttt test almak istiyorum nolur bir el atın şu garibe :)) sen nereden alacağımı söyle hemen sipariş vereyim

şöyle söyleyeyim öncelikleee topiklerde enn çok kullanılan ovulasyn testi laboquıck ovulasyon testi..iyi bir marka sürekli 2 çizgisi var bitanesi silik..ovulasyon günü oldukça koyulaşıyor ve koyuluktan sonra yumurtlucanı anlıyorsun.buna idrarı damlatıyorsun..

LABOQUICK 20 ADET OVULASYON + 6 GEBELİK + KARGO GittiGidiyor.com'da #45437562 22 tl.

benim kullandığım ise coretests markası..bundada sürekli tek çizgi çıkıyor..yumurtlama günü koyu 2 çizgi çıkıyor.bunu da idrara batırıyorsun..

Türkiye nin Ovulasyon Testi .. Başarı Hikayeleri İle Dolu 4 üncü Yıllımız 20 ovulasyon+10 gebelik 35 tl karar senin

Kızlar bişey sorucam biz yeni evliyiz ve 5 aydır hep gün aşırı ilişkiye giriyoruz yani şaştığı azdır.
Bu durumda birinde olmazsa birinde tutması gerekmezmiydi?

ilk olarak 6 tane alıp deniycem. hemen gelirmi kargo ama? konyada oturuyorum ben

canım 10-16 arası bence gün aşırı dene.14. gündeymişşin boş geçme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…