Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ben ankaradayım arkadaşım o yüzden sana yardımcı olamayacağım ama kk'yı iyice karıştırdın mı, çünkü doktor tavsiyeleriyle ilgili bayağa paylaşımlar oluyor. İstanbulla ilgili birşeyler illa ki vardır diye düşünüyorum, hiç yok mu?:44::44:

bewnde seni bekliom helecanla
resim çektim ekliyorum şimdi balım:)

Çok detaylı incelemedim açıkcası tekrar göz gezdiririm. Teşekkür ederim

cnm istanbulda oldugundan şasnlısın çünkü alternaftifin cok:)
bence kadn dogumcuların hepsi iyidir.. sonucta belli ya sezeryan ya normal dogum.. zaten normalde olursa ebe giriyor doktor arada geliyor..
bi örnek vercem bi arkadaşım pahalı bi hastahanede dogum yaptıı özel hashtahanede 10 milyar verdii..ve dogumdan sonra dikişleri patladı sezeryan dikişleri..bidaha narkoz erip dikmiş doktor.. diger bi arkadaşımda uyduruk bi doktorda ismi duyulmamış bi doktordu onda dogum yaptı ssk sı vardı 300 tl verdi.. sorunsuz bi dgum yaşadı..biraz şans işi bu doktorlar.. çok iyi diye gidersin aksilik olur kötü diye gidersin sorunsuz olur:)

ah canımmm bende istte yeniyim ama bana farketmiyor.beylikdüzündeyim ben de öle sordum saolsun bi arkadas yazmıs banada kolon hospital benim aklımda medilife de :) yaa özelde de cok para gidermi ki tahlillerde falan.eşim evleniceğimiz sıra özel hastanede yaptırmak istemiş kan tahlillerini 900 küsür cıkarmıslar.bebek için gidince ne kadar cıkarırlar merak ediyorum valla. sen neresinde oturuyosun ??

hadi hayırlısı olsun....
kız burda seni merak ettik durum ne diee:))

:):) testi anca yaptım kıs:)
gögüslarim çok agrıyor yaaaaaaa çok heycanlanıyorum agrıdıkca.. ne garip biyerlerim agrısında hamilelik belirtisi olsun diye dua ediyorum:) dün gece yatarken kasıklarıma öle şiddetli bi agrı girdigi -10 sn hiç kımıldamadan bekledim geçsn diye.. bitaraftan canım agrıyor bi taaftan seviniyorum belki hamişimdir diye:)pskolojim bozuldu valla:)
bu ay çok özendimmmm kendime.. sanki hamile kalcam diye komple lazere gittim vucut için.saçlarımı boyadım.. hamiş olursam yapamam diye:)bu ay olmassa çok üzülcem valla.

salık ocakları 2-3 gün sonra sonuc veriyor.. benim okdr sabrım olmuyor valla.. 20 tl vrip özel hastahaneden hemen ögrenmek daha mantıklı.. 3 gün bekliyceksem zaten idrar testindede çıkar okdr zaman.. bide bi kaç yazı okudum dogru sonuc vermiyebiliyorlarmış saglık ocakları nekdr dogrudur bilmiyorumda:)[/QUOTE]

Hımmm, o zaman ben pazartesine kadar beklersem eğer (kırmızılar gelmezse), önce kendim idrar testi yapıyım, eğer çıkarsa direk doktordan randevu alıp hastaneye gidiyim...çıkmazsa da gidip bi klinikte test yaptırırım... hem zamanında adet olurum ben, eğer gecikirse gerçekten ümütlenicem. Tabi eğer ben stresten ve meraktan düzenimi altüst etmediysem

nasıl lazer ? tüylerini mi döktürüyosun napıosun? fiyatlar nasıl cok utanıorum ama o bölgeye yaptırsam ne süper olur var yaa bıktım ordan valla

Hımmm, o zaman ben pazartesine kadar beklersem eğer (kırmızılar gelmezse), önce kendim idrar testi yapıyım, eğer çıkarsa direk doktordan randevu alıp hastaneye gidiyim...çıkmazsa da gidip bi klinikte test yaptırırım... hem zamanında adet olurum ben, eğer gecikirse gerçekten ümütlenicem. Tabi eğer ben stresten ve meraktan düzenimi altüst etmediysem [/QUOTE]

evt öyle yap balım.. tabi maddi durumun iyi deilse saglık ocagına git tabiii.. ben sabırısızım 3gün bekleyemme saglık ocagını:)

ay kıyamamm ben sana yaaa..

nasıl lazer ? tüylerini mi döktürüyosun napıosun? fiyatlar nasıl cok utanıorum ama o bölgeye yaptırsam ne süper olur var yaa bıktım ordan valla

evt cnm tüylerim için gidiyorum:) uzun zamandır gidiyorummmm yüzüm haricinde memnunum heryerimden özeliklee bacaklarım kaymak gibi oldu:) bu son seasnımdı hamilelikte rahat edeyim diye gititm:)
sne gideceksen dogum yap öyle git.. 2-3 seasnda hemen sonuc vermyor.. 7-8 seasn gitmek şart.. bebiş yap sonra gidersin cnm hem utanma lazeri yapan kadınlar hergün bisürü görüyor pıtış:)

inşallah
hem"...gözümüz kalmaz arkada, evladıma miras bu sevda..."
umarım bebişim benimledir...
ondan hiç şüphem yok zaten canımcım.. Evladıma miras en güzel şey bence
hastane arayan arkadaşıma da bişe söylemek istiyorum özel sigortası varsa kadıköy şifayı tavsiye edebilirim. tabi anadolu yakasında ise.:26: eğer yoksa benim gibi ise ssk anlaşmalı özel hastaneleri araştırabilir. makul olanlarıda mevcut.. ben medipolde şule hanıma gidiorum memnunum şimdilik. sadece 2 kere gittim ama

slm canım bende ankaradayım. ankarada bildiğin iyi bir kadın doğumcu varmı ben şenol kanyoncuya gidiyorum 2 aydır. ama hala bir sonuca varamadık sadece prolaktin yüksekliği nedeniyle dostinex isimli ilacı verdi oda adetimi bu ay geçiktirdi sanırım 3 gün oldu adet olmadım. bide kahverengimsi bir akıntı var iki gündür.

minikgelinnnn fiyatı cok mu yüksek ? ya benim de yüzüm kollar bacaklar heryerimde var anlıycagın ince sayılır tüyler ama yine de rahatsız oluyorum.valla eşim benden kılsız ya ben onun yanında erkek gibi kalıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…