Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

:)) Valla bende bilmiyorum kendimi bat neydi canım senin?

benim bat ,berbat....okumaya hazırsan yazayım:)))) 3 aralıkta yumurta çatlatma iğnesi yapıldım.bu iğneden tam on dörtgün sonra adet olmalıymışım.bugün 14. gün ama gelen giden yok.hamdolsun.lakiiiiiiiiiiiiiiiiiiin eğer tıp beni yanıltırsa 14.gün adet olmazsam bat:22 aralık canım.

Oooo çok heyecanlı :) inş. olmazsın canımm yok olmazsın bence geliyor tedavi görüyorsun sonuçta bat 24 benimde 2 gün varmış aramızda:) ya bi fikir ver arkadaşım neden şimdi hamile kalamıyorum?

Oooo çok heyecanlı :) inş. olmazsın canımm yok olmazsın bence geliyor tedavi görüyorsun sonuçta bat 24 benimde 2 gün varmış aramızda:) ya bi fikir ver arkadaşım neden şimdi hamile kalamıyorum?

kaç yıldır deniyorsun annem sen*bak ben ilk çocuğuma yedi yıldan sonra sahip oldum.üstelik tedavisiz,

Aaaaa neden o kadar uzun sürdü? Ben geçen yıl kasımda kürtaj oldum şimdide 3 aydır deniyoruz olmuyor.

yaaaa ben sabır taşı oldum artık.ne biliyim bacım olmadı,o zaman doğunun ücra ilçelerinde çalıştık.doğru düzgün doktor yok hastane yok.neyse tayinimiz çıkınca da doktorlar yumurta rezerviniz çok düşük ancak tp bebek olur dedi.ama onu da eşim kabul etmedi elalem ne dermiş,rezil olurmuş falan.ben de sinirlendim herşeyi bıraktım ne tedavi ne ilaç.tam yedi yıl bekledim ama boşu boşuna değil dua ettim,müminin en büyük silahıdır bilirsin,onu kullandım.Rabbim de "OL"dedi.oldu.şimdi beş yaşında.oğlum 1 yaşındayken 2.çocuğu istedik ama olmuyor dört yıldır bekliyorum dua ediyorum,tedavi oluyorum.bakalım nasip işte ne diyim.Allah isterse olmazları olduruyor

Anladım cnm Allah oğluna uzun ömürler versin...İsteyipte olmayınca bi isyankar oluyoruz işte nedense...Sebepsizmi benimki şimdi?

günaydın pdr hoşgeldin.. bende bakıodum kimsecikler yok die önceki sayfalara göz atıyodum :) nasılsın ?

uff bu nedir yaa valla gözüm korktu.ben medilife ye taktım kafayı hem eve yakın hemde hastane dıstan göründüğü kadarıyla hoşuma gidiyor:) ama milyarlar veremem arkadas ben yaa

canım bende oluşan şeyler;
1-gaz
2-baş ağrısı
3-sanki biri vajinin üstüne baskı yapıyor gibi bir his
4-adet olacak gibi ağrı

maşallah maşallah yaa ikinizde hamişsiniz gibi inş. bu ay güler yüzleriniz minikgelinle :) tabii her isteyene versin Rabbim

uff bu nedir yaa valla gözüm korktu.ben medilife ye taktım kafayı hem eve yakın hemde hastane dıstan göründüğü kadarıyla hoşuma gidiyor:) ama milyarlar veremem arkadas ben yaa

Benim ablam da Medilife'da doğum yaptı gerçekten çok memnun kaldık hem çok uygun, hem ilgi çok güzel, hem de yemekler harika özellikle bir çorbası var mısırlı o mükemmeldi. Ablamla tadı hala damağımızda
Bana yakın olsa ben de orada yapardım ama kağıthaneye çok uzak. beylikdüzü nerdeee kağıthane nerdeee

iyiyim szler nasılsınız:))
sabah sabh pek kimse yok haftasonu diee sanırım..

bende iyyim canım tsk ederim.evet ya haftasonu die mi benim eşim calısıo bende evdeyim hemen buraya geldim :)

yaa peki ne kadara cıktı hastaneden bilgin var mı ?bende orda istiyorum ama baakalım hayrlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…