Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

evt cnm tüylerim için gidiyorum:) uzun zamandır gidiyorummmm yüzüm haricinde memnunum heryerimden özeliklee bacaklarım kaymak gibi oldu:) bu son seasnımdı hamilelikte rahat edeyim diye gititm:)
sne gideceksen dogum yap öyle git.. 2-3 seasnda hemen sonuc vermyor.. 7-8 seasn gitmek şart.. bebiş yap sonra gidersin cnm hem utanma lazeri yapan kadınlar hergün bisürü görüyor pıtış:)

ben de gittim lazer epilsayona, bacaklarım-kolaltı ve bikini 5 seansta bitti :KK9::KK9::KK9: İki yıldır da çıkmıyor. Ama benim doktorum, malum bölgenin hepsini yapmıyordu, zararlı olabiliri henüz sonuçları kesinleşmedi falan diyodu. ben de kalan kısımlar için sir ağda yaptırıyorum.
Lazer büyük rahatlık, yazın etek giysem mi, kolsuz giysem mi derdin olmuyor.

Minikgelinim, çok şükür iyi maddi durumumuz. iki ay önce evimizi aldık :nazar::nazar::nazar: kredi borcu ödüyoruz, ama eşimde ben de çalıştığımız için altından kalkıyoruz :nazar::nazar: Eğer p.tesi olmazsam, eve yakın bir kadın sağlığı kliniği var, daha önce muayeneye gitmiştim,orda test yaptırırım

slm canım bende ankaradayım. ankarada bildiğin iyi bir kadın doğumcu varmı ben şenol kanyoncuya gidiyorum 2 aydır. ama hala bir sonuca varamadık sadece prolaktin yüksekliği nedeniyle dostinex isimli ilacı verdi oda adetimi bu ay geçiktirdi sanırım 3 gün oldu adet olmadım. bide kahverengimsi bir akıntı var iki gündür.

canım,şimdi, abimin eşi yeni doğum yaptıi başkent üni. hastanesinde,sgk ile anlaşması var. Doktoru prof. esra kuşçu idi ve çok memnundu. Bir de ali Ayhan vardır orda meşhur, o da teyzemin doktoruydu, onu da tavsiye ederim.
ben jinekolojik muayene için lina kadın sağlığı kliniğinden sema hanıma gittim 1-2 kez, o da iyiydi.
Şimdilik bunlar geldi aklıma

ondan hiç şüphem yok zaten canımcım.. Evladıma miras en güzel şey bence:KK9:
hastane arayan arkadaşıma da bişe söylemek istiyorum özel sigortası varsa kadıköy şifayı tavsiye edebilirim.:KK34: tabi anadolu yakasında ise.:26: eğer yoksa benim gibi ise ssk anlaşmalı özel hastaneleri araştırabilir. makul olanlarıda mevcut.. ben medipolde şule hanıma gidiorum memnunum şimdilik. sadece 2 kere gittim ama:21::KK34:

canım ben bu özel sigortayı az bişey arastırdım yaptırmayı cok istiyordum da yuh yaa 3 bin liralardan bahsediliyor.ben en fazla 300-500 e zaten dogum, kontroller falan de 750 100 biter. bi de o özel sigortaları 2.yılda yaptırmak zorunlu oluyomus direk giriyor 6 bin en düşüğü daha bu.bir de sigortayı yaptırdın diyelim 6 ay hamile kalmamalısın ki sigorta karsılasın.

minikgelinnnn fiyatı cok mu yüksek ? ya benim de yüzüm kollar bacaklar heryerimde var anlıycagın ince sayılır tüyler ama yine de rahatsız oluyorum.valla eşim benden kılsız ya ben onun yanında erkek gibi kalıyorum.

