Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bişey sormak istiyorum afedersiniz ama idrarınızı yaptıktan 5 dak.sonra gibi sürede hala idrarınız var gibi oluyor mu?

canım seninle BAT daşız.....
benim yumurtlama günün geçtiğimiz haftasonuydu.....
dolayısı ile şuan hiç bir değişiklik yok....sadece bugün kendimi şişkin hissediyorum....
karnım şiş.....
inşallah hamilesindir.....
değişiklikler olunca yaz.....karşılaştıralım....

kızlar bişey sormak istiyorum afedersiniz ama idrarınızı yaptıktan 5 dak.sonra gibi sürede hala idrarınız var gibi oluyor mu?

bende kolay kolay olmaz....idrar yolları enfeksiyonu olunca öyle bir durum olabilir....
senin BAT ne zaman....
ben geçen yıl bir 2.5 ay süren hamileliğim oldu o zaman sık sık idrarım geliyordu...
inşallah sen de hamilesindir.

enfeksiyon olabilir çünkü idrarımda tortuda var benim beklenmeyen bat 25-26 aralık

arkadaşlar yardım edermısınız

23.11.2011 de adet oldum ve serophene kullandım 05.12.2011 de catlama ıgnesı oldum olvıtre

ıgnenın ustunden 15 gun geçtı ve bugun test yaptım ıdrar tek cızgı sılık dahı yok acaba daha adetıme var gunu gelemdıgı ıcınmı sılık fln cıkmadı genelde okuyorum ıgneden 15 16 gunlerde cıkıormus dıye duymustum meraktan bende test yaptım suna cok kotuyum acaba sansım halen avrmı ve gouglerım sıstı acıyor

doktorumda adetınden 1 gun once gel dedı gebelık testı edelım demıstı adetıme daha 26 27 28 aralarından gelmesı egrekıyor

ve 1 senedırt cocugumuz olmuyor acaba bana yardım edebılecek varmı yorumalrını beklıyorumm

23 aralık regl günüm hemde eşimin doğum günü inşallah ona bu kıymetli hediyeyi verebilmeyi rabbim nasip eder.

canım daha adetine var. sen çok erken test yapmışsın. şuan hamile olsan bile çıkmaz zaten. ben adetime 3 gün kala yapmıştım çıkmadı adet günü yaptım çıktı. sen en az 4 gün daha beklemen lazım..

ayy allah senden razı olsun kardes kafamı yıyorum netten baktım ıgenden 15 gun sonra bellı oluyor dıye duymustum da bende yaptım test keske yapmasaydım hayallerımd aha ıyıydı ıns bende adet gunumde yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…