Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

arkadaşlık isteğini kabul ettim ama oldu mu bilmiyorum,teşekkür ederim:) yok canım erken değil,olana kadar zaten nerdeyse 1,5 senelik evli olursun.benim okulum vardı onun için korunduk,bu sene son senem hayırlısıyla inşallah olcak,bn inanaıyorum.adetim bi gün geçsin hemen test yapcam zaten,sonrada sonuç ne olursa olsun direk buraya yazarım:)

mşlh güzel çalışmısın cnm benim kaçarı yok bebişin rabbimde nasip ederse olur inş:) bende 1-2 saat burdyıam yemege arkadaşlara gitcez gel az laflıyalım:)

cnm uyduruk testler genelde adetin geçmesiyle silik çıkartıyor.. ondan moralini bozma sakınnnn..adet gününde bidah ayaparsın:) ateş tablosu yapmısmıydın cnm sen bakayım yaptysan
bu rada hasas teste 25 tl verceme giderim kan testi yaptırırım 20 tlye garanti olur.. iyiki almamışsın boşver zatn hamişssen de en gec 1 haftaya belli olur:)

cnm uyduruk testler genelde adetin geçmesiyle silik çıkartıyor.. ondan moralini bozma sakınnnn..adet gününde bidah ayaparsın:) ateş tablosu yapmısmıydın cnm sen bakayım yaptysan
bu rada hasas teste 25 tl verceme giderim kan testi yaptırırım 20 tlye garanti olur.. iyiki almamışsın boşver zatn hamişssen de en gec 1 haftaya belli olur:)[/QUOTE]

valla bewnde senin gibi düşündüm o yüzden almadım ama geride pişman oldum pıhtılaşma var bende keşke alsamıydım die düşündüm sonra da dedim olmadı kantesti yaptırrım yani ne kadar erken öğrenirsem o kadar Kâr

cevabını okudum,allah iyiliğini versin emi sağol yani çok güzel moral verdin

cnm herkes ben deil:) beceriksiz çıktık biz:)
bak benim arkadaşım temmuzda evlendi 5 aylık evlii 3 aylık hamile ve ilk ayında hamile kaldı onu düşürdü ikinci ayında yine hamile kaldı adet olmadan:)
kısmet yani ben oöumsuz bi örnektim ama olumlu örneklerde çok:):):):):

valla bewnde senin gibi düşündüm o yüzden almadım ama geride pişman oldum pıhtılaşma var bende keşke alsamıydım die düşündüm sonra da dedim olmadı kantesti yaptırrım yani ne kadar erken öğrenirsem o kadar Kâr[/QUOTE]

cnm bence sende pıhtılaşma varsa pazartesi doktora git hem kan testi yaptır belki hamişsen göbekten igne yapıyorlar pıhtılaşma sorunu olanlara bebek tutunsun diye...

cnm bence sende pıhtılaşma varsa pazartesi doktora git hem kan testi yaptır belki hamişsen göbekten igne yapıyorlar pıhtılaşma sorunu olanlara bebek tutunsun diye...[/QUOTE]

zaten doktorumda salı günü çağırmıştı ozaman kadar adet olmazsan gel kanda bakalım dedi. eğer adet olursanda adetinin 3. günü gel dedi ilaç vericekmiş yumurtalıklar biraz tembelmiş de benim
:18::44:

cnm bence sende pıhtılaşma varsa pazartesi doktora git hem kan testi yaptır belki hamişsen göbekten igne yapıyorlar pıhtılaşma sorunu olanlara bebek tutunsun diye...

zaten doktorumda salı günü çağırmıştı ozaman kadar adet olmazsan gel kanda bakalım dedi. eğer adet olursanda adetinin 3. günü gel dedi ilaç vericekmiş yumurtalıklar biraz tembelmiş de benim
:18::44:[/QUOTE]

hah iyi ozaman cnm sen kesin git doktora okkk bak a kişiyi okudum pıhtılaşma sorunu olup adet zamanı doktora gidip pıhtılaşma için igne vurup bebegi tutunanı çok gördüm.. rabbim dermansız dert vermesin cnm inş hamişsindir dualarım seninle:)

yaaaaaaaaaaaaaaaa kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ruyamda koltuk altımın bitanesinin çok kıpkıllı oldugunu digerinin temiz oldugunu gördüm..
rüya tabirlerine baktım evlat sahibi olmaya yorumlarnıyor.......... ayyy biden tuhaf oldum yaaaaaaaaaaaaa..tabikötü yorumlarda vardıda onları sallamadım:)

Son düzenleme:

hayır olsun canım hadi inşallah sen ver bize hayırlı haberi senin 4 ay mı olmuştu deneyeli genelde millet 4. ayda hamiş kalıyor sende inşallah sağlıkla hamiş kalırsınnn

sağol minik gelinim benimde sen ve bütün topikdeki arkideşlerim dualarımdasınız..bitane de certain marka var bende onuda adet günü yaparım tabi gelmezse kırmızılar.
tam yumurtalıklarımın üzerinde öyle bi ağrı varki. sertleşmiş o bölge el değemiyorum valla öyle sızlıyo bacaklarıma vuruyo ağrısı. inşallah hayırlı haber alırım kıslar..

ayyy minikgelinim hadi haayırlısı ile inşallaaaahhh.. Dualarım sizinle rabbim en hayırlı zamanda hayırlısı ile tüm isteyenlere nasip etsin inşallaaaaahhh..

hayır olsun canım hadi inşallah sen ver bize hayırlı haberi senin 4 ay mı olmuştu deneyeli genelde millet 4. ayda hamiş kalıyor sende inşallah sağlıkla hamiş kalırsınnn
5. ayım balım in olur bu ay ... gögüslerim çok agrıyor hafif akıntım var...arada kasıklarım agrıyor. okdr.. aslında belirtilere takılmak istemiyorum ama yinede kndim dinliyorum:)

ayyy minikgelinim hadi haayırlısı ile inşallaaaahhh.. Dualarım sizinle rabbim en hayırlı zamanda hayırlısı ile tüm isteyenlere nasip etsin inşallaaaaahhh..

inş hamişssin dir balımmmmmmmmm hayatımızı bebişe odaklıyoruz valla.. başka bşy canım istemiyr. ne gezmek ne kıyafet almak inan bebişle yatıp bebeişe kalkıyorumm

hayır yeşilcimm minikgelinde yok bende var pıhtılaşma.. geçen yıl öğrendim pıhtının beyindeki 3 anadamardan birini tıkamasııyla öğrendim yoksa sende de mi var

bende varmı bilmiyorum canım ya ben 8 haftalık bebeğimin kalbi dudrunca kürtaj olmuştum
kalp durmasına bazı arkadaşların kan pıhtılaşması çıkmış bende korkuyorum ama ilk düşükte yapmıyolarmış test inşallah yolktur

inşallah canııımm inşallah yoktur inşallah bak görüyorsun halimi var mı yokmu o bile belli değilken bennim yaşadığım stresi görüyorsun.:18::18: Rabbim hayırrlısını versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…