balım ben uzun zamandır gidiyorum her gittigimde %10 indirim oluyor... ben lazerin daha yeni çıktıgı zamanlar başladıgımdan pahalıya gittim.. ama şimdiii heryerde kampanyalı tüm vucut 1000-1500 tl arası değişiyor..
mesela genitaline gideceksen 60-90 tl arası istiyorlar..
yalnız tüylerin inceyse hiç başlama makina inca tüyleir görmyor.. kalın kıl olması lazım:)

ondan hiç şüphem yok zaten canımcım.. Evladıma miras en güzel şey bence:KK9:
hastane arayan arkadaşıma da bişe söylemek istiyorum özel sigortası varsa kadıköy şifayı tavsiye edebilirim.:KK34: tabi anadolu yakasında ise.:26: eğer yoksa benim gibi ise ssk anlaşmalı özel hastaneleri araştırabilir. makul olanlarıda mevcut.. ben medipolde şule hanıma gidiorum memnunum şimdilik. sadece 2 kere gittim ama:21::KK34:

Avrupa yakasındayım canım, bebişim olmadan doktor kaygısına düştüm olursa ne etcem bilmiyorum :)
O vakit ben araştırmaya devam edem bilmemekde zormuş yahu :s

ben de gittim lazer epilsayona, bacaklarım-kolaltı ve bikini 5 seansta bitti :KK9::KK9::KK9: İki yıldır da çıkmıyor. Ama benim doktorum, malum bölgenin hepsini yapmıyordu, zararlı olabiliri henüz sonuçları kesinleşmedi falan diyodu. ben de kalan kısımlar için sir ağda yaptırıyorum.
Lazer büyük rahatlık, yazın etek giysem mi, kolsuz giysem mi derdin olmuyor.

Minikgelinim, çok şükür iyi maddi durumumuz. iki ay önce evimizi aldık :nazar::nazar::nazar: kredi borcu ödüyoruz, ama eşimde ben de çalıştığımız için altından kalkıyoruz :nazar::nazar: Eğer p.tesi olmazsam, eve yakın bir kadın sağlığı kliniği var, daha önce muayeneye gitmiştim,orda test yaptırırım

tmm ozaman cnm bnmm saglık ocagına gidip okdr bekleyip stres olmaktansa klinikte yaptırıp hemen ögrenirsin daha iyi:) ben 2 ay nce yaptırmıştım 20 tl idi:)

balım ben uzun zamandır gidiyorum her gittigimde %10 indirim oluyor... ben lazerin daha yeni çıktıgı zamanlar başladıgımdan pahalıya gittim.. ama şimdiii heryerde kampanyalı tüm vucut 1000-1500 tl arası değişiyor..
mesela genitaline gideceksen 60-90 tl arası istiyorlar..
yalnız tüylerin inceyse hiç başlama makina inca tüyleir görmyor.. kalın kıl olması lazım:)

heheh tam bana göre yanii ayy cok uygunmus fiyatı da ya süpermiş valla 250 ye epilatör(bi de epilatör falan vuramıorum bosuna aldım) alana kadar ona giderdim keske önce ögrenmiş olsaydım.

canım ben bu özel sigortayı az bişey arastırdım yaptırmayı cok istiyordum da yuh yaa 3 bin liralardan bahsediliyor.ben en fazla 300-500 e zaten dogum, kontroller falan de 750 100 biter. bi de o özel sigortaları 2.yılda yaptırmak zorunlu oluyomus direk giriyor 6 bin en düşüğü daha bu.bir de sigortayı yaptırdın diyelim 6 ay hamile kalmamalısın ki sigorta karsılasın.

biliyorum canım biliyorum ben de doğum için yaptırmıştım özel sigorta. fakat daha olay doğuma gelmeden önce başka bi rahatsızlık geçirdim çok şükür onda kullandım. eğer o olmasaydı sürünecektim devlet hastanelerinde ki istanbul gibi bi yerde Allah düşürmesin, eksikliğini de göstermesin. fakat şirket yenileme yapmadığı için sigortayı artık sigortam yok senin anlayacağın.:KK50: birde 6 ay değil benim poliçede 1 sene sonra ödeme gibi bi madde vardı.. dediğin gibi aynı olaya çıkıyor yani..

