Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

4-5 gün öncesinden yapıp belli olnalar var cnm.. tabi sneinki daha iyi sbaredip beklemek. ama ben bekleyemem valla:) 3 testim var 4 gün önce tam gününde bide günüm 3-4 gün gecince yapcam

ya testte çıkmayınca daha çok üzülüyorum hele geçsin günüm erken yapıncada çıkmıyo benim kızımda 10 günden sonra belli oldu nerdeyse 2 hafta geçmişti günüm onun için boşe heveslenmeyeyim hele geçsin baya öle...

aslında çarşamba sabahı randevu aldım malesef oturduğum yerde devlet hastanesi var sadece. merkezde özelde aldım randevuyu.kan testi:KK16: yaptıracaktım 5 gün önceden belli olur diye vazgeçtim cuma günü evde yapıcam

yok balım kan testi için erken .. ben önce idrarde çift çizgi görcem sonra hastahaneye giderim.. onun öncesinde gitmiycem.. iki ay önce hastahanede neatif oldugunu ögrendim inan çok yıpratıyor üzülüyor insan ordan ögrenince.. onun için kendime sözüm var 20 gün giib bi süre gecikrse giderimm onun hariicnde çift çizgi görmeidkce gitmiycem:)

ya testte çıkmayınca daha çok üzülüyorum hele geçsin günüm erken yapıncada çıkmıyo benim kızımda 10 günden sonra belli oldu nerdeyse 2 hafta geçmişti günüm onun için boşe heveslenmeyeyim hele geçsin baya öle...

sen dogursunu yapıyorsun cnm bnm beklemek lasım ama be dayanaıyorumm heleki evde test varsa kesin yaparım:) inş bebişin senledir:)

mrb arkadaşlar listeniz ço hoşuma gitti benide eklermisiniz ???

6 gün var 2 gndr çok hastym halsiz mide bulantılı felan ama kan testnde hiç bişe çıkmadı diye umutlu değilim ama hayrlısı olsn

dilerim listeniz şans dağıtyrdurr :))

22 aralık

rabbim isteyen herkese nasip etsinn

of çok sıkıcılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benimki muhabbetlidir baya takılırız birbirimize ama hani ev arkadaşlaır olur ya aynen öyleyizzz.. karı koca olamadık tam anlamıyla.. eşim vurdumduymaz işteyken falan aramaz beni.. yolda yürürz elimi tutmaz unutur önden gider falan nebilimmm kıskanc deilll ..hanii kimileri der negüzell rahatsın işte kıskanmasın .. ama inan gurum okşanır kıskansa.. ki güzel hatunum allah için biblo gibiyimdir nsl kıskanmıyor anlamıyorum yafff.aman daha olan olmuş mecbur çekcez... bu arada yüz üstü uyumasına güldümmm demek sne nslsan adamı rahat bırakmıycan diye totosunu gösteriyor sana:KK70::KK70::KK70:

muhabbet çoktaaaaan öldü bizim aramızda.12 yıl oldu artık,rutine bindi herşey.biz de ev arkadaşı gibiyiz valla.benimki de aynen öyle işteyken asla aramaz.ama yolda ya elimi tutar ya koluma girer,kaybolurum diye mi korkuyor acep:)))))zaten sanki eşinle eşim akraba gibiler,benziyorlar.o da kıskanmaz çünkü.ben de fena hatun değilim:)sana katılıyorum kıskanılmak isterdim.sahiplenildiğini hissediyor insan.he vallaha yüzüstü uyuyor:))))ben reddedile reddedile yıprandım inan ovulasyon günüm hariç hiç yaklaşmıyorum.o günlerde de kahve var sağolsuuuuuun:))))amaaaaan bıraksana gündüz de totosunu gösteriyor hep.halbuki nasıl bir aşkla evlendik bi bilsen.bana kaç kere kaç ayrı romantik yöntemle evlilik teklifinde bulundu bi bilsen...ama sahip olana kadarmış.dediğin gibi olan olmuş mecbur çekecez.ne kötü ama öyle değil mi?ne umutlarla evleniyoruz,önce "sensiz yaşayamam"diyoruz yıllar geçtikçe"olsun senle de yaşarım"diyoruz(içimizden tabi:)))

şu kahveyle ilgili mesajı attım ben sana,ayol o kadar çok kişiye attım ki karıştırıyorum artık kusura bakma,atmadıysam hemen atayım cevap yaz.

tamam gönderdiklerimin listesine baktım sana göndermemişim,ayyy o kadar misafirim vardı ki inan fırsat bulamadım affet beni.

tabisi atarım :)))ne demek,az bekle şu misafirleir yolcu edeyim ilk işimsin söz.mutfakta çay yapıyorum kaçamak bakıyorum şu anda:))

sagol canım benim çok kibarsın ben aslında kendım için degil benim eşimde bazen beni bıktıracak kadar oluyor ama ablamın eşinin çok ihtiyacı var ablamda çocuk yapıncaya kadar canı çıktı kızcazın gerçi bu işler cinsel ilişkiye kalsaydı benim şimdiye kaç defa hamile kalmam lazımdı 1.5 yldan fazla oldu evleneli

sagol canım benim çok kibarsın ben aslında kendım için degil benim eşimde bazen beni bıktıracak kadar oluyor ama ablamın eşinin çok ihtiyacı var ablamda çocuk yapıncaya kadar canı çıktı kızcazın gerçi bu işler cinsel ilişkiye kalsaydı benim şimdiye kaç defa hamile kalmam lazımdı 1.5 yldan fazla oldu evleneli

rica ederim arkadaşım sen de sağol o zmaan ablan için alın hemen bizzat kullandırttım eşime(o ne içtiğini bilmiyordu öyle üçü bir arada zannederek içti)çok ama çok memnun kaldım.

