Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

fortel ultra hassas gebelik testinden al cnm .. ben bulamadım ama herkes memnun erkenden gösteriyoruş:)

tmm canım nöbetçi eczaneye gideces birazdan da. inşallah vardır..:26: peki özellikler kaçınmam gereken bi marka varmı.. evde bitane var onun markası certain sizce iyi mi?
:18:

tmm canım nöbetçi eczaneye gideces birazdan da. inşallah vardır..:26: peki özellikler kaçınmam gereken bi marka varmı.. evde bitane var onun markası certain sizce iyi mi?
:18:

aman allahımmmmm certain ve bebetime benimkorkulu rüyam iki ay önce iki testtede çizft çizgi çıktı ama hamile deilmişim.. zaten herkes şikayetci sakın alma bidaha görürsen uzak dur kaç:)

evdede işmi yapıyorsun balım benim:)
cuma sabah 8 de yapcaz oley çok heycanlıyım 1 hafta var cumaya az kaldı sanki:)
çalışıyorlar çizimlerini de gönderiyorlar bakıyorum bende:)
evet cuma az kaldı ben cumaya gebelik testini hazır edeyim
bu arada eşimi uyandırdım :))))

daha onun işi var kendine gelmesi yarım saat
mimarlık değil canım grafikteyi ama kendi branşım resim
ressamım ben :)

ovv çok severm resim yapmayı:)
liseyi bitirdigim yıl sınavlarına girmiştim ama olmadı kısmet:) ama yine çizimle alakalı bölümü kazandım:)mimarım:)

ovv çok severm resim yapmayı:)
liseyi bitirdigim yıl sınavlarına girmiştim ama olmadı kısmet:) ama yine çizimle alakalı bölümü kazandım:)mimarım:)
öylemi yakın sayılır:)
bende çok severek yapıyorum işimi
nerede çalışıyorsun peki canım

öylemi yakın sayılır:)
bende çok severek yapıyorum işimi
nerede çalışıyorsun peki canım

belediyedeyim cnm bnm:)bende seviyom meslegimii:) keyifle gideirm işime söylenmem hiç:)bugun evin tavan akıyor diye ögleden sonra gitmedim işe sıkıldım evde:)bu ev güzle olması için bebek lasım yoksa sıkılıyuorum evden:)

cuma günü belli olacak inşaallah güzel haber alıcaz
bacaklarımda aşırı bir ağrı var çekiliyor gibi
ya adet olucam erkenden yada hamileyim

cuma günü belli olacak inşaallah güzel haber alıcaz
bacaklarımda aşırı bir ağrı var çekiliyor gibi
ya adet olucam erkenden yada hamileyim

erken oluyormusun normalde.. ben hiç olmam erken çok nadir yanii..
snaki hamileiz bacımm bacak agrsı gebelik belirtisi benimde gögsüm agrıyor ondan şüphe ediyorum geri kalanı adet belirtisi gibi:)

erken oluyormusun normalde.. ben hiç olmam erken çok nadir yanii..
snaki hamileiz bacımm bacak agrsı gebelik belirtisi benimde gögsüm agrıyor ondan şüphe ediyorum geri kalanı adet belirtisi gibi:)
geç olurum erken olmam
bacak ağrısı belirtimi aaaa ilk defa duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…