biliyorum canım biliyorum ben de doğum için yaptırmıştım özel sigorta. fakat daha olay doğuma gelmeden önce başka bi rahatsızlık geçirdim çok şükür onda kullandım. eğer o olmasaydı sürünecektim devlet hastanelerinde ki istanbul gibi bi yerde Allah düşürmesin, eksikliğini de göstermesin. fakat şirket yenileme yapmadığı için sigortayı artık sigortam yok senin anlayacağın.:KK50: birde 6 ay değil benim poliçede 1 sene sonra ödeme gibi bi madde vardı.. dediğin gibi aynı olaya çıkıyor yani..

işyerleri yapıosa güzelmiş valla.eşimle baktık büyük ihtimal benim doğum zamanlarımda(tabi bu aylarda hamiş olursam) eşim yanımda olmıycak askere gidicek daha :) o yokken ssk da olmıycak onun için bana yaptırcaktı ama o kadar parayı onlara verene kadar sana bırakır giderim her türlü ihtiyacını karsılarsın dedi.öyle anlastık.

işyerleri yapıosa güzelmiş valla.eşimle baktık büyük ihtimal benim doğum zamanlarımda(tabi bu aylarda hamiş olursam) eşim yanımda olmıycak askere gidicek daha :) o yokken ssk da olmıycak onun için bana yaptırcaktı ama o kadar parayı onlara verene kadar sana bırakır giderim her türlü ihtiyacını karsılarsın dedi.öyle anlastık.

yok hayatım işyeri filan değil. şirket derken sigorta şirketinden bahsettim.. yanlış tabir kullandım sigorta acentesi dicektim..:KK31: ama dediğim gibi istanbul gibi bi yerde öle 3le 5le kurtulamıyorsun.:44: geçen yıl eşimin kuzeni doğum yaptı özel hastanede özel sigortası da olmasına rağmen sırf sezeryan için 9,000 tl artı ücret çıkardılar:KK37:

aşk olsun ne sakıncası olablir.özeline mesaj atacağım birazdan canım.

çok teşşekür ederm ya malesef eşim çook tembel bu konuda 2.5 yıllık evliyiz daha ayda bir yada ikiyi geçmiyo bizimki napim başka türlü bebiş olmicağına göre bide bunu denim bari. bi yan etkisi filan yoktur inşallah

cnm istanbulda oldugundan şasnlısın çünkü alternaftifin cok:)
bence kadn dogumcuların hepsi iyidir.. sonucta belli ya sezeryan ya normal dogum.. zaten normalde olursa ebe giriyor doktor arada geliyor..
bi örnek vercem bi arkadaşım pahalı bi hastahanede dogum yaptıı özel hashtahanede 10 milyar verdii..ve dogumdan sonra dikişleri patladı sezeryan dikişleri..bidaha narkoz erip dikmiş doktor.. diger bi arkadaşımda uyduruk bi doktorda ismi duyulmamış bi doktordu onda dogum yaptı ssk sı vardı 300 tl verdi.. sorunsuz bi dgum yaşadı..biraz şans işi bu doktorlar.. çok iyi diye gidersin aksilik olur kötü diye gidersin sorunsuz olur:)

İnşallah ben de o şanslı kişilerden olurum ve iyi bir doktor denk gelir. Sabırla beklemek lazım o vakit :)

ah canımmm bende istte yeniyim:KK70: ama bana farketmiyor.beylikdüzündeyim ben de öle sordum saolsun bi arkadas yazmıs banada kolon hospital benim aklımda medilife de :) yaa özelde de cok para gidermi ki tahlillerde falan.eşim evleniceğimiz sıra özel hastanede yaptırmak istemiş kan tahlillerini 900 küsür cıkarmıslar.bebek için gidince ne kadar cıkarırlar merak ediyorum valla. sen neresinde oturuyosun ??

ben 4. leventteyim bu arada özelden yazmışsın ama bir türlü cup veremedim sonradan gördüm bu yazıyıda :) benim bir arkadaşım var şirinevlerde orada özel bir hastaneye gidiyo bir muayne ücreti 35 tl miş hamile olunca ilk etapda bir sürü tahlil istiyomuş doktor bundanda istemiş ama doktoru bizim burda pahalı olur devlette de yaptırabilirsin demiş gitti devlette yaptırdı o testleri sezeryan olursa 1500 normale 800 demişler.Semtine görede sanırım ücrette değişiklik oluyo

X