Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

normalde adet zamanın böle olurmuydu cnm benim direkpembeakıntım gelir sonra kana dönüşür... snein nsl norma hali

bzaen direk sökülüorum bazende yavaştan sökülüyorum. ama şu renge takılmadım hiç..
bakalım..
şu an ağrım da yok. bazı ay ağrım olur öle başlar bazı ay tam tersi değişken yani..

ovulasyon testin ne marka canım bu arada aklımda olsun..

kızlar ben aranıza yeni katılıyorum nasıl kullanılır onu dahi bilmiyorum... ben picos luyum 2 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım adetim zamanında geldi, doktorum hormon seviyelerimin de cok normal oldugunu söyledi bu ay adetim 19 unda olması gerekiyodu yani 2 günlük bir gecikme var. test yapmıcaktım son anda karar değiştirdim ve idrara sıkışık değilken aksam üstü saatlerinde test yaptım çift çizgiyi göremedim. fakat göğüslerim yaklasık 10 gündür baya dolgunlar,akıntım her zamankinden cok fazla,geçen gün bildiğimiz su gibi bir ıslaklık oluştu iç çamaşırım ıslandı.. belim kalınlaştı ve göğüs ucumda hafif agrı var. acaba test negatif olmasına ragmen hamile olabilirmiyim.. suan erken oldugunu düşünsemde bi an önce anne olmak istiyorum,eşime bu müjdeyi vermeyi çok istiyorum.. sevgiler...

teşekkürler tatlım bişii sorucam bu ovulasyon testi illaki hergün uyulanmak zorunda mı?
en bu ay ilk kez kullandım ondan nezaman yumurtladıgımı bilmiyordum adetin 9. günü başadım hergün yaptım 16 . günde çift çizgiyi gördüm ama merak ettim nekdar sürcek diye 20 ye kdr yaptım... bundan sonraki ayda artık nezaman yumurtladıgımı bildigimden 14 üne başlayıp yumurtlayana kdr yapcam:) sende böle aparsın cnm . inş gerek kalmaz hamiş olursun..adet olursan sonra yine konuşuruz bunu önce bebişi bekliyelim biz:)

cnmmmmm iki gün daha dur sabah uyandıgında ilk idrarla yap cnm kesin çıkar.. gün içindeki idrarın yogun olmadıgından çok kesin sonuç vermiyor..

merhaba kızlar nasılsınız benim ovucan kıpkırmızı oldu sonunda

yasibden haber var mı???

kızlar merhaba hepinize nasılsınız benim bat dündü dün hiçbir şey yoktu bugün ise 2-3 damla kadar açık kahverengi lekelenme oldu.kafam karıştı adetmi oldum yada olucam yada hamilemiyim?????????sizde böyle birşey yaşadınızmı???

kızlaarrrrrrr ben deldimm nasılsınız bakalım yoldaşlarım.
Bişi sorcem ben size yaa bu yumurtlama döneminde kasıklarda ağrı ve bacaklarda sızı oluyor mu sizlerde de bende önceden oluyomuydu hatırlamıyom o yüzden kafam karıştı yaaaa
Birşey daha sorucam korunmayı bırakanlarda hemen gebelik olmuyo diyolar öyle birşey var mı ya :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…