Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

iyi akşamlar cnmmm:) neyapıyosun bakim prasa yemegini yaptınmı:) genitale ben hi bizaman agda yapamadım beceremiyorum lazere gidiyroum çok rahat hamile de kalırsam ayda bikerede sir agdaya giderim agdacıya:) bu arada perdelerinide begenmemişsin niye kötü geldiki ..bu arada kocan neyapcak perdenin nsl oldugunu ben hiç sevmem evin şekline eşyasına karışan adamlaır allahtan benim kocam ona karışmaz:)aslında hiç bi işme karışmaz. tek kötü yanı kahve ve arkadaşlarıııı geri kalan özellikleri iyi:)
bu arada iş yeirnde okumuştum yazdıklaırnıda işyeirnde cvp yazmam çok zor oluyor evde topluca yazdım:KK70:

minikgelin dün tam sana cvp yazarken kapı caldı eşim geldi bende cvp yazamadım k bakma.pırasayı yaptım yedik :) ben perdelerimi cok begendim saolasunlar taslarını falan koltuklarıma cok uyumlu yapmıslar ufak tefek hatalar var bir de kruvazenin mekanizmasını yapmamıslar öle anlasmıstık ama inkar ettiler 50 liralık bişey ama napalım.yalan yok eşim benden daha zevklidir öle kolay kolay herseyi begenmez kalite ,konfor ,şıklık arar.ben cok dikkat edemem o kadar, güzel görünüosa tamamdır derim :KK70: o da ince eler sık dokur.neyse storlarda sorun vardı az bişi anlamadıgı da yoktur yanii gecti basına kendisi yaptı.perdeciler bile beceremedi anlamıoruz ustayı getirelim falan dediler.herseyde süper anlasırız iyyiz ama alısverişlerde karısmıycam bi daha ya ne secsem kusur buluyo:KK43:bi de yolluk alırken yapmıstı aynı seyi.kareli kahveli bişey sectim onun sectiği de daha sadeydi.şimdi baktıgımda tamm onun sectiği daha güzel olurmus eve ama napım cok anlamıyorum tasarımdan falan...onda da evi iyce bogdu kararttı benm dediğim acardı burayı falan demişti.haklı aslında ama begenmediysen alma demi aldıktan sonra niye sölenip beni sinir ediosunki.benimkinin tek kötü yanı da bu.begenmediysen almıycaksın aldıysan da bana laf sölemiyceksin demii ama ..öle işte kuzum ya

anaaaaa ben mi yanlış hesaplıyorum kız şimdi hamileysek ağustostamı doğacak ben eylül sayıyordum:)))

ya bende eylülde dogacak zannediyordum nasıl oluyoda agustos oluyo anlamadım.ocak...-eylül işte demi 9 ay sonra :)

canım günaydın....evde bilgisayar arızalı olduğu için..
iştede ancak sabahları müsait olabiliyorum ancak cevap yazma fırsatım oldu...
bir çok erkek merak etme senin eşin gibi.....benimkide benzer durumda....
canını sıkma onlar istemezse biz niye isteyelim ki...sonra o bebeğin bakımınada yardım etmezler....
böyle vurdum durmaz olmaya devam ederlerse çocuk olunca inan hayat bizim için çok zor olur....
onun için Rabbim hayırlısını nasip etsin....bebel için ne zaman hayırlı ise o zaman bebel olsun...
ovulasyon testi yaptınmı.....
benim genelde 14. gün ve civarında avulasyob akıntılarım olurdu..hissederdim....
fakat bu ay akıntım 14. gün olmadı...
18. günde ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm....ve o gün akıntım oldu...
Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin....
ve Rabbim bize bol bol bol bol sabır versin....

yok canım yanlıs anladın bu umursamaz değil aşırı derece de umursar:) yukarda da yazdım harika bi insan cok şükür eşimden daha iyisini bulamazdım ama tek tartıstıgımız nokta alısveriş; zevklerimiz aynı değil.ben zaten dekorasyon falan cok anlamıorum o da cok anlar tersi olması gerekior ama bende o tür şeyler yok napım.bişey alacagımız zaman önerir bence bu daha güzel der geri cekilir bende baska bişey alırsam eve de yakısmaz hoş durmazsa söylenmeye baslar benm dediğim buraya yakısırdı tam buranın esyasıydı falan filan bunun gibi yanii.baska derdimiz yok şükür.hasta oldugum zaman cok yardımcı olur ya yataktan kalmam nerdeyse yemek yapar yedirir kaldırır.makinaya koyar herseyi cok iyi anlıor.bazen erkeğin anlaması iyi olmuyor be :KK70: yemeği cok güzel yapar, bi şeyi eksik koyarsam hemen anlıyor.anlamayan biri olsa ne versem yerdi:)bebeği benden cok istiyor.kayınvalidem eşim deli oluyolar bebek die ben ilk baslarda istemiyodum ama artık bende istiyorum Rabbim hayırlısıyla verir inş. tüm isteyenlere ve bana :)

günaydın kızlarr bugün itibari ile kırmızılarım geldii umudum 2012 nin ilk ayı artık

hayırlısı olsun canım.inş. yeni yıl senin yılın olur.

