Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

selam kızlar günaydın bişey sormak istiyorum size,şimdi diyelim ki bn bu ay yumurtlamadım,yine de adet olur muyum? yani yumurtlamayan kadın adet olur mu?

selm kızlar bende size bişi sorcam bn pcoluyum üç yıldr bebeik istiyoruz ama olmuyo...normalde adetlerim çok düzensiz ama iki aydr düzenliydi adetlerim tedavi görüyorum. ama bu ay 10 gün gecikmem var. iki kere test yaptm tek çizgii ama belim ağrıyo akıntım çoğaldı gibi.. sizce kan tahlili yaptırayımmı yoksa adet olmamımı bekliyeyim... bunlar hamilelik belirtiside olabilirmii:26:

selam kızlar günaydın bişey sormak istiyorum size,şimdi diyelim ki bn bu ay yumurtlamadım,yine de adet olur muyum? yani yumurtlamayan kadın adet olur mu?

mrb.her kadın her adetten sonra yumurtlamazmıs zaten..yumurtlamayan kadın adet görür yine de .. :)

kizlar normalde persembe gunu regl olmam gerekiyordu. bugun cumartesi ve hala olmadim. eczaneden test alip hergun yapiyorum ama sonuc hep negatif. bu normal midir? gidip kan testi mi yaptirsam acaba?

günaydın pdr hoşgeldin.. bende bakıodum kimsecikler yok die önceki sayfalara göz atıyodum :) nasılsın ?

iyiyim teekkürler.topikleri takip edemiyorum o kadar çok ki.her ay olur mu diye ayrı bi topik açılıyo.artacak heralde bu topikler.vaalla çocuk yapmaya uğraşıyorum:)))sen nasılsın?

cnm yumurtalıgı olmadan adet olanları duydumm kısır olan kişilerde adet oluyor..sadece yumurtlamadıgın zaman hamiş kalamıyorsun tek fark o diye biliyorum:)
kizlar normalde persembe gunu regl olmam gerekiyordu. bugun cumartesi ve hala olmadim. eczaneden test alip hergun yapiyorum ama sonuc hep negatif. bu normal midir? gidip kan testi mi yaptirsam acaba?

daha erken cnmmm ben hep diyorumm her ay gecikmede hop diye kan testi yaptırsak pskolojimiz bozulur..
bende 2 hafta gecikmesini bekle öyle git..

tünaydın kıslar malum hafta sonu geç uyandıkk. kahvaltı falna anca bitti ev temizliycem azcık ondan önce bakayım sizlere dedim ama kimsecikler yok:)
bu benim ateş tablom kıslar:)
396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
şimdi benim 16da ovulasyon günümdü niye 18 inde çakışıyor çizgiler...bide yeşil olan 15-16-17-18 yeşil gösterilmiş ogunlermi ovulasyon zamanım.. benim ovulasyon testim 16-17-18-19 da kırmızıydı.....her sabah heycanla ölçüyorum ateşimi inş düşmes hergün 0.1 derece yükseliyorr

evimi temizleyim azcıkk:) kimseckler yok geldigimde burda olun ya kıslar:)
bu arada ecntrk bcım dün çalışma yaptın deilmi:)

çok teşekkür ederim canım,çok sağol

rica ederim :)

iyiyim teekkürler.topikleri takip edemiyorum o kadar çok ki.her ay olur mu diye ayrı bi topik açılıyo.artacak heralde bu topikler.vaalla çocuk yapmaya uğraşıyorum:)))sen nasılsın?

evet ya sorma bu konuda cok fazla topik var ama nedense ben burayı cok seviyorum:) minikgelin favorim benim en cok onun biran önce hamiş olmasını istiyorum.sonra ecntrk ikinci favorim :) ikiside cok tatlılar ya tabi isteyen herkese Allah nasip etsin. bende ugrasıorum bakalım ne olsun gerci benim bu ay ilk denemem. bat 3 ocak bu ayın 11i basladım calısmalarım devam ediyor heheh :)

teşekkür ederim sorumu yanıtladığın için(yumurtlamayan kadınların adet görmesiyle ilgili).bn acemiyim biraz bu konularda şimdi ne biliyosam herşeyi burda sizden öğrendim,allah razı olsun,dualrım hepimizle:) yaa bişey dicem,bn hiç stresli değilim ama çoooookk heyecanlıyım,öyle böyle değil,bu ilk denememiz olduğu için heralde