kıslar bişe sorcam size.. şimdi benim bata 4 gün var 20 aralık bat. ama bu gün dikkat ettimde yüzümde 3 tane sivilce çıkmış.. aceba geliomu kırmızılar sizce.:18::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53:

muhabbet çoktaaaaan öldü bizim aramızda.12 yıl oldu artık,rutine bindi herşey.biz de ev arkadaşı gibiyiz valla.benimki de aynen öyle işteyken asla aramaz.ama yolda ya elimi tutar ya koluma girer,kaybolurum diye mi korkuyor acep:)))))zaten sanki eşinle eşim akraba gibiler,benziyorlar.o da kıskanmaz çünkü.ben de fena hatun değilim:)sana katılıyorum kıskanılmak isterdim.sahiplenildiğini hissediyor insan.he vallaha yüzüstü uyuyor:))))ben reddedile reddedile yıprandım inan ovulasyon günüm hariç hiç yaklaşmıyorum.o günlerde de kahve var sağolsuuuuuun:))))amaaaaan bıraksana gündüz de totosunu gösteriyor hep.halbuki nasıl bir aşkla evlendik bi bilsen.bana kaç kere kaç ayrı romantik yöntemle evlilik teklifinde bulundu bi bilsen...ama sahip olana kadarmış.dediğin gibi olan olmuş mecbur çekecez.ne kötü ama öyle değil mi?ne umutlarla evleniyoruz,önce "sensiz yaşayamam"diyoruz yıllar geçtikçe"olsun senle de yaşarım"diyoruz(içimizden tabi:)))

canım ya valla çok güldüm sonki cümleye ama ben şimdiden öyle diyorum 1.5-2 yılda olsun seninlede yaşarım moduna girdim bile malesef benim eşimde kıskanır sever ama çok inatçı çok yobaz bildiğini okur bi yorumda yapmışsam mutlaka tersine konuşuz 2 yılda bıktırdı beni bu tarzı yemin ederim 2 yılda en basit bi konuda bile fikrini degiştirebilmiş degilim kurnaz sinsi ben de tam tersiyim aklımdaki agzımdadır hiç birşey gizlemem acık ve netimdir benim gibi olsan ne olur diyorum amaan vallahi ne yapıcagımı sasırdım bu adamla :KK43: küsmeyide beceremiyorum içim dolmuş gece gece :) bugün ilk defa agırdan almayı becerebildim ama böyle kurnaz bi erkekle nasıl başa çıkılır fikri olan varmı kızlar

kıslar bişe sorcam size.. şimdi benim bata 4 gün var 20 aralık bat. ama bu gün dikkat ettimde yüzümde 3 tane sivilce çıkmış.. aceba geliomu kırmızılar sizce.:18::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53:

sivilce gebeliğin de belirtilerinden biridir.arkadaşım beynimize olumlu mesajlar gönderelim,olumlu şeyler olsun.birbirimizi umutlandıralım demiyorum yanlış anlamayın.ama beynimizi doğru yönlendirme konusunda birbirimizi uyaralım.gelmiyor kırmızılar,sen hamilesindir inşallah:)

ayyy inşallah öyledir kızlar yaaa... valla son 2 gündür kasıklarımda acayip biağrı var. belimde ağrıyo ama kasıklarım kadar değil. önceden kasıklarımhiç ağrımasdı. belim çok ağrırdı benim göğüslerde de hassasiyet var. ve afedersiniz sanki vajinaya büyük bi baskı var. test aldık geldik az önce ama sabah yapıcam tabi gelmezse kırmızılar predictör marka testi sordum 25 tl dedi. bende yerine 12 liraya 4 adet testim aldım. bakalım sabah yapıam bi tane. inşallah iyi olur sonuç

canım ya valla çok güldüm sonki cümleye ama ben şimdiden öyle diyorum 1.5-2 yılda olsun seninlede yaşarım moduna girdim bile malesef benim eşimde kıskanır sever ama çok inatçı çok yobaz bildiğini okur bi yorumda yapmışsam mutlaka tersine konuşuz 2 yılda bıktırdı beni bu tarzı yemin ederim 2 yılda en basit bi konuda bile fikrini degiştirebilmiş degilim kurnaz sinsi ben de tam tersiyim aklımdaki agzımdadır hiç birşey gizlemem acık ve netimdir benim gibi olsan ne olur diyorum amaan vallahi ne yapıcagımı sasırdım bu adamla :KK43: küsmeyide beceremiyorum içim dolmuş gece gece :) bugün ilk defa agırdan almayı becerebildim ama böyle kurnaz bi erkekle nasıl başa çıkılır fikri olan varmı kızlar

kelin ilacı olsa başına sürer kız:)))))) benimki kurnaz murnaz da değil anam,offff o urnazlık düşünemez yorulur bacım.ne yapacağını şaşırma olduğu gibi kabul etmeyi dene valla bak bu yöntem çok dinlendirici:)))))dedim ya 12 yıldır evliyim ben eşimle,üçüncü yıldan sonra onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim,heeeeeeç yorulmuyorum:)))))))))

X