kızlar günaydın............
kendimi iyi hissetmiyorum..............
anlayacağınız depresyon hallleri.........
hiç çalışmak istemiyorum..........
öyle saatlerce yanlız başıma oturup ağlamak istiyorum.........
Ya Rabbi bize sabır ver......sabır sabır..................
her ay umutsuz....umutsuzluk.......kendimi yorgun hissediyorum.....
konuşabileceğim kimsede yok.......

canım ya havaların da etkisi var.bende evde cok sıkılıyorum.havalarda karanlık bende de bi yorgunluk,uyumak istiyorum hep.

merhaba kızlaaaaaaar:)sabah test yaptım sonuç negatif,tek çizgi gördü napalım:KK43:(Allah'a teslim olmuşuz

ya gecmişi okurken merakla bekliordum.hayırlısı olsun inş.ama kırmıızıları görmeden ümidi yitirmeyelim

kızlar napıyosunuz bakiim
bugün evdeyim kocacımda gece çalıştı şimdi uyuyor paşa kahvaltısı hazırlıyorum ona
bilgisayarla odadan mutfağa dolaşıyorum yazdıklarınızı okumak için :)

minikgelin dün tam sana cvp yazarken kapı caldı eşim geldi bende cvp yazamadım k bakma.pırasayı yaptım yedik :) ben perdelerimi cok begendim saolasunlar taslarını falan koltuklarıma cok uyumlu yapmıslar ufak tefek hatalar var bir de kruvazenin mekanizmasını yapmamıslar öle anlasmıstık ama inkar ettiler 50 liralık bişey ama napalım.yalan yok eşim benden daha zevklidir öle kolay kolay herseyi begenmez kalite ,konfor ,şıklık arar.ben cok dikkat edemem o kadar, güzel görünüosa tamamdır derim :KK70: o da ince eler sık dokur.neyse storlarda sorun vardı az bişi anlamadıgı da yoktur yanii gecti basına kendisi yaptı.perdeciler bile beceremedi anlamıoruz ustayı getirelim falan dediler.herseyde süper anlasırız iyyiz ama alısverişlerde karısmıycam bi daha ya ne secsem kusur buluyo:KK43:bi de yolluk alırken yapmıstı aynı seyi.kareli kahveli bişey sectim onun sectiği de daha sadeydi.şimdi baktıgımda tamm onun sectiği daha güzel olurmus eve ama napım cok anlamıyorum tasarımdan falan...onda da evi iyce bogdu kararttı benm dediğim acardı burayı falan demişti.haklı aslında ama begenmediysen alma demi aldıktan sonra niye sölenip beni sinir ediosunki.benimkinin tek kötü yanı da bu.begenmediysen almıycaksın aldıysan da bana laf sölemiyceksin demii ama ..öle işte kuzum ya

ya bende eylülde dogacak zannediyordum nasıl oluyoda agustos oluyo anlamadım.ocak...-eylül işte demi 9 ay sonra :)

yok canım yanlıs anladın bu umursamaz değil aşırı derece de umursar:) yukarda da yazdım harika bi insan cok şükür eşimden daha iyisini bulamazdım ama tek tartıstıgımız nokta alısveriş; zevklerimiz aynı değil.ben zaten dekorasyon falan cok anlamıorum o da cok anlar tersi olması gerekior ama bende o tür şeyler yok napım.bişey alacagımız zaman önerir bence bu daha güzel der geri cekilir bende baska bişey alırsam eve de yakısmaz hoş durmazsa söylenmeye baslar benm dediğim buraya yakısırdı tam buranın esyasıydı falan filan bunun gibi yanii.baska derdimiz yok şükür.hasta oldugum zaman cok yardımcı olur ya yataktan kalmam nerdeyse yemek yapar yedirir kaldırır.makinaya koyar herseyi cok iyi anlıor.bazen erkeğin anlaması iyi olmuyor be :KK70: yemeği cok güzel yapar, bi şeyi eksik koyarsam hemen anlıyor.anlamayan biri olsa ne versem yerdi:)bebeği benden cok istiyor.kayınvalidem eşim deli oluyolar bebek die ben ilk baslarda istemiyodum ama artık bende istiyorum Rabbim hayırlısıyla verir inş. tüm isteyenlere ve bana :)

hayırlısı olsun canım.inş. yeni yıl senin yılın olur.