evimi temizleyim azcıkk:) kimseckler yok geldigimde burda olun ya kıslar:)
bu arada ecntrk bcım dün çalışma yaptın deilmi:)

kolay gelsin.bende asure yapıcam yaa off hazır paket alıp ona ilave yapım dedim ama marketlerde bulamadım.büütün malzemelerde yok incir kayısı dolmalık fıstık gibi onlarsız yapıcam artık inş. tadı güzel olur.gec yapıorum ama zaten buralarda yapıp komsuya dagıtma adeti falan yok bende kendim yapıp kendim yiycem güzel olursa karsı komsuma bi de alt komsuma verrim tabi

valla dogru dedin bende bilmediklerimi bu topicten öğrendim hep.kıss benimde ilk denemem bu ay stres yapma zaten olumsuz etkiliyor.heyecan haliyle oluyor ama bende de olucakmı olmıycak mı kaygısı hafiften bas gösterdi.sen ne kadarlık evlisin ? bi msjında 1 yıllık görmüştüm sanki yanlıs hatırlıor olabilirim :)

evet canım 1 yıllık evliyim:) bnde de dediğin gibi o endişe var ya olmazsa diyo bitarafım,bi tarafımda olur yaa allahımın izniyle diyor dua ediyorum bakalım hayırlısı:) benim bat 25 aralık senin ne zaman?

evet canım 1 yıllık evliyim:) bnde de dediğin gibi o endişe var ya olmazsa diyo bitarafım,bi tarafımda olur yaa allahımın izniyle diyor dua ediyorum bakalım hayırlısı:) benim bat 25 aralık senin ne zaman?

inş. canım hep dua ediyoruz birbirimiz için ettiğimiz dualar daha cabuk kabul olur.ben erken mi istiyorum aceba ya :) 4 aylık evliyim ama sırf olmazsa diye şimdiden baslayalım dedik olmıycak olursa tedavi sürecine girdiğimizde en azından yasımız genc olur yas ilerledikce durum zorlasıyor ya :) bebiş olursa da daha iyi benimle büyür o da genc anne olurum. bat 3 ocak canım sen benden önce sonucunu alacaksın inş. iyi haberler alır bizlere de verirsin.valla benim adet bitti ertesi günden basladım calısmalara :) sıkı tutuyorum yanii nasip kısmet bakalım

ya bak böle yazma seni yer bitiririm bennnn:) hepimiz hamiş kalalım inş:) ruh halim deişiyo dünkasıklarım baya arıyodu hamileyim hissi dogduuuuu ama bugunnn sanki hamile deilim benilim ruhhalim deişiyo:)
bende snein giib 1 se istemedim 13. ayımızda ilk denemememiz yaptık ben hemen hamile kalcagımı snadıgımdan adet olunca şaşırdım üzülmedim ama hani keisn lur diye bekledigimdne şaşırdım.. neyse ikinci ay kesin lur dedim yine olmadı.. 3 ay 9 gün aetim geciti bu sefer kesin dedim kan testi verdim yine olmadı.. 4. ay umutsuzdum artık beklemiyrodum ve yine olmadı... şimdi 5 ayımdayım umutluyum gibi amaa eminde deilim inş olur beklemek zor..

valla cnmmm aynende biizm burda yok öle komşuya verme olayı.. ben bu snee hiç aşure yemedim kimse ya yapmıyo yada yapıp vermiyo anlamadım gitti:)benim yeirmede ye balım:)yarasınnn enerji olsun .. bu arada senin ovulasyonda 15. günün çok önemli günler bu 5 günü boş geçirme ok:)

minikgelin ayın 5inde adet oldum 9unda da bitti.ben baya erken basladım calısmaya 11,12,14,16 yaptık.bi aksilik cıkmazsa 18,20,22 de de yaparım sonrası Allah kerim artık demii.sabırla beklerim sonra. neyse kalkım da su asureyi yapım artık.birazdan eşim gelmezse hemen gelirim ben

bata 3 gün var arkadaşlar sabah test yaptım negatif çıktı..:2: akşam gittim test almaya prediktör marka alayım dedim 25 tl dedi eczacı.kıyamadım ya ya negatif sonuç çıkarsa param boşa gider diye düşündüm ama bileyim pozitif çıkacağını 50tl bile olsa alırdım yani..bende 4 tane 3 liralık testlerden aldım geldim. sabah yaptım negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…