Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
Hamişşş
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
Hamişşş
mrysyr
11 Aralık
Hamişşş
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık
Hamişşş
ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık
Kırmızı kart
ddeerryya
20 AralıkKırmızı Kart
ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık
​Kırmızı Kart
gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralık
gizemsami26 aralık
elif5454

​18 Aralık
04nesli0615 Aralık
conqueror
23 Aralık

teşekkürler eklendiğim için listeye.randevumu aldım yarın aakşam iş çıkışı 5 te gideceğim doktora.kılzar ben çok kaararsız ve ne yapacağımı bilmiyorum.öyle sudan çıkmış balık gibiyim inanın ne olur bana bi akıl verin

herkese selamlarrr ..umarım herkes iyidir.önceki sayfaları okuyup geleyim geride kalmayayım :)

bozma moralini bebeğimm ben hazırlamıştım kendimi vakti gelmedi daha demekki yeni yıla inşallah evet canımm nur gibi bir kızım var Rabbime hamd olsunn seninde ateşine maşallahhh çok çok yükselsin inşallah hiç düşmesinn bebişin gelsinn amin

bekleyeceğim canım perşembeye kadar adet olmazsam bi daha yapacağım başka bir markayla

slm kızlar nasılsınız bakalım?
Sevgili hamişler nasılsınız bakalım nasıl gidiyor şikayetler başladımı??
Malum listenin en başında ben vardım ama en son haberi ben vericem sanırım:))
14 aralıkta dr gittim gecikmeden dolayı ve henüz yumurtlamamışım ama olgun bi yumurtam vardıDD
dr ilaç vermedi denemeye devam dedi sonra hafif kasık ağrılarım başladı anladım çatlayacağını ovulasyon yaptım perş.negatifti sonra cuma yapmadım cteside o kıvamlı akıntıyı gördüm test yaptım pozitifti ve pazar,ptesi hep yaptım hep pozitifti artık bugün yapmadım tabi bugünleri değerlendirdik geri Rabbimin lütfu o isterse olur elbett yani artık yıl sonu gibi belli olur diye düşünüyorum D
öyle yani şekerler bu ay biraz ilginç oldu ama herşeyde hayır vardır delerleya umarım bu gecikmenin hayrıda hayırlı bir evlattır inşaAllah AMİN:26:

yyaa kızlar bişi sorucam bu belirtisizlik de acaba gebelik belirtisi olabilirmi.benim 10 gün önceden patlayacak gibi olur göğüslerim sünger gibi yumuş yumuşlaar.karnıma bir gram adet sancısı girmedi.bu durum garip ben size söyliyim.acaba benim yumurtlama çok geç mi oldu yada hiç olmadımı.

allah bağışlasın canım.benimde 4 yaşında oğlum var kardeş istiyoruz ona.beklemedeyiz hayırlısı olsun.sen korundun mu hiç yoksa korunmadığın halde gebelik oluşmadı mı

seninkinide Allah bağışlasınn canımm ben tam 6 sene doğum kontrol hapı ile korundum hapı bırakalı 3 ay oldu işte bu şimdi 4. ayım olacak 2. ayda bir kimyasal gebeliğim varr ben çalışıyorum bakacak kimsem yok o nedenle yaşlarını yakın tutamadımm böyle sen naptın canım korundunmu ben kızımada ilk aydan gebe kalmıştımm nasip Rabbim sana bir kız banada bir erkek evlat tez zamanda nasip etsin inşallahh

korunmayı bıraktıktan sonra ilk denemede hamile kalmıştım oğluma.spiral ile korundum şimdi çalışmalarımız devam ediyor.normalde çok düzenli 26 günde bir oluyorum dün akşamdan beri akıontım var acaba yumurtlama geç mi oldu die düşünüyorum

selam kızlar nasılsınız ben bugün güne biraz ağrılı başladım bakalım hayırlısı sabah kaltığımda aşırı bi miğde ağrısı tuttu bir kaç dakika sonra yerini şiddetli kasık ağrısına bıraktı o da 3 5 dakika sürdü kızlar adetime 10 gün var sizce neden olmuş olabilir şimdiye kadar hiç böyle ağrı yaşamadım heleki normal zamanda kasık ağrısı bebek belirtisi olabilirmi sizce

inşallah bebek ağrısıdır canımm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…