canım ya havaların da etkisi var.bende evde cok sıkılıyorum.havalarda karanlık bende de bi yorgunluk,uyumak istiyorum hep.

ya gecmişi okurken merakla bekliordum.hayırlısı olsun inş.ama kırmıızıları görmeden ümidi yitirmeyelim

evet canım yaaa tek tesellim o hala kırmızılar gelmedi

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Kırmızı Kart
sea.1013
7 Aralık
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
mrysyr
11 Aralık
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık
ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık
Kırmızı kart
ddeerryya
20 AralıkKırmızı Kart
ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık
​Kırmızı Kart
gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralık
gizemsami26 aralık
elif5454

​18 Aralık
04nesli0615 Aralık
conqueror23 Aralık

evet canım yaaa tek tesellim o hala kırmızılar gelmedi

inş. görmezsin de bebiş gelir bu ay.inş. bu ay hepimiz hamiş kalırız.ben isim listesinde yokum ismimi yazdırmaya korkuyorum ya orda kırmızı kart yazıo ya moral mozucu :KK43: ama hamiş yazsın ordaki isimlerin hepsinin karsısında inş......

selam kızlar nasılsınız ben bugün güne biraz ağrılı başladım bakalım hayırlısı sabah kaltığımda aşırı bi miğde ağrısı tuttu bir kaç dakika sonra yerini şiddetli kasık ağrısına bıraktı o da 3 5 dakika sürdü kızlar adetime 10 gün var sizce neden olmuş olabilir şimdiye kadar hiç böyle ağrı yaşamadım heleki normal zamanda kasık ağrısı bebek belirtisi olabilirmi sizce

selam kızlar nasılsınız ben bugün güne biraz ağrılı başladım bakalım hayırlısı sabah kaltığımda aşırı bi miğde ağrısı tuttu bir kaç dakika sonra yerini şiddetli kasık ağrısına bıraktı o da 3 5 dakika sürdü kızlar adetime 10 gün var sizce neden olmuş olabilir şimdiye kadar hiç böyle ağrı yaşamadım heleki normal zamanda kasık ağrısı bebek belirtisi olabilirmi sizce
evet canım olabilir. bendede kasık ağrısı ile gaz var mesela bakalım görücez. benimde adetime 10 gün kala başladı şimdi 6 günüm var

canım bencede bikaçgün daha bekle anca idrara geçiyodur bozma moralini:)

canım benim inşallah valla siz de olmasanız naparım ben kardeşim gibi oldunuz hepiniz.ya madem pamukcuk arkadaşım böyle demş o zaman ben size bişey sorayım da yorumlarınızı bekleyeyim.kızlar şüpheli ilşki 4 aralıkta gerçekleşti diyelim ki o gece ya da sabahında döllenme oldu.16 güne kadar idrara geçmesi gerekmez miydi?

olabilir bence dikkat et kendine canım

evet canım olabilir. bendede kasık ağrısı ile gaz var mesela bakalım görücez. benimde adetime 10 gün kala başladı şimdi 6 günüm var

gaz sorunu bendede var canım ve çok uyuyorum hiç uyanmak istemiyom normaldede çok uyuyorum ama bu ay dahada çok uyuyorum uykucu şirini geçtim vallaa senin günün az kalmış inşallah hamilesindir canım:KK49::KK49:

canım benim inşallah valla siz de olmasanız naparım ben kardeşim gibi oldunuz hepiniz.ya madem pamukcuk arkadaşım böyle demş o zaman ben size bişey sorayım da yorumlarınızı bekleyeyim.kızlar şüpheli ilşki 4 aralıkta gerçekleşti diyelim ki o gece ya da sabahında döllenme oldu.16 güne kadar idrara geçmesi gerekmez miydi?

Döllendikten sonra bir 5-6 gün içinde sanırım rahme tutunuyormuş, yerleşiyormuş yumurta ve orda büyümeye başlıyormuş. orda büyümeye başladığında bu bhcg hormonu salgılanıyormuş. Ve idrara kandaki konsantrasyonu 20mg mı öyle birşey olunca geçiyormuş sanırım. Ama bu hormon salgılanırken hemen bir iki günde o seviyelere ulaşır mı bilmiyorum. :44: Sonuçta idrar testinde pozitif gören arkadaşların tamamına yakını bat geçtikten sonta gördü, hepsi için bu yumurtalamadan sonra en az 2 hafta demek. o yüzden 16 gün sana çok gelmesin. sabret arkadaşım...:21::21:

X