Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

çay kahve sevmez ama tatlı seviyor belki uyanır:))) seninkine benzedi bu :))

benimknede çay ver hemen uyanır:)
tatlı ver ozaman kalksın :)bugun kaçırma sakın ha bak akıntın geldiii deerlendir bacım:)
benimkiiii ömür törpüsü:)adama hiç yapmaalım desem zevle tmm diycek o derece

benimknede çay ver hemen uyanır:)
tatlı ver ozaman kalksın :)bugun kaçırma sakın ha bak akıntın geldiii deerlendir bacım:)
benimkiiii ömür törpüsü:)adama hiç yapmaalım desem zevle tmm diycek o derece
senin ov. testin nasıldı bugün?

senin ov. testin nasıldı bugün?
yine belirgin ama ilk çizgiden silik cnmm..normalde baya silik çıkması lazımmış acab hamilemiyim ya bi heycan sardı benii anlatmam.. gögüslerim agrıyor acaip..hiç olmasdı .. gaz var. kabız gibi karnım agrıyor batmalar var.. çok erken biliyorum belirtilere acaba pskolojikmi bilmiyorum

nasılsınız kızlar durumlar nasıl

iyiyiz cnmmm arkadaşlara gittik güya evdelermişş eşime ara yinede nolur nolmaz dedim yok evdeler akşam konuştum dedi gittik yoklardı sinirlendim bu sogukta mal gibi geri döndük:)şu kocalar neden böle inat herkonuda:)

canım bende oluşan şeyler;
1-gaz
2-baş ağrısı
3-sanki biri vajinin üstüne baskı yapıyor gibi bir his
4-adet olacak gibi ağrı

canım bende oluşan şeyler;
1-gaz
2-baş ağrısı
3-sanki biri vajinin üstüne baskı yapıyor gibi bir his
4-adet olacak gibi ağrı

benim iki gün önce şiddtli başım agrdı 1 gün boyunca ciddi şekilde geçmedi ama sonra agrımadı.. gaz sorunu felakett sürkeli pırtlatma istegim var göbek altı kısmım gergin.. ama bunların hepsi adetimden önce olan şeyler ondna belirti diye bakmıyrum ..nomalde olmayan gögüs agrımdı şimdi agrıyor tek fark bu...
inş hamişizdir cnm benmmmm zaman nsl gececek:) haftaya hafta sonu test yaparımm:)

aynı gün aynı saat yapalım olurmu?

aynı gün aynı saat yapalım olurmu?

olur balımmmm olur:)nezaman yapalım haftaya pazar adetime 2 gün kalcak sneinde 1 gün.. yalnız belki annemlere gideriz kalmaya öyle olursa orda test yapamam...e iyisi haftaya cuma yapalım adetime 4 gün var olcak ama olsun 3 testim var nslsa:)

iyilik cnm sıkıcı bi günnn öle zaman gecsin diye oyalanıyoruz... negatif olursa bu ay bidaki aylara bu konulara bakmıycam canım sıkılıyor

bende geçen ay kimyasall geçirdiğimde kendime söz vermiştimm bir daha girmeyeceğim diye ama sonuç ortada yine buradayımmm

bende geçen ay kimyasall geçirdiğimde kendime söz vermiştimm bir daha girmeyeceğim diye ama sonuç ortada yine buradayımmm

bende iki ay önce 9 gün gecikince adetim gelmiycem bidaha bukdr çok dedim ama o aydan daha çok geliyorum şuanda:)
gelmesemdeeeeee olmyor gelsemde olmuyor:)

arkadaşlar iyi akşamlar.. birşey sorucam sizlere de gebelik testi alıcam birasdan tavsiye edebileceğiniz bi marka var mı?:26:.bide hangileri hassas oluyo bunların*:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…